• resmi ilanlar

Vefat Edenler

18 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

SADURAN ŞENER

Aşağısoku Mahallesi Halkından, Merhum Mehmet Şener ve Merhume Kamile Şener'in geliniMerhum Kemalettin Şener'in eşi, Mehmet ve Birol'un anneleri; Saduran ŞENER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

17 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

MERVE TAŞÇI

Seben İlçesi Kuzgölcük Köyü Halkından, Arçelik'den emekli Burhan ve Saniye Yaman'ın kızları, Özge Yaman'ın ablası, Orman İşletme Müdürlüğü'nde emekli Rıfat ve Aysel Taşçı'nın gelinleri, Rıza Taşçı'nın eşi;Merve TAŞÇI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak,

16 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

ARİF KÖKDEMİR

Seben İlçesi Güneyce Köyü Halkından, Düriye Kökdemir'in eşi, Fatma, Cemil ve Halit Kökdemir'in babaları; Arif KÖKDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Güneyce Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

15 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

NAİM ÖZTÜRK

Sarıcalar Mahallesi halkından;Merhum Mustafa Öztürk ve Merhume Ümmiye Öztürk'ün oğlu,Hülya Öztürk'ün eşi,Korkut,Sedat ve Mustafa'nın babaları;İnşaat Mühendisi NAİM ÖZTÜRK Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sarıcalar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra,Sarıcalar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

13 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

MAHİR KAYIKÇI

Cumhuriyet İlköğretim Okulu'ndan Emekli Öğretmen Semaye Kayıkçı'nın eşi, Şafak ve Elvan Kayıkçı'nın babaları, Nazire ve Mağrup Kayıkçı'nın kardeşi, AİBÜ Eğitim Fakültesi Emekli Öğretim Görevlisi         Mahir KAYIKÇI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

MUSTAFA ÇETİN

Mine Düğme'nin sahibi Emekli Yarbay Mustafa ÇETİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Düzce Merkez Camii'nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

11 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

GÜLLÜ ALUMUR

Çeleçobankaya Köyü Halkından, Tahsin Alumur'un eşi, Emekli Öğretmen Rasim Alumur, Mengen Kaymakamlığı'ndan emekli Özel Kalem Müdürü Mehmet Alumur,Ahmet Alumur ve Fatma Yılmaz'ın anneleri; Güllü ALUMUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çeleçobankaya Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

CAFER PERÇİN

Düzce İli Üçköprü Süleymanbey Köyü Halkından, Bey Mehmet'in oğlu; Cafer PERÇİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Süleymanbey Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

10 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

ABDULLAH DEMİR

Yayladınlar Köyü Halkından, Ayhan, Ertan, Ali Demir'in babaları; Abdullah DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yayladınlar Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

9 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

AHMET BİLGİN

Seben İlçesi Kızık Köyü Halkından, Sabire Bilgin'in eşi, Melahat Hitit, Nezahat Çetin, Ayşe Arman, Aysel Aksoy, Arif Bilgin'in babaları; Ahmet BİLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kızık Yaylası Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra yayla mezarlığına defnedilecektir.

Saat 11:00 de Aktaş Mahallesi Muhtarlığı önünden araç kaldırılacaktır.

PAMUK GÜNAY

Taşoluk Köyü Halkından, Eyüp, Mehmet, İsmail, Alipaşa Günay'ın anneleri; Pamuk GÜNAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Taşoluk Köyü Cennetderesi Mahalle Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

SELAHATTİN BAYKAL

Tekkedere Köyü Devren Mahallesi Halkından, Süleyman Baykal'ın oğlu, Sercan, Rıdvan ve Hilal'in babaları; Selahattin BAYKAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

7 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

METİN ŞEKAR

Seben İlçesi Dereboyu Köyü halkından;Nezahat Şekar'ın eşi,Emin,Sabahattin,Mehmet,Safinaz,Emine ve Zelfinaz Şekar'ın kardeşi, MEHMET ŞEKAR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Seben İlçesi Dereboyu Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

İSMET YILMAZ

Seben İlçesi çatak Köyü halkından;Merhum Niyazi Yılmaz ve Merhume Ayşe Yılmaz'ın oğlu,Nurşen Yılmaz'ın eşi,Merhum Fikri Yılmaz ile Nuri yılmaz ve Sennaz Bozkurt'un kardeşi,Fazlı,Kerim ve Osman Bayri ile Mustafa can'ın enişteleri, İSMET YILMAZ Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle namazından önce Küplüce Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

MEHMET GÜLER

Yeşilköy Halkından;Merhum Hasan Güler'in oğlu,İpek Güler'in eşi,Cemil,Cemalettin ve Kemalettin Güler ile Cemile özdemir ve Cevriye Üre'nin babaları,MEHMET GÜLER Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yeşilköy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yeşilköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

ŞERAFETTİN DEMİR

Aktaş Mahallesi halkından;Merhume Naile Demir'in eşi,Sinan,Şenol,Aysel,Songül ve Gülümser Demir'in babaları ŞERAFETTİN DEMİR Hak'kın rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Aktaş Mahallesi Prefabrik Camii'de kılınacak öğle ve ceneze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

YILMAZ DOĞAN

Kıbrıscık İlçesi halkından;Emekli Öğretmen Halil İbrahim Doğan,Nurhayat Ergin,Mehmet Ali Doğan, Özcan Doğan,Kadriye Doğan ve Merhum Yusuf Doğan'ın babaları, YILMAZ DOĞAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Aktaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle namazından önce Aktaş camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

ADİLE BOZOĞLU

Afşar Köyü halkından;İkram Bozoğlu'nun eşi,Müzeyyen,Nadire,Mahmure,Firdevs ve Mazhar Bozoğlu'nu anneleri,ADİLE BOZOĞLU Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.İkindi namazından önce Kalıcı Konutlar Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

SADIK PINAR

Mudurnu İlçesi Çepni Köyü halkından;Emine Pınar'ın eşi,Engin,Halit ve Cengiz Pınar ile Aynur Yılmaz ve Hacer Demir'in babaları,Şefik,Mehmet ve Sami Pınar'ın kardeşi,SADIK PINAR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Çepni Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra,köy mezarlığına defnedilecektir.

5 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

YAKUP ÇELEN

Akpınar Mahallesi halkından, Hacer Çelen'in eşi, Seka'dan emekli, boyacı Hüseyin Çelen, Abdullah ve Kenan Çelen, Müşerref Özay'ın babaları; Yakup ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Camlı Camii de kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

DÖNDÜ YILDIZ

Yeniçağ  Sanayi Esnafı Adem Yıldız'ın eşi, Cangül Doğrama Kamil ve Ali Cangül'ün kardeşleri; Döndü YILDIZndü Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Gerede İlçesi Aktaş Kurtlar Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

4 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

HAMİYET GÜNEY

Seben İlçesi Yuva Köyü halkından, Hasan Güney'in eşi, Nadire Kanı, Nzile Yörük, Tercan Güney ve Naciye Gülenç'in anneleri; Hamiyet GÜNEY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çayırpınar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

NİYAZİ ERDOĞAN

Sağlık Mahallesi halkından, Merhume Hacer Erdoğan'ın eşi, Sanayi Esnaflarından Zeynel ve Murat Erdoğan'ın babaları; Niyazi ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mezarlığına defnedilecektir.

MÜZEYYEN YALÇIN

Sümer Mahallesi halkından, Kahveci Ramis Yalçın'ın eşi, Sedaş Personellerinden Selçuk Yalçın ve Sevinç Aydın'ın anneler; Müzeyyen YALÇIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir. 

BAYRAM AYDIN

Merkeşler Köyü Hacılar Mahallesi halkından, Rabia Aydın'ın eşi, Nevzat, Ayşe, Perihan, Şerife Aydın'ın babaları; Bayram AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Merkeşler Köyü Hacılar Mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

AVNİ KAYA

Mudurnu İlçesi Dedeler Köyü halkından, Fatma Kaya'nın eşi, İlyas ve Aysel Kaya'nın babaları;        Avni KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Mudurnu Dedeler Köyü Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

3 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

HATİCE EREN

Kasaplar Mahallesi halkından, Merhum Yakup Eren'in eşi, Ayşe, Vasfiye, Saniye'nin anneleri, Hacı Tahsin Eroğlu'nun kayınvalidesi; Hatice EREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

 

Cenazesi bugün Balcı Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Kasaplar Mezarlığına defnedilecektir.

2 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

GAZANFER GÜNLER

Bolu Barosu eski Başkanlarından, Avukat Gazanfer GÜNLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Bolu Adliyesi önünde saat 11:00 de düzenlenecek olan, tören'in ardından, Siteler Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

EMİNE ALBAYRAK

Sağlık Mahallesi halkından, Necati Albayrak'ın eşi, Recep, Ramazan, Aysel, Nursel Albayrak'ın anneleri; Emine ALBAYRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Pembe Ulaş Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

EMİNE MUTLU

Seben İlçesi, Kuzgölcük Köyü halkından, Merhum Muhittin, İbrahim Mutlu, Rafiye Kuzpınar, Arife Oturak'ın anneleri; Emine MUTLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namzından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

NAZİFE DURAK

Mudurnu İlçesi Hüsamettindere Köyü halkından, Nurettin Durak'ın eşi, Nazmiye ve İbrahim Özcar, Nihat ve Gönül Keçeci, Fazilet ve Nurettin Akçay'ın anneleri; Nazife DURAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Hüsamettindere Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

1 Haziran 2014 tarihinde vefat edenler

AZİME TOPSAN

Kültür Mahallesi halkından;Merhum Mahmut Topsan'n eşi,Mustafa,Ahmet,OSman,Mehmet ve İsmet Topsan ile Kültür Mahallesi Camii Emekli Müezzini Ali Topsan'ın anneleri, AZİME TOPSAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün saat 11:00'da Kültür Mahallesi cengiz Sokak'ta ki evinden alınarak,Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Yeşiltepe Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

NURCAN ŞEN

Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Yeşiltepe Köyü halkından;Muharrem Şen'in eşi,Kasım ve Fatma Şen'in anneleri,

NURCAN ŞEN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kaynaşlı İlçesi Yeşiltepe Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

RAFİYE FASILLI

Karacasu Beldesi halkından; Orüs'ten Emekli Durmuş Fasıllı'nın eşi,İsmail ve Fatma Fasıllı ile Yasemin Yılmaz'ın anneleri,Murat Başeri'in ablası,RAFİYE FASILLI HAk'kın raheti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Karacasu Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

GAZANFER GÜNLER

Bolu Barosu Eski Başkanlarından;GAZANFER GÜNLER Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi yarın Bolu Adliyesi'nde saat 11;00'da düzenlenecek törenin ardından,Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

29 Mayıs 2014 tarihinde vefat edenler

Tülay GÜNDÜZ

Seben Haccaağız Köyü halkından Merhum Nazif GÜNDÜZ'ün eşi, Bolu Belediyesinden Emekli Merhum Zeki GÜNDÜZ, Gülay SAĞLIK, Turan GÜNDÜZ, Nilay AVCI, Burhan ve Kemal GÜNDÜZ'ün anneleri;

Cenazesi bugün Seben Haccaağız Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Zeynep OTURAKOĞLU

Karacasu Halkından Ali İhsan OTURAKOĞLU'nun eşi, Kerim OTURAKOĞLU ve Nermin KÖKSOY'un annleri, Ali OTURAKOĞLU'nun yengesi, Satılmış ÖZTÜRK ve Hatice ARSLAN'ın kardeşi;

Cenazesi bugün Karacasu Fatih camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu mezarlığına defnedilecektir.

28 Mayıs 2014 tarihinde vefat edenler

Kenan ÖZDEMİR 

Kırha Köyü Halkından Merhum Muhittin ve Hacer ÖZDEMİR'in oğulları, Cemal, Ali, İbrahim, Recep, Firdevs, Havva ve Nurhan ÖZDEMİR'in babaları;

Cenazesi bugün Kırha Köy  camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Mariye YEMİŞEN

Ericek Köyü Halkından Merhum Seyit Ahmet YEMİŞ'in eşi, Sedat YEMİŞEN, Şerife YILMAZ ve Milli Eğitim Personeli Mahir YEMİŞ'in anneleri ;

Cenazesi bugün Ericek Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

26 Mayıs 2014 tarihinde vefat edenler

Safinaz KANDEMİR

Dörtdivan Çetikören Köyü Halkından Merhum Yusuf KANDEMİR'in eşi, Mutlu, Yusuf ve Kemal KAMDEMİR 'in anneleri, İsmet, Kadir ve Arif GEYİKCİOĞLU'nun ablası;

Cenazesi bugün Dörtdivan Çetikören Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Emine SERÇE

Hamzabey Köyü Halkından Merhum Mehmet ve Hatice SERÇE'nin eşi, Aydın, Aynur ve Ayten'in anneleri;

Cenazesi bugün Hamzabey Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

24 Mayıs 2014 tarihinde vefat edenler

EMİNE KAYA

Küplüce Köyü halkından;Merhum Naim Kaya'nın eşi, Seniye,Saime,Hatice,Nezile,Şaziye,Ayşe,Fatma,Nazlı ve Feza'nın anneleri,

EMİNE KAYA Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Küplüce Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

İBRAHİM AKŞİT

Mudurnu İlçesi Yazılar Köyü halkından,İsmail Akşit'in oğlu,İsmail Akşit'in ağabeyi,Mehmet,Metin ve Muhsin Akşit'in babaları,Müftülük personeli Caner Yüksel'in dayısı;İBRAHİM AKŞİT Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Yazılar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır. 

23 Mayıs 2014 tarihinde vefat edenler

Kemal BUDAKOĞLU

Sandallar Mahallesi Halkından Merhum İsmail ve Huriye BUDAKOĞLU'nun oğlu, Cemal ve Celal BUDAKOĞLU'nun kardeşi, Erdal ve Erhan BUDAKOĞLU'nun babaları, Emine BUDAKOĞLU'nun eşi;

Cenazesi bugün Sandallar Mahalle camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Sandallar Mezarlığına defnedilecektir.

22 Mayıs 2014 tarihinde vefat edenler

Hacı Hüseyin GÜLER

Tekke Işıklar Köyü Halkından Merhum Seher GÜLER'in eşi, Durmuş GÜLER'in kardeşi, Şahin, Cengiz  ve Durmuş GÜLER'in babası;

Cenazes Bugün Tekke Işıklar Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 14:30 'da Uğur Mumcu Parkı önünden otobüs kaldırılacaktır.

Ahmet ESEN

Banaz Köyü halkından Nermin ESEN 'in eşi, Cevdet ALTINBAŞ, İrfan ESEN ve Seher KURT'un abisi, Tacettin KURT'un kayınbiraderi, Arzu, Safure, Ayhan, Yılmaz ve Asu'nun amcası;

Orman İşletmesinden Emekli;

Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

Münevver GÜNPINAR

İzzet Baysal Mahallesi halkından Merhum Durmuş GÜNPINAR'ın eşi, Adliyden Emekli Mustafa ve Ahmet GÜNPINAR'ın annesi;

Cenazesi bugün Özayan Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra İzzet Baysal Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit