• resmi ilanlar

Vefat Edenler

29 mart 2013 tarihinde vefat edenler

Gülhanım ÖZÇELİK

Elmalık Köyü halkından Orman İşletmesi'nden emekli Aziz Perkin'in eşi, Turgut ve Turgay Perkin'in anneleri, Ali Rıza ile Selahattin Özçelik'in ablası; Gülhanım ÖZÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kaynaşlı Yeşilköy Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Ayşe ATAŞ

Çıkınlar Mahallesi halkından Merhum Sabri Ataş'ın eşi, Lütfiye Özkoparan, Fatma Gürkan, Hatice Özdemir ve Mustafa Ataş'ın anneleri; Ayşe ATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çıkınlar Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

Rafet SÜNGÜ

Mudurnu Feriz Köyü halkından, Mürvet, Rıdvan ve İmdat Süngü'nün babaları; Rafet SÜNGÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Feriz Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

28 mart 2013 tarihinde vefat edenler

Haydar ALINCA

Karaçayır Mahallesi halkından, Sabriye Alınca'nın eşi, Hamiyet, Hikmet ve Fikret Alınca'nın babaları, Bolu Belediyesi'nden emekli; Haydar ALINCA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Ulus Sitesi'ndeki evinden alınarak, Demirciler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Demirciler Mezarlığı'na defnedilecektir.

Sezai KILIÇARSLAN

Emine Kılıçarslan ve merhum Rafet Kılıçarslan'ın oğlu, Behiye Kılıçarslan'ın eşi, Cihan Kılıçarslan ve Derya Yavuz'un babaları, Zekai Ülfet Kılıçarslan, Fatma Erdin ve Safiye Gülgönül'ün ağabeyi, Mehmet, İsmail, İbrahim Yılmaz'ın enişteleri; Sezai KILIÇARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Gölköy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Gölköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

27 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Mümtaz SERT

Aşağısoku Mahallesi halkından Ayşe Sert'in eşi, Mehmet Sert, Emine Çalışkan ve Ulviye Yıldırım'ın babaları, Ayakkabıcı Tahsin Sert'in ağabeyi, Merhum Nuri Sert ve Petek Kırtasiye'nin sahibi Kemal Sert'in amcası; Sert Thonet Sandalye Markasının Kurucusu Mümtaz SERT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar 4. Ada 1. Bloktaki evlerinden alınarak, Aşağısoku Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.     

Refik CANKURTARAN

Seben Musasofular Köyü halkından, Yunus ve Hatice Cankurtaran'ın oğlu, Menderes Cankurtaran ve Sabahat Burkucu'nun babaları; Refik CANKURTARAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

26 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Hayrullah ÇINAR

Merhum Hamdi Çınar ve merhume Fatma Çınar'ın oğlu, Ruhiye Çınar'ın eşi, İlknur, Öznur ve İlker Çınar'ın babaları, Ayşe Gülşen'in ağabeyi, Tapu Müdürlüğünden emekli; Hayrullah ÇINAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi, Yümnüoğlu Sokak Eren Apartmanı'ndaki evlerinden alınarak saat 10:30 da Tapu Müdürlüğü'nün önünde düzenlenecek törenin ardından, Sağlık Mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

Emine AKGÜL

Düzce Dipsizgöl halkından, İsmail Akgül'ün eşi, Mustafa, Murat ve Yılmaz Akgül'ün anneleri; Emine AKGÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazından sonra Dipsizgöl Mezarlığına defnedilecektir.

Tahir YAMAN

Tatlar Köyü halkından, Arif, Burhan, İbrahim ve Lokantacı İsmail Yaman'ın babaları; Tahir YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tatlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Hatice KOÇYİĞİT

Seben Güneyce Köyü halkından, Niyazi Koçyiğit'in eşi, Sanayi Esnafların'dan Zikrullah Güler'in Kayınvalidesi, Bahattin, Muradiye ve Fatma Koçyiğit'in anneleri; Hatice KOÇYİĞİT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Güneyce Köyü Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

25 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Hacı Sabri KİLİTÇİ

Kızılağıl Köyü halkından Hacı Nazile Kilitçi’nin eşi, Vasfi, Rahmi, İlhami ve Selami’nin babaları, Emine Bilen ve Mariye Meriç’in kardeşleri, Özlem, Öznur, Dilek, Ümit, Merve Kilitci'nin dedeleri; Hacı Sabri KİLİTÇİ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Yeşil Camii’de kılınacak  öğle ve cenaze namazından sonra Kızılağıl Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Öğle namazından önce saat 11:00'de Yeşil Camii'de mevlüt okutulacaktır.

 

Rafet EKER

Dodurga Mahallesi halkından Hacer Eker’in eşi, Hatice Dinç ve Merhum Şerafettin Eker’in babası, Turgut Turan Eker’in dedeleri, Sağlık Müdürlüğü’nden emekli; Rafet EKER Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi Dodurga Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Dodurga Mezarlığı’na defnedilecektir.

 

Mustafa BAŞKAN

Alpağut Mahallesi (köyü) halkından; Mustafa BAŞKAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazında sonra Alpağut Mezarlığı’nda defnedilecektir.  

23 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

NİYAZİ ÖZDEMİR

Güney Felakettin Köyü halkından Fatma ÖZDEMİR'in eşi, Mehmet, Nuriye, Kadriye ve Cemalettin ÖZDEMİR'in abisi, Hamiyet, Rüstem, İmdat, Yetiş, Özgür ve Öznur ÖZDEMİR'in babası, Muharrem ARAPOĞLU'nun kayınpederi; NİYAZİ ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Güney Felakettin Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Koç İlköğretim Okulu önünden saat 13:30'da araç kaldırılacaktır.

 

Süleyman ELGÜN

Kıbrıscık Alan Balı Köyü halkından İsa ELGÜN Hocanın babası; Süleyman ELGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün karacasu merkez cami'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası çamyayla köy mezarlığına defnedilecektir.

22 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Emin ÖZÇAKIROĞLU

Tekke Işıklar Köyü halkından, Emine Özçakıroğlu'nun eşi, Mehmet, Fatma, Durmuş Özçakıroğlu'nun babası; Emin ÖZÇAKIROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Raşit TACAR

Şerife Tacar'ın eşi, Kenan, Nursel ve Gönül'ün babaları, Bolu Esnaflarından Manav; Raşit TACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yalova Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yalova Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

Emine GÖKMEN

Tekkedere Köyü halkından Recep Gökmen'in eşi, Ayşe Öztürk, Gülezer Gökmen, Döndü Çaylakoğlu'nun annesi; Emine GÖKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tekkedere Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Hüseyin ÇOŞKUN

Tekkedere Köyü halkından Sakine Çoşkun'un eşi, Tahir, Durmuş, Abdullah, Halil İbrahim ve Hesna'nın babaları; Hüseyin ÇOŞKUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tekkedere Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

 İbrahim YILMAZ

Yukarısoku İğnesi Mahallesi halkından, Merhum Tahsin Yılmaz ve Merhume Mükerrem Yılmaz'ın oğlu, Azime Yılmaz'ın eşi, Mükerrem, Özlem, Öznur, Bayram ve Songül'ün babaları; İbrahim YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yukarısoku İğnesi Mahalle Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Ahmet Turan ATALAY

Alıçören Köyü halkından Şadiye Atalay'ın eşi, Cihat, Cihan, Cahit, Özgür, Özlem Atalay'ın babaları; Ahmet Turan ATALAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Alıçören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

21 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Bayram ÖZKÖK

Yukarı Çamlı Köyü halkından, Huriye Özkök'ün eşi, Hüseyin Özkök'ün babası; Bayram ÖZKÖK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yukarı Çamlı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Emin ÖZÇAKIROĞLU

Tekke Işıklar Köyü halkından, Emine Özçakıroğlu'nun eşi, Mehmet, Fatma, Durmuş Özçakıroğlu'nun babası; Emin ÖZÇAKIROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi 22 Mart Cuma günü Tekke Işıklar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

20 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Emine GÜMRAH

Borazanlar Mahallesi halkından, Merhum Hüseyin Gümrah'ın eşi, Süleyman, Mehmet, Sabahattin Gümrah ve Hacer Gökdemir'in anneleri, Kerim, Kerami, Selami, Sami, İlhami Gümrah'ın Babaanneleri, Mustafa ve İsmail Arslan'ın anneaneleri; Emine GÜMRAH Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Borazanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

19 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Salih Zeki KUTUCUOĞLU

Taşhancılar Ailesi'nin kızı Merhume Yurdanur Kutucuoğlu'nun eşi, Müjde ve Naim Demirel ile Mine ve Ömer Selem'in babaları, Gökçe, Müge ve Gökcan'ın dedeleri, Bolu Ticaret Odası, Ziraat Odası ve Emekli Subaylar Derneği eski başkanlarından; Emekli Subay Salih Zeki KUTUCUOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Büyük Camii’de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 

Emin KARACA

Sultan Köyü halkından, Hayriye Karaca 'nın eşi, Cemile, Fatma ve Yüksel'in babaları; Emin KARACA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sultan Köyü Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Tahsin YERLİKAYA

Saçcılar Köyü halkından, Ahmet, Merhum Rafet, Rasim, İbrahim Yerlikaya ve Ayşe'nin kardeşleri, Orhan, Ayşe, Seher, Erhan ve Sema Yerlikaya'nın babaları; Tahsin YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Saçcılar Köyü Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Şeref ERKAN

Köprücüler Köyü halkından, Merhum İsmail ve Müşerref Çetin'in kızları, İlhami ve İsmail Şahar'ın anneleri; Şeref ERKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Köprücüler Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Şerafettin  DAMGACIOĞLU 

İsmail Damgacıoğlu, Merhum Arif Damgacıoğlu ve Sabriye Şensu'nun kardeşleri, Nimet Damgacıoğlu'nun eşi, Güzin İnceayan, Tülin Özdemir, Belgin Oğuz'un babaları, Hayri İnceayan, Sedat Özdemir, Mustafa Oğuz'un kayınpederi Sanayi Çarşısı esnaflarından; Şerafettin  DAMGACIOĞLU  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar 21. Ada 3 Blok'taki evinden alınarak, Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

Erdoğan GÜDAY

Bolu Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenlerinden, Merhum Emrullah Güday ve Fahriye Güday'ın oğlu, Bolu Defterdarlığı çalışanlarından Nermin Kaçar ve Nilüfer Güday'ın ağabeyi, Bolu Belediyesi'nden  emekli Orhan Kaçar'ın kayınbiraderi, Yeşim ve Gözde Güday'ın babası; Erdoğan GÜDAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün 500 Evler Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra, Çıkınlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

18 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Emine USTA

Belediye Personeli Selami Usta’nın ve Sami Usta’nın anneleri, Terzi Sabri Usta’nın eşi; Emine USTA Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi Kültür Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 

Salih Zeki KUTUCUOĞLU

Taşhancılar Ailesi'nin kızı Merhume Yurdanur Kutucuoğlu'nun eşi, Müjde ve Naim Demirel ile Mine ve Ömer Selem'in babaları, Gökçe, Müge ve Gökcan'ın dedeleri,  Bolu Ticaret Odası, Ziraat Odası ve Emekli Subaylar Derneği eski başkanlarından; Emekli Subay Salih Zeki KUTUCUOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi yarın (19 Mart Salı günü) Büyük Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı’nda defnedilecektir.

17 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Şaban DİNÇTÜRK

Tekke Dere Köyü halkından Merhum İbrahim Dinçtürk ve Merhum Münevver Dinçtürk’ün oğlu, Nazlı Dinçtürk’ün eşi, Ahmet Dinçtürk ve Fatma Altun’un abisi, Şehri Altun’un kardeşi; Şaban DİNÇTÜRK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Dadıç Cami’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Dadıç Mezarlığı’na defnedilecektir.

 

Hüseyin SATILMIŞOĞLU

Kıbrıscık Yazıcı Köyü halkından Merhume Naile Satılmışoğlu’nun eşi, Merhum Şinasi Satılmışoğlu, Nurten Altuncu ve Milta Belin’in babası; Hüseyin SATILMIŞOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Kültür Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedilecektir.

16 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

İrfan ER

Çepni Köyü’nden Merhum Durmuş ve Merhume Emine Er’in oğlu, Merhume Sadiye Er’in eşi, İlhan Aleyna ve Turan Er’in babaları, Aleyna Er’in dedesi; İrfan ER Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çepni Köyü’nde ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

 

Memmnune SARI

Kasaplar Köyü’nden Merhum Emekli Öğretmen Hasan Akman ve Merhume Ayşe Akman’ın kızları, Atatürk İlköğretim Okulu emekli öğretmenlerinden Muhittin Sarı’nın eşi, Melih ve Hasan Sarı’nın anneleri, Emekli Öğretmen Hatice Karaçayır ile Rezzan Köroğlu’nun ablaları, Gazipaşa İlköğretim Okulu’ndan emekli Öğretmen; Memmnune SARI Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kasaplar Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

 

İbrahim ÇAKIROĞLU

Doğancı Köyü Yeni Mahalle sakinlerinden Elmas Çakıroğlu’nun eşi, Ahmet ve Mehmet Çakıroğlu’nun babaları; İbrahim ÇAKIROĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kaynaşlı Çamlıca Köy Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir.

15 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Durmuş ARSLAN

Kuzören Dağlı Köyü Akçalar Mahalle halkından, Merhume Safiye Arslan'ın eşi, Ali, Veli, Bedriye, Ferdane ve Gölyüzü esnaflarından Arslan Baharat'ın sahibi Ayhan Arslan'ın babası; Durmuş ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kuzören Dağlı Köyü Camiinde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

14 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Müşerref ERTOZAN

Bürnük Köyü halkından, Merhum Hasan Hüseyin Ertozan ve Durgadın Güleç'in ablası, Ayşe Öztürk, Osman Ertozan ve Emekli Öğretmen Şaban Ertozan'ın anneleri, Abdullah Ertozan'ın eşi, Belediye Meclis Üyesi Tülay Ertozan'ın babaannesi; Müşerref ERTOZAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Bürnük Köy Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Bürnük Köyü Zahmanlar Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

13 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Hüseyin TURGUTALP

Alpagut Köyü'nden Merhum Mehmet ve Sıdıka Karamanlıoğlu’nun torunu, Merhum İsmail Karamanlıoğlu ve Şükran Uğur’un yeğeni, Yukarı çarşı esnafından merhum ayakkabıcı Mehmet Turgutalp ve Ayşe Turgutalp’in oğlu, Melike ve İsmail Gezgin’in Dayısı, Burcu ve Aslı Turgutalp’in Amcası, Sitare Dereli’nin dedesi, İsmail Turgutalp ve Merhum Hatice Gezgin’in abileri, Özlem Dereli ve Murat Turgutalp’in babaları, Fatma Turgutalp’in eşi; Hüseyin TURGUTALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tabaklar mah. Reşat Aker Sokak Turgutalp Apt.'ndaki evinden alınarak, Büyükcami’de kılınacak öğle namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

Durkadın YILMAZ

Çanakçılar Köyü halkından, Bolu Belediyesi'nden Emekli Mustafa Yılmaz'ın eşi, Aydın, Dursun, Turgut Yılmaz,  Gülşen Ertan, Nurşen Korkmaz ve Ayşen Gökdemir'in anneleri; Durkadın YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugun Çanakcılar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Niyazi ÇATAK

Ericek Köyü halkından, Nebahat Çatak'ın eşi, Sinan ve Sevil Kıt'ın babaları, Ankara Dışkapı Hastanesi'nden emekli;   Niyazi ÇATAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Ericek Köyü Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

İsmail DOĞUKUT

Çaydurt Yuva Köyü halkından, Merhum Rasim ve Ayşe Doğukut'un oğlu, Nurhan Doğukut'un eşi, Çaydurt Nakliyeciler Kooperatifi Başkan Yardımcısı İrfan Ünal'ın eniştesi; İsmail DOĞUKUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Yuva Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

12 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

İzzet İDEKO

Bolu Merkez Baltalı Köyü halkından, Hayriye İdeko'nun eşi, Aysel Ayvacı, Burhan, Rıdvan, Orhan, Mustafa, İzzet ve Songül İdeko'nun babaları, eski nakliyeci; İzzet İDEKO Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Baltalı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

İhsan KAPTIRMAZ

Mudurnu Büyükcamii Mahallesi halkından, Zeki Kaptırmaz'ın kardeşi, Vasfiye Kaptırmaz'ın eşi, İbrahim Ali İhsan, Sinan, Zeki, Türkan, ve Nurhan Kaptırmaz'ın babaları; İhsan KAPTIRMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi Bugün Borazanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Borazanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

MUZAFFER ÖZTÜRK

Mudurnu Sırçalı Köyü halkından, Muharrem, Mehmet Öztürk ve Fatma Kutlu'nun babaları; MUZAFFER ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi Bugün Sıçalı Köyü Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 13:30 da Mudurnu Yazıhanesi önünden araç kaldırılacaktır.

 

İbrahim MÜLAYİM

Karaköy Mahallesi halkından, Kemal Mülayim'in oğlu, Muhterem Mülayim ve Tevhide Kayalı'nın kardeşi, Karaköy Mahallesi Muhtarı İsmail Mülayim'in yeğeni; İbrahim MÜLAYİM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karaköy Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Karaköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

11 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Semahat ATLIKAN

Dörtdivan Yağbaşlar Köyü halkından, Şaban Atlıkan'ın eşi, Halil, Nurcan, Halis ve Muhlis Atlıkan'ın anneleri; Semahat ATLIKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yağbaşlar Köyü Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Muharrem ÇAĞLI

Kıbrıscık Alanhimmetler Köyü halkından, Safiye Çağlı'nın eşi, Nurullah Çağlı, Hatice İlhan, Mükerrem Cellek, Safiye Sırrı ve Merhume Müşerref Aktaş'ın babaları; Muharrem ÇAĞLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Balcı Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çıkınlar mezarlığına defnedilecektir.

 

Hamdi ALTINKESEN

Kıbrıscık Çökeler Köyü halkından, Ekrem, Nursel, Mehmet Ali, Güler ve Nazif Altıkesen'in babaları; Hamdi ALTINKESEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çökeler Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Nergül ŞİŞLİOĞLU

Yenicepınar Köyü halkından, İsmail Şişlioğlu'nun torunu, Ali Osman Şişlioğlu'nun kızı; Nergül ŞİŞLİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yenicepınar Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

10 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Yılmaz AKMAN

Mudurnu halkından Müesser AKMAN'ın eşi, Merhum Çatacıklı Cemal ve Fatma AKMAN'ın oğlu, İl Özel İdaresi çalışanlarından Yalçın, Yavuz ve Yıldırım AKMAN'ın babası, Eski Toprak Su Müdürlüğü'nden emekli; Yılmaz AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Mudurnu Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mudurnu Hamdibey Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

İbrahim ŞAHİNOĞLU

Dodurga Mahallesi halkından Nimet Şahinoğlu’nun eşi, Derya Şahinoğlu’nun babası, Serdar ve Selin Şahinoğlu’nun dedesi; Emekli Astsubay İbrahim ŞAHİNOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi Dodurga Yukarı Mahalle Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Dodurga Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 

Rabia DEMİR

Belkaraağaç Köyü halkından Merhum Mevlüt Demir’in eşi, Merhum İsmail Demir ile Huri Namdar, Hatice Varlık, Hüseyin ve Sefer Demir’in anneleri; Rabia DEMİR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Kantar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 

İsmail ÜNAL

Mudurnu Gebem Köyü halkından Merhume Hatice Ünal’ın eşi, Mehmet Ünal’ın babası, Hatice Ünal’ın kayınpederi, Seher, Vildan ve Mahmut Ünal’ın dedesi; Topçu İsmail ÜNAL Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Akşemsettin Cami’de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer Mezarlığı’nda defnedilecektir.

9 Mart 2013 tarihinde vefat edenler

Eyüp ÖZACAR

Banaz Köyü halkından Sabire ÖZACAR'ın eşi, İsmail, Sevim ve Mehmet ÖZACAR'ın babası, Bolu Atatürk Lisesi Müstahdemlerinden; Eyüp ÖZACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi Bugün Yaka Bayat Köy Cami'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yakabayat Köyü Bulutlar Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

Öğle namazından önce mevlid-i şerif okutulacaktır.

 

Yılmaz AKMAN

Mudurnu halkından Müesser AKMAN'ın eşi, Merhum Çatacıklı Cemal ve Fatma AKMAN'ın oğlu, İl Özel İdaresi çalışanlarından Yalçın, Yavuz ve Yıldırım AKMAN'ın babası, Eski Toprak Su Müdürlüğü'nden emekli; Yılmaz AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi 10 Mart pazar günü Mudurnu Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mudurnu Hamdibey Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit