• resmi ilanlar

Vefat Edenler

5 Eylül 2013 tarihinde vefat edenler

İBRAHİM ÇUFA

Bolu Gerede Kabiller Mahallesi halkından, Yunus Çufa 'nın ağabeyi, Ziraat Bankası Hürriyet Caddesi Şube Müdürü Saime Çufa'nın babası Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Gerede Merkez Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra İlçe mezarlığına defnedilecektir.

4 Eylül 2013 tarihinde vefat edenler

Satı ŞAY

Kıbrıscık Karaköy halkından, Satı Mehmet Şay'ın eşi, Fatma Kıvrak, Nurgül Özcan, Hamit, Feridun ve İsa Şay'ın anneleri; Satı ŞAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi bugün Kıbrıscık Karaköy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Fatma ÖZAY

Yeni Akçakavak Köyü halkından, Merhum Hüseyin Özay'ın eşi, Yukarı Çarşı Esnaflarından Site Mobilya Sahibi Hayrullah Özay'ın anneleri, Fatma Özay'ın kayınvalidesi; Fatma ÖZAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Akçakavak Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

3 Eylül 2013 tarihinde vefat edenler

SafiNaz ÖZKAN

Seben Kabak Köyü halkından, Eşref Özkan'ın eşi, Orman İşletme Müdürlüğü'nden emekli Mustafa Özkan, Tapu Sicil Müdürlüğü'nden emekli Naci Özkan'ın annesi, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Vedat Özkan, Tapu Sicil Müdürlüğü çalışanı Nejat ve Sedat Özkan ve Merhum Cevat Özkan'ın babaanneleri;SafiNaz ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Seben Kabak Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Gürdağ AHMETOĞLU

Erzurum şenkaya ilçesi doğumlu, Kıbrıscık ilçesi emekli Tapu Sicil Müdürü Naciye Ahmetoğlu'nun eşi, Uğur Ahmetoğlu'nun babası, AİBÜ Tıp Fakültesi Acil Ana Bilim Dalı Başkanı yrd.dç.dr.Arif Duran'ın kayınpederiGürdağ AHMETOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

Şeref TURAN

Çaygökpınar Köyü halkından, Hacı Terzi Hüseyin Turan'ın eşi, Şeref Ateş, Orman Fidanlık Personeli Hüseyin Turan ve İsmail Turan'ın anneleri,Şeref TURAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Ramazan MATYAR

Seben Gerenözü halkından, Merhum Mustafa ve Ayşe Matyar'ın oğulları, Rabia Matyar'ın eşi, Engin Matyar ve Nevin Yeşil'in babaları; Ramazan MATYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

2 Eylül 2013 tarihinde vefat edenler

Mükerrem HOLAT

Karacasu belde halkından, Sami, Rahmi, Turan Holat’ın annesi; Mükerrem HOLAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Merkez Mezarlığı’na defnedilecektir.

Arif DURSUN

Mudurnu Göllüören Köyü halkından, Hacer Dursun'un eşi, Sucu Arif ve kuaför Ulviye'nin babaları, Reyhan Dursun 'un kayınpederi; Arif DURSUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi bugün Mudurnu Göllüören Köyü Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

1 Eylül 2013 tarihinde vefat edenler

Şeref ATEŞER

Yukarı Çarşı esnaflarından Şekerci Kemal’in eşi, İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Nursel Yılmaz ve İşadamı Yusuf Ateşer’in annesi, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz ve Serap Ateşer’in kayınvalidesi, Mehmet Özayan, Müşerref Demirdöğen, Merhum Arif Hasan, Mashar ve Mehmet Özayan’ın kardeşi, Emekli Öğretmen Selami Demirdöğen’in baldızı; Şeref ATEŞER Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Yunus Emre Sokak’taki evinden saat 12.00’de alınarak, Yeşil Camii’de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Alpağutbey Mahallesi Mezarlığı’na defnedilecektir. 
Namazdan önce Mevlid-i Şerif okutulacaktır. 

Recep ARSLAN

Çanakçılar Köyü halkından Merhume Emine Arslan’ın eşi, Müyesser Karataş, Hamide Candarlı ve Şükran Arslan’ın babası, Serhat Necet ve İlker Karataş’ın dedesi, Bolu Belediyesi’nden emekli; Recep ARSLAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Çanakçılar Köyü’nde ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Zeynep KAMA

Seben Kızık Köyü halkından Merhum Mehmet Kama ve Fatma Kama’nın kızı, Ayşe Kama ve Nurşen Işık’ın ablası, Emekli Öğretmen Mehmet Emin Kama’nın yeğeni; Zeynep KAMA Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Kızık Yaylası Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kızık Yaylası Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Namazdan önce Mevlid-i Şerif okutulacaktır. 
Saat 11.00’de Kızıkspor Lokali önünden araç kaldıralacaktır. 

29 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

HAYRÜNİSA ARIKAN

Saraycık Köyü halkından, Merhum Nurettin Ünaltekin'in eşi, Merhum Serap Soncul, Erol Ünaltekin ve Serpil Efendioğlu'nun anneleri Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Saraycık Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

RECEP GÜLER

Ulumescit Poyrazlar Köyü halkından Tuğrul, Hülya, Dilber ve Ersoy Güler'in babaları, Semiha Güler'in eşi Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Ulumescit Poyrazlar Köyü Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

CAFER DAĞALAN

Karacasu halkından, Zeki ve Zekai Dağalan Sevgi ve Dilek'in babaları Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii'nde kılınacak, öğüle ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

28 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

EMİNE TAŞ 

Ankara Bolulular Derneği Seyfullah Yamak ve Sadullah Yamak'ın Yengesi, Afer Taş'ın eşi Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Nuhlar Köyü Mesciler mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

27 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

HÜSEYİN ÇELEN

Kasaplar köyü halkından merhum Hüseyin Çelen'in oğlu, feyzullah, tahsin ve hatice'nin kardeşleri, ayşe çelen'in eşi, zehra, semra, selma, merhum serpil çelen özcan'ın babaları emekli öğretmen hüseyin çelen Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

cenazesi bugün yukarı karaköy deki evinden alınarak mahalle camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra karaköy mezarlığına defnedilecektir.

26 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

PERVİN AKMAN

Gölyüzü Mahallesi halkından, merhum şevket akman'ın eşi, leyla ve hülya akman'ın anneleri, nermin kartaltepe ve cevat kandemir'in ablaları Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

cenazesi bugün sağlık mahallesindeki evinden alınarak sağlık mahallesi çayırpınar camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra aşağısoku mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

24 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

Selami ARSLAN

Sazak Bünüş Köyü halkından, Ömer ve Ayşe Arslan’ın oğlu, Zehra Uğurlu, Ramazan, Osman, Tahir, Ömer ve Ayşe Arslan’ın babaları, Reyhan Arslan’ın eşi;Selami ARSLAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur
Cenazesi bu gün Sazak Bünüş Köyü Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrasında köy mezarlığına defnedilecektir.

23 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

NEJAT UYGUN

Sağlık Mahallesi halkından, Sevim Uygun'un eşi, Hakan ve Filiz'in babaları, Ergün ve Çiğdem'in kayınpederi, Nejdet Uygun'un ağabeyi, Merhum Emekli Öğretmen Cemali Saraç'ın damadı, Kemal Saraç'ın eniştesi, Bolu Demirdöküm'den emekli Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi, Tadım Sokak daki evinden alınarak, Saygılı Camii'nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir. 

22 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

FİKRİYE GÜNEŞ

Yukarıçarşı esnaflarından, Merhum İbrahim Güneş'in eşi, Hatice, Abdulhamit, Merit Bilgisayar'ın sahibi Feyzullah Güneş'in anneleri  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

 

Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Öksüz Tekke Mezarlığına defnedilecektir.

21 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

BEDRETTİN TURAN

Mudurnu Sarpıncık Köyü Ekincik Mahallesi halkından, Hayriye Turan'ın eşi, Nadir, Adil, Ayşe, Adile Turan'ın babaları Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sarpıncık Köyü Ekincik mahallesinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

20 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

HAYRİYE TÜRKER

Tarakçı Köyü halkından,Ayten Durdane, Durdu, Hüseyin türker'in anneleri, Merhum Mazhar Türker'in eşi Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tarakçı Köyü Ferdinler Mahallesi Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

DURKADIN TAŞMAN

Hamzabey Köyü halkından, Merhum Hasan Taşman'ın eşi, Merhum Ahmet Taşman, Kadriye Bilen, Bedriye Uygan'ın anneleri, Abdullah Uygan, Emin Bilen'in kayınvalideleri Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Hamzabey Köyü yukarı mahalle camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

19 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

Fahriye KAHRAMAN

Mudurnu Dedeler Köyü halkından Merhum Mehmet Kahraman'ın eşi, Hayriye Çelik'in annesi, Durası Çelik'in kayınvalidesi; Fahriye KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Dedeler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

18 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

Fatma HOLAT 

Akdaş Mahallesi sakinlerinden Merhum Cemalettin Holat’ın eşi, Merhum İsmail ve Mesut Holat’ın annesi, Tuba ve İsmail Holat’ın Babaannesi; Fatma HOLAT Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Baltalı Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Hanife TAĞCI

Tekke Işıklar Köyü halkından Merhum Kemal Tağcı ve Durmuş Tağcı’nın Annesi, Durkadın ve Güllü Tağcı’nın babaannesi; Hanife TAĞCI Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. Saat 11.00’da Uğur Mumcu Parkı önünden araç kaldırılacaktır.

17 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

Hayriye ÖZÇELİK

Mudurnu Göllüören Köyü halkından Bolu Belediyesi’nden emekli, Merhum Kemali Özçelik’in eşi, Nihat, Şinasi, Emine, Tesfir ve Bedriye’nin anneleri; Hayriye ÖZÇELİK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Göllüören Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

Hacı Kıymet ÇİÇEK

Kaynaşlı Sarıçökek Köyü’nden Hacı Ahmet Çiçek’in eşi, Orman Bölge Müdürlüğü’nde görevli İbrahim Çiçek’in annesi, Yıldız Çiçek’in kayınvalidesi; Hacı Kıymet ÇİÇEK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Kaynaşlı Sarıçökök Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

Emine GÜLENÇ

Vakıfgeçitveren Köyü’nden Zeynel Gülenç’in eşi, Zeki ve Mustafa Gülenç ile köy muhtarı Salih Gülenç’in anneleri; Emine GÜLENÇ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Vakıfgeçitveren Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

Hatice BİLGİN

Seben Kuzgölcük Köyü halkından Merhum Mehmet Bilgin’in eşi, Emekli Öğretmen Sayın Bilgin ve İzzzet Baysal Devlet Hastanesi personeli Meltem Bilgin’in anneleri, Tahsin, Ayhan ve Turan Cengiz’in ablaları, Kadriye ve Emine Bilgin’in kayınvalideleri; Hatice BİLGİN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Karaçayır Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.
 

Memike BİLGİ

Bolu Afşar Köyü Fakılar Mahallesi’nden Merhum Mesut Bilgi’in eşi, Aysel Bilgi, Müşerref Aydoğan ve Şeref Uzun’un anneleri, Nazım Bilgi, Zeki Aydoğan ve Şaban Uzun’un kayınvalideleri; Memike BİLGİ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Afşar Köyü Fakılar Mahallesi’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Sabriye GÖKDEMİR

Karamanlı Mahallesi halkından Muhaciroğlu Zeynullah Gökdemir’in eşi, Neşe, Emine, Ayşe, Nursel ve Nurşen’in anneleri, Cansın, Nurgül, Kadir, Çağrı ve Mehmet Can’ın anneanneleri; Sabriye GÖKDEMİR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın Karamanlı Mahallesi Yeşil Cami’de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Şehriban GÜÇLÜ

Doğancı Köyü halkından Rafet Güçlü’nün eşi, Telekom eski personeli İbrahim ve İsmail Güçlü ile Boluspor eski futbolcusu Adem Güçlü ve Huzurevi çalışanı Durmuş Güçlü’nün anneleri ORÜS’ten emekli Hüseyin Tutar’ın ablası;Şehriban GÜÇLÜ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi yarın Doğancı Köyü Yeni Mahalle Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir.

Hazım ÖZ

Çaydurt halkından Zahide Öz’ün eşi, Recai Öz, Recep Öz ve Veciha Öz’ün babaları; Hazım ÖZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi Çaydurt Merkez Camii’nde yarın saat 10.00’da kılınacak cenaze namazından Çaydurt Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

Rafet YILMAZ

Mudurnu 100. Yıl Köyü halkından Salılar’ın Rafet YILMAZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi yarın 100. Yıl Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

16 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

HATİCE BUDAKOĞLU

 Paşaköy Mahallesi halkından, Merhum Emekli Başçavuş Tahsin Budakoğlu'nun eşi, Muhsin ve Serpil Budakoğlu'nun anneleri Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Paşaköy Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Paşaköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.

EMİNE TOPCU

Karaçayır Mahallesi halkından, Merhum Arif Topcu'nun eşi, Hamiyet, İlhami, Hicran Topcu'nun anneleri Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Aktaş Mahallesi Baysal Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

15 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

MELAHAT HAMARAT

Seben Kuzgölcük Köyü halkından, Köy Hizmetlerinden emekli İnşaat Mühendisi  Bayram Hamarat'ın eşi, Gülşen Yılmazer, Nurşen ve Ünal Hamarat ve Filiz Uluışık'ın anneleri, Rahmi Yılmazer, Deniz Uluışık ve Yusuf Üçtaş'ın kayınvalideleri Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

14 Ağustos 2013 tarihinde vefat edenler

MÜZEYYEN YAMAK

Kuzören Dağlı Köyü halkından,Seyfullah ve Sadullah Yamak'ın anneleri Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kuzören Dağlı Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

CEMİLE BAYRAKTAR

Doğancı Mahallesi halkından, Geredeli Seka'dan Emekli Merhum Selamet Bayraktar'ın eşi, Mustafa Durkadın, Satı'nın anneleri, Hüseyin Avcı'nın ablası Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Gerede Aktaş Kurtlar Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit