• resmi ilanlar

Okuyucu Yorumları

 • ersinKöşe yazısını göster2017-12-15 11:21:52

  emeğinize sağlık... her arkadaş sohbetinde dile geliyor olsada , sayenizde kitlelere ulaşılıp düzelmesi gereken sorunlarımız.
 • Tomris UlaşKöşe yazısını göster2017-11-29 14:11:05

  Sizinle aynı düşüncedeyim, barış herkese lazım.. Bunu büyük Önderimiz senelerce önce vurgulamış.. Ama önce "yurtta sulh " gerekli tabbii ki... Güzel yazınız için teşekkürler.. Ne Mutlu böyle düşünenlere...
 • SEFERİYEKöşe yazısını göster2017-11-29 01:09:53

  SAYIN MÜDÜRÜM BEN BOLU GÖYNÜK İLÇESİNDE OTURUYORUM 2 ÇOCUK ANNNESİYİM KİRADAYIM 17 YAŞINDA OĞLUM İLÇE DIŞINDA OKUTUYORUM 13 YAŞINDAKİ KIZIM EPİLEPSİ HASTASI TEDAVİ ALTINDA KIRIZLER GEÇİRİYOR TAKİP ETMEK GEREKİYOR ÇALIŞMAYA İHTİYACIM VAR AMA KIZIMIN RAHATSIZLIĞI DURUMUNDAN UZAK ORTAMA BAKAMIYORUM SİZDEN RİCAM EVİMİN YAKININDA ŞEHİT ZİYA SAPKAYA İLÇE DEVLET HASTANESİ VAR BEN ORAYA TEMİZLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM KIZIMIN RAPORLARINIDA GÖNDEREBİLİRİM MÜRACAT ETTİM DURUMUMU İZA EDEREK AMA SONUÇ ALAMADIM LÜTFEN BANA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM OLUN SAYGILAR
 • aşk tutkulu ruh halidir.Köşe yazısını göster2017-10-03 16:32:27

  önemli olan sevgidir. aşk biraz hastalıklı bir ruh halidir çok daha fazla tutkudur. kavuşulmaz olanın peşinden koşmaktır. yakaladığını sandığın an o olmadığını anlamandır. bağdata olan aşk: bağdadı fethetme fikriymiş güzel olan; bağdadı fethetme değilmiş anladım dedirtmiştir.
 • NURGÜL IŞIKKöşe yazısını göster2017-09-14 11:31:27

  MERHABALAR DOĞA CANLILAR HER ŞEY BİZE BİR EMANET VE BİZİM SAGLIMIZ İÇİN OLAN HERSEYE İNSANOGLU BU HALE GETİRİYOR ÇOÇUKLARIMIZ DÜŞÜNÜYORSAK DOGA CANLILARI DÜŞÜNMEK ZORUNDAYIZ ÇÜNKİ ONLAR BİZİM GELECEGİMİZ.
 • Ümmiye GörenKöşe yazısını göster2017-09-05 12:33:09

  Milletvekilleri kendimi oynayacak sahada.
 • MUSTAFA DEMİRÖZKöşe yazısını göster2017-08-26 12:05:51

  SİZE BİZ YAZI GÖNDERİYORUM GÖRSEL HALE GETİRİP DÜZENLEME YAPARSANIZ SEVİNİRİM BOĞAZ KESEN SOKAĞI Göynük te bir sokaktan bahsedeceğim bu yazıda bu sokağın neresi olduğunu ve neden boğaz kesen sokağı dendiğini yazının sonuna doğru daha iyi anlıyacağız. Bu sokağın başında sol taraftaki dükkanlardan başlıyalım ilk sırada Cuma mahallesi eski muhtarlarından rahmi bey eski bir daktilosu muhtarlık evrakları ile tek Osmanlıca bilen kişi hemen yanında bakkal ve fotoğrafcı Cengiz bey eski bir üç ayaklı tarihi fotoğraflar çeken tek kişi üçüncü sırada eski belediye reislerinden arzuhalci mümtaz bey onun hemen yanında kürt melihanın ismet abi manifaturacı basma fistan satar son dükkan döbelek Mustafa çimento büz satar. Şu anda hiç biri sağ değil rahmet olsun hepsine Sağ tarafta başta idris çavuşun kahvesi üstü otel meşe külünde kahve odun ateşinde çay yanında adil bey bakkal üçüncü sırada terzi adil bey ve ortağı Ahmet abi terzi adilden sonra terzi tahir bütün sokağın akşam üstü toplandığı dükkan Köylerden gelen biri göynükte tapu dairesinde bir işimi var doğrudan tapu dairesine giderse mutlaka geri döner önce ona git sen bit dilekçe yaz gel gelirken de iki kahve söyle 2 de resim vatandaş tekrar döner mümtaz dayıya dileçeyi yazdırır idris çavuşun kahveden kahveleri söyler cengizden de fotoğraflar çekilir gider tapuya ama tapu kütükleri açılır fakat eski kayıtlar Osmanlıcadır hemen rahmi bey çağrılır o okur tapucu yeni kayırları düzenler tabi bütün bu hizmetlerin birer maliyeti her dükkana ayrı ayrı ödemeler yapılır işler tamamlanır. Akşama terzi tahirin dükkanında gündüzden alınan malzemeler ile güvenç hazır edilir bir şişe de ufak rakı mesai bitiminde dükkanda toplanır muhabbetle yenir arkasından birer sade kahve söylenir tabi kahveleri de dedem kahveci olduğundan ben götürürüm sonra evlere bu böyle devam eder. Köyden birimi evlenecek yine aynı resimler çekilir manifatura alışveriş evlenme muameleleri dilekçe nüfus kaydı falan derken zincir devam eder vatandaş elle yazsa dilekçeyi gitse ilgili daireye geri gelir olmamış sen git bir dilekçe yazdır denir mutlaka sokağa geri gelir tabi sokaktaki esnaf durumu çok iyi değerlendirir sokağa giren para harcamadan çıkamaz sokaktan bu böyle kimse şikayetçi değil herkes memnun işi görülmüştür Bu yazdıklarım 50 sene öncesi durumlar şimdi internet çağı e-devlet var ama eski boğaz kesen sokaktaki samimiyet ve bağlılıktan eser yok neden böyle yalnızlaştık dersiniz yorum sizin sağlıcakla kalın Mustafa demiröz
 • MUSTAFA DEMİRÖZKöşe yazısını göster2017-08-26 11:51:54

  SU KARDEŞLERİN GÖYNÜKE YAPTIKLARI BU HİZMET KADAR EMEKLERİNİ YAZIYA VE GÖRSEL TANITIM YAPAN HEMŞEHRİMİZ YAZAR FATMA MARKARA ARKADAŞIMIZA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ
 • Yetkin UYMAZKöşe yazısını göster2017-08-25 08:42:19

  Sayın ÖZÇELİK..Uğru DÜNDAR,bugünkü köşe yazısında değinmiş ÇETMİLİ Mehmet Ali Çavuşa..bende araştırdım bulamadım.nereli olduğu konusunda bir fikriniz var mı?...aydınlatırsanız sevinirim.Saygılar sunarım...
 • türkiyeKöşe yazısını göster2017-08-17 09:00:31

  yav he he tebrik ediyotum sizi sabah sabah güldürdün ve düşündürdün bizi........
 • Mustafa YılmazKöşe yazısını göster2017-08-03 02:44:17

  Sulak arazilerde bile seben halkı tarımı bıraktı. Bütün seben sulak arazi olsa ne yazar bu saatten sonra. . AKPnin tarım politikasının yanlışlığına güzel bir örnektir seben. .
 • MetinKöşe yazısını göster2017-06-14 17:13:08

  Yazılıarınıza katılıyor teşekkür ediyorum. Kendi yolunuzda mutluluklar diliyorum
 • Azize Köşe yazısını göster2017-05-19 12:55:57

  Değerli hocam çok beğendim yazınızı . Bizleri üstün bilgilerinizi aşıladığınız için teşekkür ederim .. Saygılar.
 • Dursun YILMAZKöşe yazısını göster2017-05-13 10:38:01

  Farkı fark edebilmek için farklı şeyleri de görmek gerekiyor.Gülü gören dikeninin var olduğunun farkına varır.Gülü göstermeyelim fakat gülün dikeni olduğunu bilsin.Yani parayı göstermeyelim ama asgari ücretle yaşamaya mahkum edelim.Böyle bir mantık yürüten ülkelerin hepsi geri kalmıştır.Şartları eşit olmayan insanlardan farkı fark etmesini beklemek boşunadır.
 • Dursun YILMAZKöşe yazısını göster2017-04-21 11:22:16

  Hani nerede Bilim haftası,hani nerede Fen haftası ve hani nerede Teknoloji haftası?
 • Dursun YILMAZKöşe yazısını göster2017-04-21 09:59:43

  Adamın biri dizide oynayarak aylık 520 Bin TL para kazanıyormuş.Futbolcular Milyon Euro ile yıllık anlaşmalar yapıyorlarmış.Bize de dogmatizm ve Mitoloji kaynaklarını gösteriyorlar.Millet uyandı da yazarlarımız hala uyanamadı.
 • Dursun YILMAZKöşe yazısını göster2017-04-20 16:50:14

  Dogmatizm ve Mitoloji hakkında tarihi bilgisi olanlar bütün dinleri çok iyi anlayabilirler.
 • Dursun YILMAZKöşe yazısını göster2017-04-09 13:11:36

  Dünyayı takip edemediğimiz sürece daha çok tokatlarlar bizi.80 Milyonluk ülkenin Allahını severseniz kaçı Avrupayı görmüş ve anlamaya çalışmıştır.Kendi inimizden çıkınca inden çıkmış gibi hareket edince üstümüze itte salarlar,atta sürerler.Sen kafalarına Bilim ile,Fen ile ve Teknoloji ile vur bakalım.Şunu da artık akıllı olduklarını zannedenler unutmasın.Türk insanı artık Dünyayı yakından takip ediyor.Hamasi yalanlar karın ve beyin doyurmuyor.
 • Ben sakız sevmem Köşe yazısını göster2017-03-22 18:47:27

  Allah bize akıl vermiş senin yaptığın yanlışın cezasını ben çekecek degilim.Size birkac soru Türk milliyetçiligi her türlü milliyetcilik midir? Devleti yönetenlerin aldatıldık deme hakkı var mıdır? Kandırıldık deme hakkı var mıdır? Ne istedilerse verdik deme hakkı var mıdır? Hukuken bunun karşılığı nedir? Cevap hukuken verilmezse Allah affetsin millet affetsin demek yeterli midir? Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve cevap verin.Cevabı da lütfen kendinize verin.
 • Aldatulduk ganduruldukKöşe yazısını göster2017-03-22 18:37:15

  Hep magdur hep magdur.Allah aklı niye vermiş? Neden birilerine gelince han hamam da birilerine sürekli vatan millet din iman? Beyazın siyaha üstünlügü yok diyen bir dinin mensubuysak eger üstünlük sadece takvadadır. Ve herkes kendi yaptığının bedelini ödeyecektir.
Vefat edenler

KÖŞE YAZILARI

TÜM YAZARLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Site içi arama

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel:   Faks:

Tasarım ve Programlama: Piskevit