Vefat Edenler

22 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Mustafa Eren ÇAPKIN

Dörtdivan Aşağı Düğer Köyü halkından İsa ÇAPKIN, Mustafa ÖZDEMİR, Emine ÇAKIN ve Safiye ÖZDEMİR'in torunu, Emrah ve Elmas ÇAPKIN'ın oğlu, Ercan, Ekrem, Ahmet ve Musa ÇAPKIN'ın yeğeni, Eray Göksel ÇAPKIN'ın kardeşi;

Cenazesi bugün Çıkınlar Mahalle camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

20 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

İsmet ERDOĞDU

Yazıören Köyü halkından Seyfettin ERDOĞDU'nun annesi;

 

Cenazesi bugün Yazıören Köy Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Necati MORAL

 

İzzet Baysal Mahallesi halkından  Merhum Sabahat MORAL'ın eşi, Güler YILMAZ ve Zümrüt ŞENTÜRK'ün babası, Enes ve Burak YILMAZ'ın dedesi, Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ'ın kayınpederi;

 

Cenazesi bugün Siteler camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

Kadir ALTUĞ

 

Dörtdivan Doğancılar Köyü halkından Ayhan ALTUĞ'un babası;

 

Cenazesi bugün Dörtdivan Doğancılar Köy Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Fahri DURANOĞLU

 

Sezer DURANOĞLU'nun eşi, Fahri DURANOĞLU, Filiz KIRLIOĞLU ve Uğur DURANOĞLU'nun babaları, Saniye DURANOĞLU, Ayhan KIRLIOĞLU ve Tevhide DURANOĞLU'nun kayınpederi;

 

Köy Hizmetlerinden Emekli;

 

Cenazesi bugün Çayırpınarı camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

19 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

SELAHATTİN ATUN

Karca Köyü halkından;Rabia Atun'un eşi, Durmuş Atun,Hayriye Aslan,Huriye Yılmaz,Ayşe Deniz ve Hatice Toğran'ın babaları,ŞELVERCİ SELAHATTİN ATUN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve ceneze namazından sonra Karca Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle namazından önce Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

AYŞE VARLIK

Bolu Merkez Dereceören Köyü halkından;Merhum İsmail Varlık'ın eşi,Rahmi Varlık,Ruhi Varlık,Melehat Yaman ve Sabahat Bahadır'ın anneleri, AYŞE VARLIK Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Bolu Merkez Dereceören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

18 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Nejat TEKEMEN

Bahçelievler Mahallesi halkından Merhum Jandarma Komutanı Albay Ali Rıza Tekemen ve Nimet Tekemen’in oğlu, Yurdanur Tekemen’in eşi, Nimet Çizmecioğlu, Nesrin Oral ve Elvan Menekşe’nin babaları, Şükrü Çizmecioğlu, Sunal Menekşe ve Merhum Hakan Oral’ın Kayınpederi, Merhum Sezer Çizmecioğlu ve Şadiye Kırmusaoğlu’nun Kardeşleri, Batu, İris ve Kayra’nın biricik Dedeleri, Devlet Su İşleri’nden emekli; Nejat TEKEMENHak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’na defnedilecektir. 

Hatice TARHAN

Çıkınlar Mahallesi halkından; Veyis Bayındır ve Merhume Nezihe Bayındır'ın kızı, Orhan Tarhan'ın eşi, Musa Tarhan ve Mürşide Soylu'nun anneleri, Şerife Tarhan ve Ümit Soylu'nun kayınvalideleri, Zehra ve Ceyda Tarhan'ın babaanneleri; Hatice TARHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi yarın bugün Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çamyayla Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

17 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

SABAHATTİN YURT

Yenigüney Köyü halkından;Çiğdem Yurt'un eşi,Merhum Hasan Yurt ve Kadriye Yurt'un oğlu SABAHATTİN YURT Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yenigüney Köyü Kayı Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Öğle namazından önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

Saat 11:00'de İzzet baysal Caddesi Büyük Kökez önünden Yenigüney Köyü'ne araç kaldırılacaktır.

ŞEFİKA YARDEMİR

 Bolu eşrafından;Merhum Ali Rıza Yardemir'in eşi,Fatma Öztürk,Saadet Karageyik,İzzet,İlhan, Sedat,Vedat,Çetin ve Cengiz Yardemir'in anneleri,Yaşar Öztürk,Sadettin Karageyik,Ümran, Güngör,Nezihe,Belma,Züleyha ve Ece Yardemir'in kayınvalideleri,ŞEFİKA YARDEMİR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi'ndeki evinden alınarak,Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yozgat Çamyayla Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

AHMET ÖZDEMİR

Hıdırşeyhler Köyü halkından;Merhume Fatma Özdemir'in eşi,İbrahim Özdemir,İlhami Özdemir,

Rafiye Demirel ve Müzeyyen Yıldırım'ın babaları,AHMET ÖZDEMİR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Hıdırşeyhler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy

mezarlığına defnedilecektir.Öğle namazından önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

MEHMET ALTUNKESEN

Kıbrıscık İlçesi Borucak Köyü halkından;Emine Altunkesen'in eşi,Cavidan Doğan,Sevim Batmaz,Fatma Altukesen ve Ali altunkesen'in babaları,Nihat,Uğur ve Ümit Biçer ile Levent Doğan ve Serkan Batmaz'ın dedeleri,MEHMET ALTUNKESEN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Semerkant Mahallesi'ndeki evinden alınarak,Akpınar mahallesi Akman Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

HATİCE TARHAN

Çıkınlar Mahallesi halkından;Veyis Bayındır ve Merhume Nezihe Bayındır'ın kızı,Orhan Tarhan'ın eşi,Musa Tarhan ve Mürşide Soylu'nun anneleri,Şerife Tarhan ve Ümit Soylu'nun kayınvalideleri,Zehra ve Ceyda Tarhan'ın babaanneleri,HATİCE TARHAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi yarın(18.05.2015 Pazartesi Günü) Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çamyayla Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

16 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

ALİYE DEMİRDÖĞEN

Aşağısoku mahallesi halkından merhum Ali Demirdöğen'in eşi merhum Sami Demirdöğen, Rahmi Demirdöğen, Nimet Çetek'in anneleri Emine Demirdöğen, Mesude Demirdöğen ve merhum Erol Çetek'in kayınvalidesi Hacer Özcan'ın ablası,

Cenazesi bugün Aşağısoku mahallesi Balcıoğlu sokak 29 nolu evinden alınarak Aşağısoku Yıldırım cami'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku mezarlığına defnedilecektir.

FATMA GÜROĞLU

Akpınar mahallesi halkından Huri Yıldız'ın annesi merhum Haydar Yıldız'ın kayınvalidesi Orhan Yıldız ve Hatice Kılıç'ın anneannesi,

Cenazesi bugün Akpınar mahallesi Akman cami'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çukurören köyü köylü mezarlığına defnedilecektir

15 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Durmuş BAYAR

Seben Alpağut Köyü halkından Türkiye Elektrik Kurumundan Emekli  Nazmiye BAYAR'ın eşi, Neşe, Neşet ve Nejat BAYAR'ın babaları, Nurten ve Aysel BAYAR'ın kayınpederi, Ayşe CALAYIR, Huriye TÜRKCAN, Hatice TÜRK ve Üllviye GÜR'ün abisi;

Cenazesi bugün Balcı Camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

Bilal DAĞDEMİR

Dörtdivan Çalköy Köyü halkından Hayriye DAĞDEMİR'in eşi, Halil DAĞDEMİR ve Sıddıka ŞAHİN'in kardeşi, Serkan ve Yakup DAĞDEMİR'in babası;

Cenazesi bugün Dörtdivan Çalköy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

14 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Mehmet ÇAKIR

Sebenardı Köyü halkından Sami ÇAKIR, Salih ÇAKIR, İsmail ÇAKIR ve Hasan ÇAKIR'ın babaları, İsmail KIRBAŞ'ın kayınpederi;

Cenazesi bugün Sebenardı Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 11:00' de Siteler Camiden araç kaldırılacaktır.

Nadire ATEŞ

Sazakiçi Bünüş Köyü halkından Abdurrahman ATEŞ ve Mücahide SECER'in anneleri, Cihan ATEŞ, Hatice ERDEMİRLİ ve Erdal ATEŞ'in babaanneleri;

Cenazesi bugün Sazakiçi  Bünüş Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına  defnedilecektir. 

Saat 10:30 ve 12:00' de Gölyüzü Mahallesi Işıkların önünden araç kaldırılacaktır.

13 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Murat ADIYAMAN

Karacasu halkından Cemal ve Rafiye ADIYAMAN'ın oğlu, Emine ADIYAMAN'ın eşi, Nuri Ahmet ADIYAMAN, Ömer  ADIYAMAN  ve Hatice ADIYAMAN COŞKUN'un babaları, İlhan  COŞKUN ve Sermin  BOZDAĞ ADIYAMAN 'ın kayınpederi, Nihat ADIYAMAN'ın abisi, Cihat, Yusuf ve Kübra ADIYAMAN'ın amcası;

Cenazesi bugün Karacasu camide kılınacak ikinde ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

11 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Sadife HASEKİ

Gölköy Hamideye Mahallesi halkından Merhum Kadir HASEKİ'nin eşi, Gülsevim TAŞDELEN ,Gülser KAVAK, Aysel YÜCE ve Negat HASAEKİ'nin anneleri;

Cenazesi Gölköy Hamidiye Mahallesi camide kılınacak öğle ve cenazesi namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

9 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

YAKUP TOKTAY

Erzurum İli,Aşkale İlçesi Koşapınar köyü halkından;Beşkavaklar Mahallesi eşrafından,Güllü Toktay'ın eşi,Yusuf,Ali,Kenan ve Canan Toktay ile Makbule Karaca ve Dünya Ediş'in babaları, Mahmut Karaca ve Veysel Ediş'in kayınpederi,YAKUP TOKTAY Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

HATİCE DURMUŞ

Mudurnu İlçesi Hacıhalimler Köyü halkından;Merhum Mustafa Durmuş'un eşi,Merhum Bayram Durmuş ile Emine Özçelik ve Müşerrref Güngör'ün anneleri,Zeki ve Zekeriya Durmuş'un babaanneleri,HATİCE DURMUŞ Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Hacıhalimler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

7 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Cemil İLHAN

Büyükberk Köyü halkından Sevim İLHAN'ın eşi, Sümeyra, Yasin ve Büşra İLHAN'ın babaları,;

Cenazesi bugün Karacasu Santral camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

Mehmet ÖZCAN

Dörtdivan halkından Durmuş ve Mustafa ÖZCAN'ın babaları;

Cenazesi bugün Dörtdivan Merkez camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Dörtdivan Merkez Mezarlığına defnedilecektir.

6 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Hacer GÜNEY

Yenigüney Köyü halkından Merhum Kadir GÜNEY'in eşi, Seher DURAK, Lütfiye SARAÇ, Emriye ve İsmail GÜNEY'in anneleri;

Cenazesi bugün Yenigüney Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Fatma KAYIŞOĞLU

Akpınar Mahallesi halkından Merhum Durmuş ve Merhume Fatma PEÇENEK'in kızları, Merhum Ahmet KAYIŞOĞLU'nun eşi, Leyla, Nejla, Neşe, Özay ve Ahmet'in anneleri, Durmuş CIBIROĞLU ve Sevim ÖZDEMİR'in ablası, Sevil KAYIŞOĞLU'nun babaannesi, Gülden ATALAY'ın anneannesi;

Cenazesi bugün Siteler Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

4 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

Halit EYÜPBEYCİK

Güneyfelakettin Köyü halkından Merhum Mustafa EYÜPBEYCİK, Asiye ÖZDEMİR, Arife AYDOĞDU, Safinaz KESKİN ve Selahattin ÇAVDAR 'ın babaları;

Cenazesi bugün Güneyfelaketttin Köy camide  kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

3 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

HATİCE NADİRE SALİM

Yenigeçitveren Köyü halkından;Köroğlu Mahallesi eşrafından,Merhum Hacı Kamil Demir ile Merhume Hacı Hatice Demir'in kızı,Hacı Hüseyin Salim'in eşi,Mine ve Meral Salim'in anneleri,İsmail Erdem Erdal'ın anneannesi,Tevfik ve Tahsin Demir'in kardeşi,HACI HATİCE NADİRE SALİM Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.İkindi namazından önce Köroğlu Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

2 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

MÜKERREM YILMAZ

Sazakiçi Karamanlar Köyü sakinlerinden Merhum Mehmet Yılmaz'ın kızı , Gülhanım ve Sami Yılmaz'ın halaları, Nazlıcan ve Mutlucan Yılmaz'ın babaannesi

Cenazesi bugün Sazakiçi Karamanlar Köyü Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir. Çıkınlar Mahallesi 500 evler sitesi önünden otobüs kaldırılacaktır.

MUAZZEZ ARI

Seben ilçesi Alpağut Köyü sakinlerinden Mehmet Arı'nın eşi, Zahit, Mustafa, Merhum Metin Arı'nın annesi,

Cenazesi bugün Seben ilçesi Alpağut Köyü Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir. 

ABDULLAH AYKUT

Düzce Kaynaşlı sakinlerinden Merhum Hafız Ali ve Zekiye Aykut'un oğlu, Hüseyin, İsmail, Ahmet, Mustafa, Mehmet, Emine, Hatice ve Reyhane Aykut'un babası,

Cenazesi bugün Kaynaşlı Merkez Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kaynaşlı Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir. 

1 Mayıs 2015 tarihinde vefat edenler

ŞÜKRAN FATMA BOZKURT

Aşağısoku  Mahallesi halkından;Bahtiyar Bozkurt'un eşi,Nagihan,Ümmühan ve Mehmet Bozkurt'un anneleri,Mehmet ve Nurten Bozkurt'un gelini,ŞÜKRAN FATMA BOZKURT Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi, Taşkesti Beldesi, Sarot Çay köyü Camii'nde saat 11:00'da kılınacak 

cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

29 Nisan 2015 tarihinde vefat edenler

Şükrü ÇÖL

Okçular Mahallesi halkından  Ülviye ÇÖL'ün eşi, Fatma ÇİFTÇİ,  Emine ALTAN, Şeref ÖZKAN, Merhum Niyazi ve Burhan ÇÖL 'ün babaları, İrfan, İlhan ve Orhan ÇÖL'ün dedesi;

 

Okçular Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Okçular Mezarlığına defnedilecektir.

 

Kübranur AKTAŞ

 

Merhum Muzaffer AKTAŞ'ın torunu, Orhangazi İlçe Müftüsü Nihat Aktaş'ın kızı, Emekli İmam Hatip Murat AKTAŞ'ın  yeğeni, Balıkesir Üniversitesi öğrencisi;

 

Cenazesi bugün Köroğlu Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yeniakçakavak Köy Mezarlığına defnedilecektir.

28 Nisan 2015 tarihinde vefat edenler

Hacı Mehmet ER

Dörtdivan Kadılar Mahallesi halkından Zeliha ER'in eşi, Kamber ER, Fatime ÇAKIR, Nebahat TURGUT, Zeynep DİNLER  ve Zehra YÜCEL'in babaları;

CenazEei bugün Dörtdivan Kadılar Mahalle camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Dörtdivan Mezarlığına defnedilecektir.

 

Hanim ÇINAR

Kıbrıscık Belen Köyü Çarıklar Mahallesi halkından Kerim, Nevzat ve Basri ÇINAR'ın anneleri;

Cenazesi bugün Kıbrıscık Belen Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

27 Nisan 2015 tarihinde vefat edenler

Nedim ÇELİKKAYA

İzzet Baysal Mahallesi halkından Mürvet ÇELİKKAYA' nın eşi, İbrahim ÇELİKKAYA ve  Fatma AKI'nın  babaları, Metin, Ramazan AKI ve Tuğba TÜRKEL'in dedesi;

Çimentodan Emekli;

Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Alpağut Mezarlığına defnedilecektir.

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445

BOLU EXPRESS: Karamanlı Mahallesi Parkalan Sokak No:11 Bolu   Tel: 215 5 000 Faks: 215 0 666

0.030725002288818-

Tasarım ve Programlama: Piskevit