Vefat Edenler

17 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

Raziye GÜNENÇ

Kıbrıscık Kılkara Köyü halkından Kazım GÜNEÇ'in eşi, Lütfi, İbrahim, Tekin GÜNENÇ ve Hatice BOYACIOĞLU'nun anneleri,Mehmet ve Durkadın GÜNENÇ'in kızları;

Cenazesi Kıbrıscık Kılkara Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 10:00'da Aktaş Mahallesi Kemal Matba önünden otobüs kaldırlacaktır.

 

Mustafa ALTUN 

Tekkedere Köyü halkından Hicran ALTUN'un eşi, Süleyman, Fedime ve Meltem ALTUN'un babaları;

Terzi Hafızın Oğlu;

Cenazesi bügün Tekkedere Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 10:00'da Uğur Mumcu Parkı önününden otobüs kaldırılacaktır.

16 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

Sabri YAMAN

Tekke Işıklar Köyü halkından Merhum Durkadın YAMAN'ın eşi, Vasfiye, Mediha, Emine , Sevgi, Döndü, Seher ve Ayşe'nin babaları, Merhum Selahattin KABADAYI ve Muhittin KABADAYI, Yusuf KABADAYI, Nevzat GÜLMEZ, Ayhan GÜLMEZ  ve Metin KARAGÖZ'ün kayınpederi;

Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 12.30'da Uğur Mumcu Parkı önünden otobüs kaldırılacaktır.

14 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

İFAKAT FİDAN

Seben İlçesi Kabak Köyü halkından;Merhum Mustafa Fidan'ın eşi,İsmail Fidan,Hacer Demir ve Fadime Eker'in anneleri;İFAKAT FİDAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Beşevler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer Mahallesi'ndeki Kabak Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

13 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

AHMET GÜMÜŞ

Paşaköy mahallesi halkından;Cemalettin GÜMÜŞ,Nebahat TUTULMAZ ve Sebahat ERTEN'in babası,

Kerim GÜMÜŞ ve Selim GÜMÜŞ'ün dedesi,

cenazesi bugün paşaköy mahallesi,paşaköy cami'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası paşaköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.

MAKBULE ÇETİNKAYA

Sağlık mahallesi halkından;Merhum İzzet ÇETİNKAYA'nın eşi,Emekli öğretmen Sevim YILDIRIM,Mehmet ÇETİNKAYA ve Şükriye ÖZCAN'nın anneleri,İsmail YILDIRIM ve Mustafa ÖZCAN'nın kayınvalidesi,

cenazesi bugün sağlık mahallesi küplüce cami'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası,sazak içi karamanlar köyü mezarlığına defnedilecektir.merhume için yatsı namazından sonra küplüce cami'nde mevlid-i şerif okutulacaktır.

SABRİYE KABADAYI

Emekli din görevlisi Merhum Rafet KABADAYI'nın eşi,İsmail Hakkı KABADAYI,Suna YAYLACI ve Hülya YÜKSEL'in anneleri,

Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi,Çetikören köy cami'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

HATİCE KIVRAK

Salıbeyler mahallesi halkından;Merhum Ahmet KIVRAK'ın eşi,Hüseyin KIVRAK ve Nurşen ERDEM'in anneleri,Astsubay Muhsin ERMİŞ'in ablası,

Cenazesi bugün salıbeyler mahalle cami'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası salıbeyler mahalle mezarlığına defnedilecektir.

10 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

Muhlis KONUKCU

Tatlar köyü halkından Hatice KONUKCU'nun eşi;

Cenazesi bugün Tatlar Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Tatlar Köy Mezarlığına defnedilecektir.

8 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

Safiye YETİŞİR

Seben Gökhaliller Köyü halkından Merhum Yaşar YETİŞİR'in eşi, Afer YETİŞİR'in annesi, Merhum Ahmet Macit ve Emine MUTLUER'in kardeşi, Okan Tur çalışanı Davut YETİŞİR VE Özel İdare çalışanı Harun YETİŞİR'in babaannesi;

 

Cenazesi bugün Seben Gökhaliller köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından köy mezarlığına defnedilecektir.

7 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

KEMAL GÜLGÖNÜL

Bolu Merkez Akçaalan Köyü halkından;Semiha Gülgönül'ün eşi,Ali,Aliye ve Rıfat Gülgönül'ün babaları,Trans 14 Uluslararası Nakliye Şirketi Ortaklarından,KEMAL GÜLGÖNÜL Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Akçaalan Yukarıköy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

HACI FAHRİ ÖZTÜRK

Çıkınlar Mahallesi halkından;Hacı Sabriye Öztürk'ün eşi,Nida ve Nadi Öztürk'ün babaları,Ahmet Fatih,Oğuzhan ve İlknur Öztürk'ün dedeleri HACI FAHRİ ÖZTÜRK Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çıkınlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

İSMAİL ALBAYRAK

Gerede İlçesi Ibrıcak köyü halkından;Mustafa,Ercan ve Rahime Albayrak'ın dedeleri,Hüseyin ve Ercan Albayrak'ın babaları İSMAİL ALBAYRAK Hak'kın RAhmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Gerede İlçesi Ibrıcak Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

FAHRETTİN YAMAN

Bolu Merkez Çamyayla köyü Değirmenözü Mahallesi halkından Hayrettin ve Ayşe Yaman'ın oğlu,Fatma Yaman'ın eşi,Huri Eyvazoğlu ve Nejla Gülen'in abileri,Serpil,Semra ve Mürvet'in babaları,FAHRETTİN YAMAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çamyayla Köyü Değirmenözü Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

6 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

HASAN HÜSEYİN DALTABAN

Bolu Merkez Nuhlar Köyü halkından;Feride Daltaban'ın eşi,Necati Daltaban,Metin Daltaban,Hanife Tercan ve Sevim Çukur'un babaları, Nazile Boyacıoğlu'nun kardeşi;HASAN HÜSEYİN DALTABAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Nuhlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.Saat 10:00'da Kültür Mahallesi Avantaj Market önünden Nuhlar Köyü'ne araç kaldırılacaktır.

HASAN BİLDİK

Seyit Mahallesi halkından;Merhume İsmet Bildik'in eşi,Emine Tekin Fatma Kadaloğlu ve Merhume Ayşe Cangöz'ün babaları; HASAN BİLDİK Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seyit Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle namazından önce Sümer Mahallesi Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

5 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

İhsan ÖZCAN

Saraycık Köyü halkından  Ayşe ÖZCAN'ın eşi, Hidayet, Ergin, İbrahim ÖZCAN ile Güler YILMAZ'ın babaları, Mustafa YILMAZ'ın kayınpederi;

Cenazesi bugün Saraycık Köy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Sami ÖZKAN

Yukarı Hamzabey Köyü halkından Merhum Mustafa ve Rafiye ÖZKAN'ın oğlu, Merhum Bedriye KANMAZ ve Abdullah ÖZKAN'ın kardeşi, Melek ÖZKAN'ın eşi, Mustafa ÖZKAN, Rukiye ÇETİN ve Zafer ÖZKAN'ın babaları, Ayhan ÇETİN'in kayınpederi;

Cenazesi bugün Yukarı Hamzabey Köy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından köy mezarlığına defnedilecektir.

4 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

Şaban KARATAŞ

Yukarıçamlı Köyü halkından Merhum Hacı Şevket KARATAŞ'ın oğlu, Emine KARATAŞ'ın eşi, Alaaddin, Aynur, Necmettin ve Ayşe KARATAŞ'ın babaları, Mevlüt KARATAŞ  ve Tayyibe TEKİN'in kardeşi;

Cenazesi bugün Yukarıçamlı köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Emine YÜKSEL

Gerede Yakakaya Köyü halkından Mustafa YÜKSEL'in eşi, Ahmet ve Baki YÜKSEL'in babaları, Merhum İbrahim ve Hatice ERBAY'ın kızları;

Cenazesi bugün Gerede Yakaya köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Safure ALURAL

Karacaağaç Mahallesi halkından İbrahim ALURAL'ın eşi, Huri ERDÖNMEZ, İsa ALURAL ve Merhum Zeyneti SARAÇ'ın anneleri;

Cenazesi bugün Karacaağaç Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacağaç Mezarlığına defnedilecektir.

3 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

Rahime BAKANAKOĞLU

Eski Özel İdare Müdürü Şevket BAKANAKOĞLU'nun eşi, Emekli İtfaiye Müdürü Namık BAKANAKOĞLU ve Makbule BAKANAKOĞLU'nun anneleri, Esra, Can ve Gamze 'nin babaanneleri, Asuman BAKANAKOĞLU'nun kayınvalidesi, Emekli Öğretmen İsmail Hakkı KARAKAYA'nın dünürü;

Cenazesi bugün Kültür camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

2 Aralık 2014 tarihinde vefat edenler

Nezaket AKÇAY

Seben Mandırlar Köyü halkından Merhum Rıza ve Huriye KAHRUMAN'ın kızları, Merhum Demirci Celal Ustanın kardeşi, Ayşe, Nimet, Gülbahar, Bahire ve Safinaz KAHRUMAN'ın kardeşi, Eski Sümer Mahallesi Muhtarı Ali Rıza KAHRUMAN'ın ablası, Asım AKÇAY'ın eşi;

Bolu Belediyesinden Emekli;

Cenazesi bugün Siteler camide kılınacak öğle ve cenaze nmaazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

 

Hayriye TUNCER

Mudurnu Yazılar Köyü halkından Merhum Mehmet TUNCER'in eşi, Bayram TUNCER ve Hatice ERDEM'in anneleri, İsmail, Hüseyin ve Hayriye ÇETİN'in kardeşi, Merhum Halim ÇETİ'in kızı;

Cenazesi bugün Mudurnu Yazılar Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

29 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

FATMA MÜRVET KAZAN

Seben Kuzgölcük Köyü halkından merhum İsmail KAZAN'ın eşi merhum Hüseyin, Mustafa ÇOBANOĞLU, merhume Sıddıka YILMAZ'ın ablaları Bahire BAYRAMOĞLU'nun annesi Tahsin BAYRAMOĞLU'nun kayınvalidesi Rabia Reis, Metin ve Hasan BAYRAMOĞLU'nun anneannesi,

 

Cenazesi bugün Seben Kuzgölcük Köyü Yaylasında kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yayla mezarlığına defnedilecektir.

28 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

İzzet ABDURRAHMANOĞLU

Mudurnu ilçesi Kaygana Mahallesi sakinlerinden; İzzet ABDURRAHMANOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
C
enazesi bugün Mudurnu Büyük Camii'de kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Hamdi Beyler Mezarlığı'nda defnedilecektir. 

27 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

Seyit AKKOLOĞLU

Karacasu halkından Köy Hizmetleri'nden Emekli Ali AKKOLOĞLU ve Eski Karacasu Muhtarı Halit AKKOLOĞLU'nun babaları; Seyit AKKOLOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

 

Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

26 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

Kadriye Zehra NAMDAR

Çepni Köyü halkından Nurettin Namdar’ın eşi, Mehmet ve Ahmet Namdar’ın anneleri; Kadriye Zehra NAMDAR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Çepni Köyü Camii’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

25 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

İsmail ARABACIOĞLU

Seben ilçesi Nimetli Köyü halkından Merhum Hakkı ve Hacer Arabacıoğlu’nun oğlu, Safiye Arabacıoğlu’nun eşi, Emine ve Neziha Arabacıoğlu’nun babaları; İsmail ARABACIOĞLU Hak’kın rahmetine ktavuşmuştur.

 

Cenazesi bugün Siteler Cami’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

24 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

Zeynep ERDOĞAN

Gerede halkından Cemal ve Celal Erdoğan'ın anneleri; Zeynep ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

 

Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Avşar Tarakçı Köyü Mezarlığı'nda defnedilecektir.

23 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

Hamiyet ÇINAR

Karacasu halkından Merhum Ahmet Çınar’ın eşi; Hamiyet ÇINAR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Belde Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

Fatma AYTEKİN

Sultan Köyü halkından Hüseyin Aytekin’in eşi; Fatma AYTEKİN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Sultan Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Rafet KAHRAMAN

Mudurnu Beyderesi Köyü halkından;Rafet KAHRAMAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Mudurnu Beyderesi Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

Hasan ERDEMİRLİ

Sazakiçi Köyü halkından Emine Erdemirli’nin eşi; Hasan ERDEMİRLİHak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Sazakiçi Köyü’nde ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

Rafet BAKIRCI

Yaka Yeniköy halkından Merhume Müşerref Bakırcı’nın eşi; Rafet BAKIRCI Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Yaka Yeniköy Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

22 Kasım 2014 tarihinde vefat edenler

Hacı Safure ÇETİN

Fasıl Köyü halkından Emekli Jandarma Astsubay Mustafa Çetin’in eşi, Fikret Cengizhan ve Bolu Blediyesi Zabıta personeli Hakan Çetin ve Hülya Açıkgöz’ün anneleri, Reyhan, Sare, Suzan ve Haydar Açıkgöz’ün kayınvalideleri, Gölyüzü Mahallesi İlhan Sokak sakinlerinden; Hacı Safure ÇETİN Ankara’da Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınarı Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Fasıl Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir. 
Fasıl Köyü'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

Muzaffer BİLGİN

Seben Kızık Köyü halkından; Muzaffer BİLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Büyük Berk Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Büyük Berk Mezarlığı'nda defnedilecektir. 

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839

BOLU EXPRESS: Karamanlı Mahallesi Parkalan Sokak No:11 Bolu   Tel: 215 5 000 Faks: 215 0 666

0.025943994522095

Tasarım ve Programlama: Piskevit