Vefat Edenler

21 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

MUZAFFER ALTINAY

Gerede İlçesi Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi Halkından,Merhum Arif Altınay ile Fedime Altınay'ın oğlu,Nezaket Altınay'ın eşi,Arif ve Metin Altınay'ın babaları, MUZAFFER ALTINAY Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Gerede İlçesi Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

HASİBE BAYRAKTAR

Sümer Mahallesi Eşrafından,Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Bıçkıyanı Köyü halkından,Ruhi Bayraktar'ın eşi,Erhan Bayraktar ve Esra Şanlı'nın anneleri,Niyazi ve Zeki Bayraktar'ın yengesi,Bolu İl Özel İdaresi'nden Emekli Sabri Kırca ile Ali Rıza Kırca,Ayşe Arslan,Semiha Arıkoğlu ve Nagihan Karaca'nın kardeşi,Dipsizgöl Köyü Halkından Mehmet Kırca'nın kızı, HASİBE BAYRAKTAR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Dipsizgöl Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

ESAT ALTINTAŞ

Seben İlçesi Musasofular Köyü Halkından;Merhum Şehabettin Altıntaş ve Güllü Altıntaş'ın oğlu,Şengül Altıntaş'ın eşi,Kadriye Çayır'ın abisi,Sevcan,Nurcan,Serkan ve Erkan Altıntaş'ın babaları, ESAT ALTINTAŞ Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Seben İlçesi Musasofular Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

ZAHİDE URLUOĞLU

Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü halkından;Yusuf Urluoğlu'nun eşi,İbrahim ve Kadir Urluoğlu ile Pakize Çelik'in anneleri ZAHİDE URLUOĞLU Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

20 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

ALİ KADİR MEZARCI

Eski Bolu Milletvekili Kadir KOCAELİ ve Mükerrem KOCAELİ' nin torunu Rahmi ve İsmet MEZARCI' nın oğulları Sibel TALAS' ın ağabeyi, Turgay TALAS'ın kayınbiraderi , Kadriye ve Ahmet ÇAĞLAK' ın damatları Reyhan MEZARCI' nın eşi,

Cenazesi bugün öğle namazına mütakib Büyükcamide kılınacak cenaze namazından sonra Mesçiler köyündeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

MEHMET BİRGÖREN

Tabaklar Mahallesi Halkından Yurdanur BİRGÖREN'in eşi, Devlet Hastanesi Doktorlarından Doktor Serdar BİRGÖREN ve Doktor sinan BİRGÖREN'in babası, Sevcan ve Filiz BİRGÖREN'in Kayınpederi, Selin, Serçin, Hayal ve Yağmur BİRGÖREN'in dedesi,

Cenazesi bugün İhsaniye Mahallesi Birgören Apartmanındaki evinden alınarak Siteler Camiinde kılınacak İkindi ve Cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

İSMAİL ALDEMİR

Kaynaşlı Dipsizgöl Köyü sakinlerinden Adil, Şükrü, Sabri ve Murat Aldemir'in babası, Mustafa Bayraktar, Adem Aktaş, Kadir Ayten'in Kayınpederi, Fatih, Harun ve Mehmet Bayraktar'ın dedesi, Naci Bayraktar'ın eniştesi

Cenazesi bugün Kaynaşlı Dipsizgöl Köyü Camiinde kılınacak İkindi ve Cenaze namazı sonrası Köy mezarlığına defnedilecektir.

FATMA GÜMÜŞ

Düzce Kaynaşlı Yeşiltepe Köyü Sakinlerinden Mahmut Gümüş'ün eşi, Mustafa Kabacı'nın ablası,

Cenazesi bugünKaynaşlı Yeşiltepe Köyü Camiinde kılınacak Öğle ve Cenaze namazı sonrası Köy mezarlığına defnedilecektir.

19 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Yaşar CEBECİ

 Karacasu Halkından Merhume Muammer CEBECİ'nin eşi, Cihan, Sabahat ve Suat CEBECİ'nin babası;

Orüsten Emekli;

Cenazesi bugün Karacasu camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

Gülseren BAĞATIR

Kıbrıscık Kuzca Köyü halkından Merhum Necati  BAĞATIR'ın eşi, Muhammet BAĞATIR'ın annesi, Fadime BAĞITIR, Durmuş TABUR, Döndü DOĞAN ve  Hakime AVCI'nın kardeşi;

Cenazesi bugün Kıbrıscık Kuzca Köy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Nurettin ÇAĞLI

Kıbrıscık Alanborucak Köyü halkından Merhum Sabri ÇAĞLI, Merhum Mustafa ÇAĞLI ve Selim ÇAĞLI'nın abisi, Safiye ÇAĞLI'nın eşi, Nurettin ve Gülşen ÇAĞLI'nın babaları;

Cenazesi bugün Kıbrıscık Alanborucak Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

18 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Durkadın YAMAN

Sazakşehler Köyü halkından Merhum Hüseyin YAMAN'ın eşi, Şerif, İsmail, İhsan ve Şeref YAMAN'ın anneleri, Celal YALÇINKAYA'nın ablası;

Cenazesi bugün Sazakşeyler Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sazakşehler  Köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Ahmet SOYSAL 

Yeniçağa Eski Belediye Başkanı İbrahim SOYSAL'ın kardeşi;

Cenazesi bugün Yençağa Merkez camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yeniçağa Merkez Mezarlığına defnedilecektir.

17 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

İsmail ÜNAL

Çatakören Köyü Halkından Vasviye ÜNAL'ın eşi, Sabahattin Ünal'ın abisi, Rıdvan, Huri ve Merhum Güler ÜNAL'ın babası, Fatih, Tufan, Uğur, Ümit ve Ali'nin dedesi, Avukat Ahmet DÜNDAR, Metin ÖZCAN ve Alaaddin AKGÜL'ün eniştesi;

Cenazesi bugün Çatakören Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Soner CANDAN

Çakmaklar Mahallesi halkından Emekli Öğretmen Nedret ve Nurhayat CANDAN'ın oğulları, Nurgül KORKMAZ ve Eylem BAĞRIYANIK'ın kardeşi, Abdullah ve Şeref CİVAN'nın torunları, Sedat CİVAN ve Nurhan EPCİMİN'in yeğeni;

Cenazesi bugün Çakmaklar Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çakmaklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.

Abdullah Haydar ÇEVİK

Taşkesti Belediye Başkanı Saim ÇEVİK'in dedesi;

Cenazsi bugün Taşkesti Merkez camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Taşkesti  Merkez Mezarlığına defnedilecektir.

16 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Ahmet FİLİZ

Sultan Köyü halkından Selvi FİLİZ'in eşi, Nesrin ALBAYRAK, Engin FİLİZ ve Ergin FİLİZ'in babaları;

Cenazesi bugün Kültür camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir. 

15 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Fatime ÖZGÜMÜŞ

Gerede Yakaya Köyü Dursunlar Mahallesi halkından Salih ÖZGÜMÜŞ'ün eşi,  Ayhan ve Aydın ÖZGÜMÜŞ'ün anneleri;

 

Cenazesi bugün Gerede Yakaya Köyü Dursunlar Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Güllü TOPRAK

 

Alpağutbey Mahallesi halkından Mustafa TOPRAK'ın eşi, Emriye BİLGİN, Kıymet BEKTAŞ, Orhan, Cemil, Nihat ve ÖZCAN TOPRAK'ın  anneleri;

 

Cenazesi bugün Alpağutbey Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

 

Mehmet ÖZTÜRK

 

Kasaplar Köyü Halkından Hatice ÖZTÜRK'ün eşi, Belediyeden Emekli Abdullah ÖZTÜRK ve Gazipaşa İlköğretim Okulu Emekli Öğretmenlerinden Rıza ÖZTÜRK'ün babaları;

 

Cenazesi bugün Kasaplar Mahallesi camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kasaplar Mezarlığına defnedilecektir.

 

Rabia KUTLU

 

Köprücüler Köyü Halkından  Merhum  Hakkı KUTLU'nun eşi, Hacer AKGÜL, Mehmet KARAKAŞ, Nezaket AKGÜL ve Cemile SOYDEMİR'in anneleri;

 

 Cenazesi bugün Köprücüler Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

14 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

FATMA ÇAVUŞOĞLU

Paşaköyü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kamil Çavuşoğlunun Eşi, Akif, Yetiş, Merhum Aydın, Naci ve İmdat'ın Annesi 

 

Cenazesi bugün Civril Sapağındaki Evinden Alınarak Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey Köyü Dip Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

MÜŞERREF GÜNGÖR

Mudurnu Alaşehir Köyü Sakinlerinden Merhum Mustafa Güngör'ün Eşi Münevver, Bedriye ve Rıdvan Güngör'ün Annesi, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Çalışanlarından Mustafa Güngör'ün Babaannesi

Cenazesi bugün Saat 11:00 da Karaçayır Mahallesi Gazipaşa İlköğretim Okulu Karşısındaki Evinden alınarak Mudurnu Alaşehir Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

NAZMİ ÖZKAN

Seben Kozyaka Köyü Sakinlerinden Merhume Şeref Özkan'ın Eşi, Merhum İlyas, İsmail ve Necati Özkan'ın Kardeşi 

Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonrav Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

13 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

ZEHRA KAYIHAN

Seben İçesi halkından;Merhum Mehmet Güler'in kızı,Merhum İsmail Kayıhan'ın eşi,Merhume Lütrfiye Özçelik,Merhume Hikmet Özbağ ve Melek Kayıhan'ın ablaları ZEHRA KAYIHAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Seben İlçesi Akşemsettin Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seben Aile Mezarlığı'na defnedilecektir.

LAMİ SALUR

Bolu Eşrafından,Merhum Sabri Salur ve Merhume Hikmet Salur'un oğlu,Merhume Afife Salur'un eşi,Mine Çetin,Sinan Salur,Emine Cihan İşler ve Aydın Salur'un babaları,Neriman Çetin'in ağabeyi Emekli Hakim ve Avukat LAMİ SALUR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Düzce İli Kalıcıkonutlar'daki evinden alınarak Düzce İli Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Düzce'deki Aile Kabristanlığı'na defnedilecektir.

MEHMET ULUSOY

Mudurnu İlçesi Feruz Köyü Halkından;Fatma Ulusoy'un eşi,İmdat ve İbrahim Ulusoy'un babaları;MEHMET ULUSOY Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Aşağı Feruz Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Öğle namazından önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

Saat 11:00'da Semerkant Mahallesi Ergin Sokak!taki ceneze evinden Feruz Köyü'ne araç kaldırılacaktır.

NAZMİYE GÖNÜL

Kasaplar mahallesi Halkından;Merhum Şerafettin Gönül'ün eşi,Seher,Sebahat,Bayram ve Nebahat'in anneleri,Cafer Yılmaz,Muharrem Tekin ve Yusuf Çınar'ın kayınvalidesi,Hasan Ceylan'ın ablası; NAZMİYE GÖNÜL Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kasaplar mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve Cenaze namazından sonra Kasaplar mahallesi Mezarlığı'a defnedilecektir.İkindi namazından önce Kasaplar mahallesi Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

Cenaze için saat 15:30'da Sümer Mahallesi Muhtarlığı önünden Kasaplar Mahallesi'ne araç kaldırılacaktır.

12 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Nazmiye GÖNÜL

Kasaplar Köyü halkından Merhum Şerafettin Gönül'ün eşi Seher, Sabahat, Bayram ve Nebahat'ın anneleri, Cafer Yılmaz, Muharrem Tekin, Yusuf Çınar'ın kayınvalideleri; Nazmiye GÖNÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi yarın (13 Eylül Cumartesi günü) Kasaplar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Lami SALUR

Bolu eşrafından Merhum Sabri Salur ve Merhume Hikmet Salur’un oğlu, Merhum Servet Salur, Merhum Tufan Salur ve Neriman Çetin’in ağabeyleri, Mine çetin, Sinan Salur, Cihan İşler ve Aydın Salur’un BabasıÜmit Salur’un Amcası, Emekli Hakim İsmail Gülen’in damadı, Merhume Afife Salur’un eşi; Emekli Hakim ve Avukat Lami SALUR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

 

Cenazesi yarın (13 Eylül Cumartesi) Düzce Kalıcı Konutlar’daki evinden alınarak Büyük Camii’de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedilecektir.   

11 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Mustafa ÖLÇER

Seben Kuzgölcük Köyü Dereceören Mahallesi  halkından Merhume Hayriye ÖLÇER'in eşi, Muhsin ÖLÇER, Hatice MUTLU ve Tahsin ÖLÇER'in babaları;

Cenazesi bugün Karcasu Santral Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

10 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Firdevs ÖZKAN

Hamzabey Köyü  halkından Merhum Rasim ÖZKAN'ın eşi, Şükrü ÖZKAN, Ümmiye ŞİMŞEK ve Fatma UYGAN'ın anneleri;

Cenazesi bugün Hamzabey Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Hamzabey Köy mezarlığına defnedilecektir.

9 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Kadir YAVUZ

Seyit Mahallesi halkından Nimet YAVUZ'un eşi;

Cenazesi bugün Seyit Mahallesi Merkez camide kılınacak öğle ve cenaza namazından sonra Seyit Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

Adalı Mustafa DEĞİRMENCİOĞLU

Sümer Mahallesi halkından Merhume Hatice DEĞİRMENCİOĞLU'nun eşi, Fatma ŞENGÜL ve Şehit Jandarma Er Dursun DEĞİRMENCİOĞLU'nun babaları, Nadir ŞENGÜL'ün kayınpederi, Seyithan ALKAN, Dursun ve Ayşe ŞENGÜL'ün dedeleri, Hakime YERLİKAYA'nın abisi;

Cenazesi bugün Sümer camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

 

Musa OKUMUŞ

Kalııcı Konutlar halkından Adalet OKUMUŞ'un eşi, İsa OKUMUŞ, Elif ÇAVUŞOĞLU ve Müjgan OKUMUŞ'un babaları;

Kıbrıs Gazisi;

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

8 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Ayhan CENGİZ

Seben Kuzgölcük Köyü halkından Seher CENGİZ'in eşi, Münire ve Oğuz Doğan CENGİZ'in babası;

 

Emekli Öğretmen;

 

Cenazesi bugün Siteler camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

7 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

MEHMET SALTÜRK

Salıbeyler Mahallesi halkından;Hatice Saltürk'ün eşi,Mutlu Saltürk'ün babası,Gülşen Saltürk'ün kayınpederi,Gülay Saltürk ve Müşerref Danaoğlu'nun kardeşi; MEHMET SALTÜRK Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Salıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Salıbeyler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

CEVDET AKMAN

Köroğlu Mahallesi halkından;Fahriye Akman'ın eşi,Oktay ve Güngör Akman'ın babaları,Bolu Çimento Fabrikası'ndan Emekli;CEVDET AKMAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle namazından önce Köroğlu Mahallesi Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

AHMET ŞEREF EGECİ

Yeniçağa İlçesi Şahnalar Köyü halkından;Aytül Egeci'nin eşi,Vildan ve Emirhan Egeci'nin babaları; AHMET ŞEREF EGECİ Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi Bugün Yeniçağa İlçesi Şahnalar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

6 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

AYDIN ÇETİN

Karayollarından emekli Yurdagül Çetin'in Eşi, Ali, Eser ve Kamil Çetin'in Babası, Berke Burak Ecenaz ve Alp'in Dedesi,

Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Kültür Camiinde kılınacak İkindi ve Cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

ATİLLA SEVGİ

Paşaköy Mahallesi Halkından Aliye Sevginin Eşi, Hakan, Hicran, Tarkan, Vildan Sevginin Babası

Cenazesi bugün Sümer Camiinde kılınacak Öğle ve Cenaze namazından sonra Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

4 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Muzaffer DUMAN 

Taşoluk Köyü halkından Zehra DUMAN'ın eşi, Zehra GÜLER'in babası, Merhum Fadıl DUMAN, Hamiyet MIZRAK ve Merhum Afer DUMAN'ın kardeşleri, Adem MIZRAK ve Safiye SARINALBANT'ın dayısı, Murat  DUMAN'ın amcası, Necdet GÜLER'in kayınpederi,

Cenazesi bugün Taşoluk Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Taşoluk Köy mezarlığına defnedilecektir.

3 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Fatma SAK

Kıbrıscık Yazıca Köyü Halkından İzzet SAK'ın eşi, Makbule, Metin, Hanım, Ayşe ve İsa SAK'ın anneleri;

Cenazesi bugün Kıbrıscık Yazıca Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Ömür ARABACIOĞLU

Seben Güneyce Köyü Halkından Enver ARABACIOĞLU'nun eşi, Sena ve Serhat ARABACIOĞLU'nun anneleri, Uğur, Eser, Ahmet ve Hatice GÜNEYKAYA'nın kardeşi; 

Erpiliç Çalışanlarından;

Cenazesi bugün Seben Güneyce Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 13:00'de Daylan Petrol yanından otobüs kaldırılacaktır.

2 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Mustafa EYÜPBEYCİK

Güneyfelakettin Köyü Halkından Halit EYÜPBEYCİK'in oğlu, İpek EYÜPBEYCİK'in eşi, Ayhan, Serkan ve Selma EYÜPBEYCİK'in babaları, Selahattin ÇAVDAR'ın kardeşi, Asiye, Arife ve Safinaz'ın abisi;

 

Cenazesi bugün Güneyfelakettin Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından  köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Saat 10:30'da Pşaakaöy cami önünden otobüs kaldırılacaktır.

 

Mehmet ÇAĞLAR

 

Dörtdivan Cemaller Köyü Halkından Hikmet ÇAĞLAR'ın eşi, Zafer ÇAĞLAR'ın babası;

 

Cenazesi bugün Dörtdivan Cemaller Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Bahattin AKKOLOĞLU

 

Karacasu Halkından Rafiye AKKOLOĞLU'nun eşi, Bilal, Aysel, Firdevs ve Kevser AKKOLOĞLU'nun babası, Zeynep AKKOLOĞLU'nun kayınpederi;

 

Cenazesi bugün Karacasu Merkez camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Karacasu mezarlığına defnedilecektir.

 

Melek EKER

 

Bakırlı Çanşa Köyü halkından İbrahim EKER, Mürvet YILMAZ ve Sabriye DEMİRER'in anneleri, Rabia EKER, Nejdet YILMAZ ile Tahir DEMİRER'in kayınvalidesi;

 

Cenazesi bugün Bakırlı Çanşa Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

İhsan GÖNÜLAL

 

Kızık Köyü Halkından Kadriye GÖNÜLAL'ın eşi, Mustafa GÖNÜLAL, Fikriye SEYİS ve  Şükriye MISIRLIOĞLU'nun babaları, Rabia ALAN'ın kardeşi, Lütfi SEYİS ve Ahmet MISIRLIOĞLU'nun kayınpederi;

 

Cenazesi bugün Aktaş camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çamyayla Köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Şadiye ÖZTİRYAKİ

 

Gerede Halkından Merhum Mehmet Emin ÖZTİRYAKİ'nin eşi, Fatma ÖZGE, Rabia TOPAÇOĞLU ve Radife ÖZDERE'nin anneleri, Anıl ÖZGE'nin anneannesi;

 

Cenazesi bugün Camlı camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

Müşerref DURHAN

 

Mudurnu Çepni köyü Halkından Nurettin ve  Bedrettin UĞURLU'nun anneleri, Mükerrem GÜMÜŞ, Mehmet, İbrahim ve İsmail DURHAN'ın kardeşi;

 

Cenazesi yarın ( 03.09.2014 ) Tepecik Beşevler camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer mezarlığına defnedilecektir.

1 Eylül 2014 tarihinde vefat edenler

Orhan ÇAKIRŞEN

Karamanlı Mahallesi halkından Emine ÇAKIRŞEN'in eşi, Makbule KAZAN, Neriman KARAİBRAHİMOĞLU ve Hal Pazarı Esnaflarından Merhum Ruhi ÇAKIRŞEN'in babası,  İrfan KAZAN, Ali Rıza KARAİBRAHİMOĞLU ve Nurgül ÇAKIRŞEN'in kayınpederi, Aktaş Mahallesi Eski Muhtarı Müşerref ÇÖRÜŞ'ün kardeşi, Alper, Elif, İpek, Tuğba ve Bolu Belediyesi Personeli Zafer KAZAN'ın dedesi;

YSE'den Emekli ;

Cenazesi bugün Yeşil camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435

BOLU EXPRESS: Karamanlı Mahallesi Parkalan Sokak No:11 Bolu   Tel: 215 5 000 Faks: 215 0 666

0.057440996170044

Tasarım ve Programlama: Piskevit