Vefat Edenler

30 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

GAMZE GAYRET ÖZDEMİR

Nallıhan'lı Sadullah ÖZDEMİR'in gelini Emin ÖZDEMİR'in eşi Sivaslı Bünyamin GAYRET'in kızı

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Mahallesi 25.Ada 15.Bloktaki evinden alınarak Kalıcı Konutlar Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

MEHMET YILDIRIM

Seben Kozyaka köyü halkından Durmuş YILDIRIM ,Aysel KUTLU, Ayten YILDIZ, Fatma PARLAK'ın babaları.

Cenazesi bugün Kozyaka Köyünde kılınacak ikindi ve cenaze naması sonrası köy mezarlığına defnedilecektir. 

29 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

NECATİ ARSOY

Bolu Merkez Mesciler Köyü halkından,Merhume Rahime Arsoy'un eşi,Lütfiye Güneykaya ile Hüsniye Konyalıoğlu'nun babaları,Emin Güneykaya ve Selahattin Konyalıoğlu'nun kayınpederi,Selami ve Selman Konyalıoğlu ile Mehmet Güneykaya'nın dedeleri,Mesciler Köyü Eski Muhtarı ve Ziraat Odası Eski Başkanlarından,  NECATİ ARSOY Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Baysal Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mesciler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle namazından önce Baysal Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

EMİNE GÜN

Bolu Merkez Çepni Köyü halkından,Merhum Kadir Gün'ün eşi,Boyacı Seyfettin'in ablası,Melahat Yaşar,Hatice Gün ve Devlet Su İşleri'nden Emekli Yunus Yılmaz'ın kayınvalidesi,EMİNE GÜN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çepni Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Öğle namazından önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.Saat 11:30'da Tepecik Mahallesi Yarenler Sitesi önünden Çepni Köyü'ne otobüs kaldırılacaktır.

AYŞE ÖZMEN

Bolu Merkez Çaygökpınar Köyü halkından,Merhum Ahmet Özmen'in eşi AYŞE ÖZMEN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namzından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

TAHSİN DÜĞEN

Bolu Merkez Örencik Köyü halkından;Salih Düğen'in babası, TAHSİN DÜĞEN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Örencik Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

HAYRİYE BAYRAM

  Karacasu Beldesi halkından;Merhum Reşit bayram'ın eşi,Hasan,Yakup ve Hüseyin Bayram ile Ayşe Dülger ve Nazmiye Karagöz'ün anneleri,Muhittin Dülger ve İbrahim Karagöz'ün kayınvalidesi,Kenan,Vural,Murat,Yunus,İrfan ve Aslan Bayram'ın babaanneleri,İrfan Sinan ve Cafer Dülger ile Ayhan ve Orhan Karagöz'ün anneanneleri, HAYRİYE BAYRAM Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karacasu Beldesi Santral Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Beldesi Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle naqmazından önce Santral Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

AKİFE İNCE

Bolu Merkez Çaygökpınar Köyü Karalar Mahallesi halkından;Merhum Ahmet İnce'nin eşi,Safiye,Sabri,Sami,Hüseyin ve Nadir İnce'nin anneleri,AKİFE İNCE Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü Karalar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi  ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

EMİNE CAN

Çele Bağışlar Köyü halkından,Mustafa Can'ın eşi, Bolu Belediyesi'nden Emekli Köroğlu Birlik Şoförlerinden Mevlüt Can ile Mehmet Can,Erol Can,Merhum Bayram Can,Fatma Yıldırım,Gülseren Keskin ve Gülbahar Karababa'nın anneleri, EMİNE CAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çele Bağışlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.İkindi namazından önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

MUSTAFA ÖZDEMİR

Bolu Merkez Ağaççılar Köyü halkından;Merhum Kazım Özdemir ve Merhume Fatma Özdemir'in oğlu,Lütfiye Özdemir'in eşi,Adnan ve Erkan Özdemir ile Ayten Çelik ve Rukiye Mutlu'nun babaları

MUSTAFA ÖZDEMİR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Ağaçılar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.İkindi namazından önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

27 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

HÜSEYİN ÜNALAN

Seben İlçesi Çeltikdere Köyü halkından;Rafet,Rıfat ve Fatma Ünalan'ın babaları,HÜSEYİN ÜNALAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Seben İlçesi Çeltikdere Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

FATİME YILDIRIM

Dörtdivan İlçesi Çalköy Köyü halkından;Merhum Aziz Yıldırım'ın eşi,Aziz Yıldırım'ın annesi,Nafiye Yıldırım'ın kayınvalidesi,Nermin,Serpil ve Murat Yıldırım'ın babaanneleri,FATİME YILDIRIM Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Çalköy Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

26 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

SAFURE BASMACI

Demirciler Köyü halkındanmerhum İsmail BASMACI'nın eşi, Servet BASMACI, Emine BUDAKOĞLU ve Salih BASMACI' nın anneleri 

Cenazesi bugün Demirciler köyü camiinde kılınacak öğle namazına mütakip cenaze namazı sonrası Demirciler köy mezarllığına defnedilecektir.

ŞERİFE AŞIK

Dörtdivan Çalköy köyü halkından' Sami AŞIK'ın eşi, İmdat ve Kamber AŞIK'ın annesi,

 

cenazesi bugün Dörtdivan Çalköy köyü camiinde kılınacak ikindi namazına mütakip cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir. 

25 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Emine KAYA

Mudurnu 100. YılKöyü halkından Mehmet KAYA ve Fatma ACAR'ın anneleri, İsmail ACAR ve İbrahim ACAR'ın anneanneleri;

Cenazesi bugün Mudurnu 100. Yıl Köy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Mustafa RÜZGAR

Pelitçik Köyü halkından Basri ve Sefer RÜZGAR'ın babası, Merhum Emine RÜZGAR'ın eşi;

Cenazesi bugün Pelitçik Köy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Pekitçik Köy Mezarlığına defnedilecektir.

Saat 11:00'de  Sümer Yeni Cami önünden otobüs kaldırılacaktır.

Durmuş ÇİFTÇİ

Pelitçik Köyü halkından Sabahat GÜLER'in babası, Celal GÜLER'in kayıpederi;

Cenazesi bugün Pelitçik Köy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Pelitçik  Köy Mezarlığına defnedilecektir.

Saat 11:00'de Sümer Merkez Cami önünden otobüs kaldırılacaktır.

24 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Kemal Birol İKİZOĞLU

Karamanlı Mahallesi halkından Mehmet Şerafettin ve Nimet İKİZOĞLU'nun oğulları, Birsen İKİZOĞLU'nun eşi, Burcu ile Nimet İKİZOĞLU'nu babası, Cemal ve Zafer İKİZOĞLU'nun abileri, Alaaddin ve Mustafa YALÇINKAYA'nın enişteleri;

 

Cenazesi bugün Kültür Camide kılınacak öğğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

Mete KAHVECİ

 

Düzce Bıçkınyanı Köyü halkından Ayşe KAHVECİ'nin eşi, Yusuf ve Abdullah KAHVECİ'nin babaları;

 

Cenazesi bugün Düzce Bıçkınyanı Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

23 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Hüseyin RÜZGAR 

Seben Rüzgarlar Köyü halkından Hatice RÜZGAR'ın eşi, Yunus RÜZGAR ve Bolu Belediyesi Su İşleri Personeli Mehmet RÜZGAR'ın babası,

Cenazesi bugün Sümer Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Meazarlığına defnedilecektir.

Bilal TERCAN

Yukarı Çamlı Köyü halkından Safiye TERCAN'ın eşi, Adnan, Lütfi ve Sezgin TERCAN'ın babaları, Raziye ve Merhum Recep TERCAN'ın kardeşi, Cevat, Şeref, Mevlüt TERCAN'ın amcası, Kemal DURASI'nın eniştesi;

Cenazesi bugün Yukarı Haluz Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yukarı Çamlı Köy Mezarlığına defnedilecektir.

İbrahim SUBAY

Seyit Mahallesi halkından Sedat, Perihan ve Altan SUBAY'ın babaları, İsmail SUBAY'ın amcası;

Cenazesi bugün Seyit Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonrra Seyit Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

Mustafa ÖZOCAKCIOĞLU

Kalıcı Konutlar Sakinlerinden Safure ÖZOCAKCIOĞLU'nun eşi, Rıfat ÖZOCAKCIOĞLU, İffet ÖZMEN ve Suat ÖZOCAKCIOĞLU'nun babaları, Arife, İsmail ve Merhum Ahmet ÖZOCAKCIOĞLU'nun abileri, Aslı ÖZMEN , Altuğ ÖZMEN ve Tolga ÖZOCAKCIOĞLU'nun dedeleri;

Eski Sanayi Demirci Esnaflarından;

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defenedilecektiir.

22 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Ramazan MACAR

Sümer Mahalllesi halkından Hafize MACAR'ın eşi, Mehmet KARAKAYA, Emine SAĞLAMER ve Fatma ÖZGÜNEY'in babaları, Musa SAĞLAMER ve Süleyman ÖZGÜNEY'in kayınpederi;

Seka Fabrikasından Emekli;

Cenazesi bugün Sümer Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

Kazım ÖZNUR

Sarıcalar Mahallesi halkından, Yukarı Çarşı Esnaflarından Abdullah ÖZNUR'un oğlu, Merhume Fatma ÖZNUR'un eşi, Hatice ERTÜRK, Zeki ÖZNUR, İsmail Hakkı ÖZNUR, Akın ÖZNUR ve Nevin ÖZNUR BAKI'nın babaları, İsmail ERTÜRK ile Emre BAKI'nın kayınpederi;

Halkbankasından Emekli;

Cenazesi bugün Sarıcalar  Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

Ali ÇALIK 

Sağlık Mahallesi halkından Fatma ÇALIK'ın eşi, Mehmet ÇALIK'ın babası, Emne YILGÜNDÜZ, İsmail ÇALIK, Çiğdem ELİBOL ve Murat ÇALIK'ın dedeleri;

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

Necla ARMUTÇUOĞLU

Ömer Lütfi ve Necmiye ÖZGÜREL'in kızları, Gürsoy ARMUTÇUOĞLU'nun eşi, Pınar ARMUTÇUOĞLU'nun annesi, Nesrin ve Nurgül ÖZGÜREL'in ablası, Kemal ve Fikriye ARMUTÇUOĞLU'nun gelinleri;

Fizik Tedavi Hastanesinden Emekli;

Cenazesi bugün Büuükcamide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mezarlığına defnedilecektir.

 

Saip ONUR

Büyükberk Köyü halkından Şeref ONUR'un eşi, Muharrem ONUR, Mustafa ONUR ve Fatma GÜLÇELİK'in babaları, Fahri ONUR, Taliye FIRAT, Aliye ABUT'un abisi;

Cenazesi 23 Temmuz Çarşamba günü Büyükberk Köyü camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra BüyükberkKöyü Yukarı Mezarlığına defnedilecektir.

21 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

İbrahim AYDIN

Mudurnu Sarpıncık Köyü Ekincik Mahallesi halıkından Merhum İsmail ve Cemile AYDIN'ın oğulları, Derya ile İlknur AYDIN'ın babaları, Tülay AYDIN'ın eşi;

 

Cenazesi bugün Mudurnu Sarpıncık Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mudurnu Sarpıncık Köy Mezarlığına defnedilecektir.

 

Hatice ÇAM

 

Tekke Işıklar Köyü halkından Ahmet ÇAM'ın eşi, Durmuş ÇAM ve Nazire KABADAYINI' nın annesi, Muhittin ve Hakkı KARASU'nun ablaları;

 

Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazındansonra Tekke Işıklar Köy Mezarlığına defnedilecektir.

19 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

MUHSİN KATBULAK

Gölyüzü Mahallesi halkından;Merhum Osman ve Merhume Şerife Katbulak'ın oğulları,Merhume Fatma Karaman ve Merhume Firdevs Kalaycı ile Kadriye Uçmak ve Bedriye Katbulak'ın kardeşleri,Tevfik Karaman'ın dayısı,Kıymet Katbulak'ın eşi,Zafer,Melike,Savaş,Yeliz,Mustafa ve Şenay'ın babaları,Ali ve Umut'un dedeleri;MUHSİN KATBULAK Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

İSMAİL ALAGÖZ

Bakırlı Çanşa Köyü halkından;Hatice Alagöz'ün eşi,Ayten,Ayhan,Yasemin ve Yıldız Alagöz'ün babaları,Eyüp Alagöz'ün ağabeyi,Hatice Yalçın'ın kardeşi,Ali Önal'ın dünürü;İsmail Alagöz Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Bakırlı Çanşa Köyü camii'nde kılınacak Öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Öğle namazından önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

Saat 11:00'da Sağlık mahallesi Küplüce Camii Önünden Cenaze evine araç kaldırılacaktır.

FERHAT BAKIR

Seben İlçesi halkından;Sedat ve Fatma Bakır'ın oğlu,Gölyüzü Mahallesi Esnaflarından,Murat Bakır'ın kardeşi,Sevgi Bakır'ın eşi,Şeyma ve Feyza Bakır'ın babaları,Arçelik'ten Emekli Abdullah Karagül'ün damadı;FERHAT BAKIR Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.Öğle namazından önce Öksüz Tekke Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

NAZİLE YILMAZ

Seben İlçesi Korucuk Köyü halkından;Merhum Emin Yılmaz'ın eşi,Ali yılmaz,Ayşe Kılıçarslan ve Hidayet Yılmaz'ın anneleri,NAZİLE YILMAZ Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Saygılı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

HACER TOPÇU

Dörtdivan İlçesi Çalköy Köyü halkından,Merhum Tahsin Topçu'nun eşi,İbrahim ve Mustafa Topçu'nun anneleri,HACER TOPÇU Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Çalköy Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

18 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Emine KILIÇ

Mudurnu halkından Emekli Astsubay Bolu Belediyesi Bando Şefi Mehmet KILIÇ'ın eşi, Ozan KILIÇ , Ezgi DEMİRKAYA ve Kaan KILIÇ'ın anneleri, Güray DEMİRKAYA'nın kayınvalidesi;

Köroğlu Devlet Hastanesi Emekli Hemşirelerinden; 

Cenazesi bugün Kültür Camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

Ahmet Haydar TURAN

Karamanlı Mahallesi halkından Merhum Mürteza TURAN'ın oğlu, Merhum Özden LEBLEBİCİOĞLU TURAN'ın eşi, Poyraz TURAN, Oya KÜÇÜKÇETİN ve Uğur TURAN'ın babaları;

Cenazesi bugün Akçakoca Yukarı Mahalle camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Akçakoca Yukarı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.

17 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Emine ESKİOĞLU

Yukarısoku Köyü halkından Bekçi Mustafa ESKİOĞLU'nun eşi, Sabri ve Mustafa ESKİOĞLU'nun anneleri;

Cenazesi bugün Yukarısoku Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yukarısoku Köy Mezarlığına defnedilecektir.

Muharrem ACAR

Mudurnu Alpağut Köyü halkından Huriye ACAR'ın eşi, Mustafa ACAR ve Fatma YILMAZ' ın babaları;

Cenazesi bugün Mudurnu Alpağut Köy camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Mudurnu Alpağut Köy Mezarlığına defnedilecektir.

16 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Safiye ATALAY

Büyükberk Köyü halkından Mehmet ATALAY'ın eşi, Hatice  YILMAZ, İbrahim ATALAY, Hacer KOCABAŞ ve Recep ATALAY'ın anneleri;

Cenazesi bugün Büyükberk Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Büyükberk Köy Mezarlığına defnedilecektir.

Hayrettin ŞEN

Tekke Işıklar Köyü halkından Merhum İhsan ve Fatma ŞEN'in oğulları, Şerife ŞEN'in eşi, Yusuf, Recep, Ali ve Kadriye ŞEN'in abileri;

Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 11:00 'de Uğur Mumcu Parkı önünden otobüs kaldırılacaktır.

Hatice KOLBAY

Seben Nimetli Köyü halkından Hayrullah KOLBAY'ın eşi, İsmail KOLBAY, Fatma YILMAZ ve Samiye AVCI'nın anneleri;

Cenazesi bugün Seben Merkez Camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Nimetli Köy Mezarlığına defnedilecektir.

15 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Seher MİNİ

Seben Kızık Köyü halkından Mustafa MİNİ'nin eşi, Metin MİNİ ve Sabahat BEYDİLLİ'nin annesi, Yasin, Yusuf, Büşra BEYDİLLİ'nin anneanneleri, İlker, İlknur MİNİ'nin babaanneleri, Melahat MİNİ ve Mehmet Ali BEYDİLLİ'nin kayınvalidesi;

Cenazsi bugün Kızık Yaylası camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kızık Yaylası Mezarlığına defnedilecektir.

Cemalettin YERLİKAYA

Mudurnu Beyderesi Köyü halkından Merhum Ayşe YERLİKAYA'nın eşi, Mehmet YERLİKAYA, FatmaALTIN ve Hastaneden Emekli Zeki  YERLİKAYA'nın dedeleri;

Cenazesi bugün Seyit Mahallesi Afşar camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seyit Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

14 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

İsmet ULUDAĞ

Karacağaç Mahallesi Halkından Merhum Kamil ULUDAĞ'ın eşi, Mürvet TURGUT, Durmuş ULUDAĞ, İsmet TUNUSLU, ve Aydın ULUDAĞ'ın annesi,

Cenazesi bugün Karacaağaç Yukarı Mahalle camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacaağaç Mezarlığına defnedilecektir.

Nezaket MELENLİ

Sandallar Mahallesi halkından Merhum Servet MELENLİ'nin eşi, İsmail MELENLİ, Nazile KONUKOĞU ve Nazmiye KONUKOĞLU'nun annesi, İsmail KAYMAK ve Muhsin KONUKOĞLU'nun kayınvalidesi;

Cenazesi bugün Sandallar Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sandallar Mezarlığına defnedilecektir.

Sıdıka YÜRÜYENER

Merhum Ziya YÜRÜYENER'in eşi, İsmet TÜRKCAN, ve Merhum Mehmet YÜRÜYENER'in anneleri, Marif Müfettişi Adnan TÜRKCAN, Sağlık Memuru,  Ayhan TÜRKCAN ve Öğretmen Reyhan SOLUK'un anneanneleri;

Cenazesi bugün Mudurnu Büyük camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mudurnu Mezarlığına defnedilecektir.

Saat 11:00' de Kalıcı Konutlar cami önünden otobüs kaldırılacaktır.

13 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

HURİYE CANDAN

Çakmaklar Mahallesi halkından;Çakmaklar Mahallesi Muhtarı İsmail Candan'ın annesi HURİYE CANDAN Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Çakmaklar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çakmaklar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

SENİHA BAŞER

Yolçatı Köyü halkınddan;Merhum Hacı Sıtkı Özcan ve Merhume Fahriye Özcan'ın kızı,Halil Başer'in eşi,Semra,Güner ve Gülay Başer'in anneleri,SENİHA BAŞER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

cenazesi bugün Yolçatı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

SABİRE SONER

Pelitçik Köyü Türkmenler Mahallesi halkınan,Merhum Ahmet Soner'in eşi,İbrahim ve Recai Soner ile Ayşe Yeşil'in anneleri,SABİRE ŞENER Hak'kın Rahmeti'ne kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Pelitçik Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce köy camiinde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

Saat 14:30'da Sümer Mahallesi Merkez Camii önünden Pelitçik Köyü'ne araç kaldırılacaktır.

12 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

KAMİL TRABZONLU

Düzce Elmalık Bakırlar Mahallesi halkından ;Emine TRABZONLU' nun eşi,Ali,Tülin ve Tülay TRABZONLU'nun babası Ali ve Ayşe TRABZONLU'nun oğlu 

Cenazesi bugün Düzce Darıyeri Hasanbey köyü Kulube yanı mahallesi camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

İBRAHİM İÇİN

Karamanlı mahallesi halkından ; Filiz İÇİN,Hasan İÇİN,Füsun BİLGİ ve Serpil TEMEL'in babası,Çimento Fabrikasından emekli,

Cenazesi bugün karamanlı mahallesi yeşil camide okutulacak mevlid-i şerifin ardından kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası şehitler mezarlığına defnedilecektir. 

11 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Emine KARAKUŞ

Okçular Köyü halkından Merhum İsa KARAKUŞ'un eşi, Halime, Kezban, Gülizar, Emel, Elif, Yasemin, Oktay ve Tuncay KARAKUŞ'un anneleri, Yaman, Kahraman, Rıfat ve Fedime GÜLENÇ'in ablası;

Cenazesi bugün Okçular Yeni Mahalle camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

 


 

Mürvet ÇETİN

Piroğlu Köyü halkından Tahsin ÇETİN'in eşi, Seyfettin ve Saadettin ÇETİN'in anneleri;

Cenazesi bugün Piroğlu Köy camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

10 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Hikmet KONUK

Türk Telekomdan Emekli Semiha YILMAZER, Sabiha GÖKÇE, Mehmet ARIKAN ve Arzu KÖSE'nin annesi, Zekayi GÖKÇE, Zeki KÖSE ve Merhum Ali YILMAZER'in kayınvalidesi;

Bolu Eski Yukarı Çarşı Esnaflarından; 

Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınarı camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Taşoluk Köy Mezarlığına defnedilecektir.

 

Rabia ÖZTEKİN

Dörtdivan Cemaller Köyü halkından Merhum Kemal ÖZTEKİN'in eşi, Rahmi ve Veysel ÖZTEKİN'in anneleri; 

Cenazesi bugün Dörtdivan Cemaller Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

10 Temmuz 2014 tarihinde vefat edenler

Hikmet KONUK

Türk Telekomdan Emekli Semiha YILMAZER, Sabiha GÖKÇE, Mehmet ARIKAN ve Arzu KÖSE'nin annesi, Zekayi GÖKÇE, Zeki KÖSE ve Merhum Ali YILMAZER'in kayınvalidesi;

 

Bolu Eski Yukarı Çarşı Esnaflarından;

 

Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınarı camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Taşoluk Köy Mezarlığına defnedilecektir.

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233

BOLU EXPRESS: Karamanlı Mahallesi Parkalan Sokak No:11 Bolu   Tel: 215 5 000 Faks: 215 0 666

0.030545949935913

Tasarım ve Programlama: Piskevit