• resmi ilanlar
Fatma Kubilay

RAHAT UYUMAK İSTİYORUZ

31.07.2012 00:34:23


                Suriye sınırına PKK’nın Suriye kanadı olan PYD yerleşti. Bu arada Barzani’de Kuzey Irak’tan asker yerleştirmeye devam etti. Yani oyunu tamamladı.

                Londra Olimpiyat oyunlarının açılışına giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sınırımızda bir Kürt devleti oluşturulmasına izin vermeyiz dedi. Peki sayın Başbakan sizden izin isteyen oldumu sanki? Adamlar tepeden inme hoop geldiler, kondular Suriye’ye , Barzani’de kareyi tamamladı. Siz kimi kandırıyorsunuz. Kendi ülkenizin tüm  sorunlarını göz ardı edip ,Suriye derken muhalifleri beslerken adamlar oturdular ve özerklik teranesine başladılar. Arkadan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir Özerk Kürdistan’ları ve başkentlerini sayıverdi. BDP eş başkanı Selahattin Demirtaş gazete haberlerine göre Başbakan Erdoğan’ı tehdit etti. Yani kısaca atı alan Üsküdar’ı geçiyor. Siz daha halkı uyutmaya devam ediyorsunuz.

                Çok acı bir durumda Suriye’den alıp getirdiğiniz sığınmacılar (bana göre ne idüğü belirsiz kişiler) Türkmen’leri almamak için kampları kırdılar, döktüler, polisimize, askerimize saldırdılar. Bunlar mı masum, bunlar kim, bunlar ne derhal hepsini geri göndermelisiniz. Kimseyi de almamalısınız. Kaldı ki, oradaki halkta huzursuz. Önce kendi ülken, önce kendi vatandaşın olmalı. Ama biz sizler sayesinde hep son planda olduk. Yazık bu ülke vatandaşlarına. Biz huzur istiyoruz, refah istiyoruz. Ülke bölünmeye giderken seyredilmesin artık. Gereken neyse yapılsın. Suriye teranesi bitsin artık. Suriye ile sorunu olanlar Türkiye’yi kendilerine jandarma yapmasın, Türkiye’de jandarma olmasın. Bizim topraklarımız üzerinden kimse hayal kurup, başkent ilanı yapmasın. ARTIK DUR DENİLSİN BUNLARA. Yatağımızda rahat uyuyamaz olduk, rahat uyumak istiyoruz.

                Eşsiz insan, ulu önder Atatürk’ün dediği gibi Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Payidar Olmalıdır.

                                                                                                                                                             Sağlıcakla kalın.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Misafir  (31.07.2012 01:35:20)

  Bu yazıyı okuyunca mankurt beyinliler, yine gülümseyip geçeceklerdir!Çünkü beyinlerine dinle(!) birlikte ihanet virüsü pompalanmıştır!Boluexspres gazetesinin haberine göre daha dün hristıyan misyonerleri ilimizde Ramazanda müslüman mahallesinde salyangoz satıyorlar;bu partili, Amerikancı müslümanlarda(!) çıt yok!Be kardeşim bunlar değil mi bu milletin parasıyla ören yerine dönmüş kiliseleri ihya eden,yenilerini(akdamar) devlet parasıyla inşa eden?Obamanın emriyle adım adım BOP projesinin maşası olmuşuz!Din,iman, Allah(c.c) kandırılan,soyuna ihanet eden bu milleti uykudan kim uyandırabilir?

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Yazarın son yazıları

  Yazarın TÜM YAZILARI
  Vefat edenler

  KÖŞE YAZILARI

  TÜM YAZARLAR

  EN ÇOK OKUNANLAR

  Site içi arama

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit