• resmi ilanlar

KARTALKAYA YOLU BAKIMDAN GEÇTİ

2016-01-21 11:00:01

Dörtdivan-Kartalkaya yolu üzerindeki bozulan yolların bakım tadilat ve mıcır asfalt çalışması gerçekleştirdi. Dörtdivan üzerinden Kartalkaya'ya gidecek misafirler rahatça ulaşım sağlayabilecek.

Dörtdivan Kartalkaya yolu üzerinde bozulan yollar Dörtdivan Belediyesi tarafından yapılan mıcır asfalt çalışmalarıyla düzeltiliyor. Bu kapsamda bir süreden beri gelen tepkilere cevap veren Belediye ekipleri yol tadilat çalışması gerçekleştirdi. Dörtdivan Belediyesi ekipleri yol yüzeyinde meydana gelen bozulmayı düzelttikten sonra mıcır asfalt döşediler. Çalışmalar süresince trafiğe kapanan Kartalkaya yolu kısa bir süre sonra yeniden açılarak normal durumuna geri döndü.

Yol çalışmalarıyla ilgili olarak bilgi veren Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, “Kartalkaya ya her yağışta su birikintilerinin oluşmasından şikâyet eden yerli ve yabancı turistler,  durumu belediyemize bildirdiler. Ekiplerimiz tarafından gereken çalışma yapılarak yoldaki bozulmayı ortadan kaldırdık. Yolun alt yapı çalışmaları ile mıcır asfalt döşemesi gerçekleştirildi. Tekke Barajı inşaatıyla yeniden yapılacak olan yolda mücavir alan dışında olmasına rağmen turistlerin şikâyeti üzerine mağduriyetini gidermek için bu çalışmayı gerçekleştirdik. Dörtdivan üzerinden Kartalkaya ya gidecek misafirler rahatça ulaşım sağlayabilecek” dedi. Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit