• resmi ilanlar
Murat Çelik

Bolu’nun şovmen vekilleri!

09.04.2012 00:23:19

 

Boluspor yıllardır Süper Lig mücadelesi veriyor. Her sezon birkaç maçta adeta kıyım yapılıyor. Eskişehirspor’la oynadığımız final maçından sonra pek karmaşık maçlara şahit olmadık. Ancak Konyaspor maçı bir Eskişehir finalinden farksızdı.

 

Sinir olduğum bir durum var. Bu tip maçlardan sonra bütün camia bir araya toplanıp “lobimiz mi var?” diyerek söylenip duruyoruz. Arkadaş el alem lobi sayesinde nerelere geldi. Biz 20 yıldır yerimizde sayıyoruz.

 

Hüseyin Sabancı’nın anasına avradına küfür etsen ne yazar. Kafasına su şişesi atsan ne yazar. Ya da adam gibi evire çevire dövsen ne olur? Zararı Boluspor görür. O yüzden hiç bu tip olaylara gerek yok. Bolu’nun ve Boluspor’un sıkıntısı vizyonsuz milletvekilleridir.

 

Şimdi AK Parti Bolu Milletvekillerimiz Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü ile CHP Milletvekilimiz Tanju Özcan’a buradan sesleniyorum. Sayın vekiller siz ne iş yaparsınız? O meclise girdiğiniz günden beri Bolu’nun hangi sıkıntısını çözdünüz bir açıklayın.

 

Sizler meclise girdiğiniz günden bu yana şovmenlikten başka ne yaptınız? Biriniz çıktı Muharrem İnce’nin izinden gideceğim diye tüm Türkiye’nin hatta ülkenin sorunlarını çözmeye kalktı. Bolu’nun onca sorunu varken gidip başka illerin sorunlarıyla ilgilendiniz. Biriniz başbakanın arkasında otururken çektirdiği fotoğrafları basına dağıtıp “Hey Bolu görüyor musunuz? Ben başbakanın arkasında oturuyorum” diye poz verdi.

 

Yahu arkadaş, Fatih Sultan Mehmet’in doğum yıldönümünü kutlamak, hemşire günü kutlamak, aşçı günü kutlamak, berber günü kutlamak için mi milletvekili oldunuz? Her sabah mailimi açıyorum. “Ali Ercoşkun’un falanca günü kutlaması” diye bir mail. Şaka gibisiniz, güldürmeyin artık.

 

Sizin halkını temsil ettiğiniz şehrin takımı Boluspor, lime lime doğranıyor. Emekleri çalınıyor. Tam şampiyonluğa doğru gidiyoruz derken tekere çomak sokuluyor. Neredesiniz eyyyyy vekiller…Bırakın artık boş önergeleri, o kadar yürekliyseniz çıkın Boluspor-Konyaspor maçında yaşananları meclis kürsüsünden haykırın. Ülke şike skandalıyla çalkalanıyor. Haydi madem o kadar Boluspor aşığınız, yetkilileri göreve çağırın. Bıraksınlar Süper Ligi, TFF 1.Lig’de dönen oyunları araştırsınlar.  

 

Sayın Tanju Özcan, Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü…Bekliyoruz bakalım. O meclis kürsüsünden Boluspor için ne diyeceksiniz. Gerçi bir ışıklandırma için aylarca bekledik. Daha çok bekleriz. Siz ülkeyi kurtarın, Bolu’yu boşverin…

 

 

YORUMLAR  (Toplam 13 yorum)

 • Zeki zahidler  (02.06.2020 06:06:07)

  Murat kardeş,30 yıl önceki başkanımız(Allah rahmet eylesin)bir BJK maçında TRTye yayın yaptırmadı.Dev.bakn.Kazım Oksaya güvenerek federasyona meydan okudu.ertesi sezon Boluspor 2.ligde,halen aynı yerdeyiz.onun sayesinde de bugünkü havuz sistemine kavuşup,tüm kulüpler pastayı paylaşıyor.Ama biz yine aynı yerdeyiz.Hatta 20 yıl önce kayyuma gitmesin diye Mudurnu tvkç.ğa satılıyordu.Önüne Mudurnu kelimesi gelmesin diye vazgeçildi.Eğer takım şuan burada ise yöneticisiyle,medyasıyla,taraftarıyla topyekün hepimizin suçu var.eskiden Boluda 3 büyükleri kimse tutmazdı,şmdi hangi tkm diye sor,önce onlr

 • Neriman  (22.05.2020 10:50:26)

  Bolu spot bahane dertleri dile getirmek şahane,yazarı kişiliğiyle vuracağınıza,bolu gerçekleriyle ilgilrnsrniz derim, kilitlitaş sökulüp asfalt döşemek ne zaman marifet oldu,doğa ve sağlık merkezi yapmak isviçre kantonlarını örnek almak çok zor olmaz,vekiller illeri için çsloşmalılar,kırsal eskişehir plaj bile yaptı.onca göl sadece mangal ve alkol için kullanılıyor.artık önümüze baksak derim. İlçe ve köyler yoksullukta benzersiz doğuda öyle mezra bile yok Çok yazık,yazar çizer takımı neyle uğraşmakta, halk önderlik bekliyor.

 • E ATALAY  (05.03.2019 12:36:48)

  Çelik murat bu yazıyı yazmadan önce ne içtiysen, derhal bırakmalısın.

 • Ümmiye Gören  (05.09.2017 12:33:09)

  Milletvekilleri kendimi oynayacak sahada.

 • eruh  (06.03.2017 14:03:07)

  sağlam saçmalamış.

 • Berat  (07.11.2016 15:46:14)

  Ak parti milletvekillerinin yanına tanju özcanın adını yazmak ucuz kahramanlık olmuş..bütün muhalifleri hapse tıkmayı düşleyen bu zihniyete küçük bir destekte sen vermişsin."

 • Adem KOCABAS  (12.02.2015 21:58:51)

  Bu insanlar sade kendilerine hizmet edilsin diye mi vekil seçerler. Ülkeye vatana hizmeti görmezler mi? Bu bencillik niye

 • Bolusporlu  (12.02.2015 17:53:25)

  Bir şeyi atlamışsın yada işine gelmediği için yazmamışsın Sayın Tanju ÖZCAN Boluspor a yapılan haksızlıkları meclis taşıyıp meclis kürsüsünden ifade ettiğini ama iktidar milletvekillerimizin Sayın Özcanın yanında duracaklarına karşısına geçtiklerini bunuda yazsaydın iyi olmazmıydı

 • Metin AKGÜL  (08.05.2012 23:02:41)

  Murat nerede yazdığın belli değil Boluyu fetheden ilk Osmanlı padişahi sensin şaka bir yana seni seviyoruz ve yazılarını beğenerek okuyoruz.

 • Saadetli  (27.04.2012 01:51:23)

  Yaz muratım yaz kara muratım benim yakışıklı çapkın çocuk,sadece futboldamı oksüzüz,yani teşvikte,kalkınmada öncelikli il olmada,vergi indirimlerinde,yatırımda öksüz değilmiyiz?doğudaki bir çok ilçeden geri kalmış ilçelerimiz olduğu halde,o insanların geçim kaynaklarının gün geçtikçe yok olduğu bir ortamda halen daha nasıl en zengin iller arasında ikinci çıkabiliyoruz.yaz benim kara muratım turizm şehrimi yoksa sanayi şehrimi olacağız ah ah bı vekil olsanda değiştirsen şu makus kaderimizi

 • serkan baştürk  (09.04.2012 09:08:12)

  mustafa ilk golden önceki pozisyonda faul varmıydı tamam penaltı haklı

 • Sami Değer  (09.04.2012 01:12:28)

  Arkadaşlar Bolunun Boluspordan daha önemli sorunları var.Takmışsınız Boluspora başka işinizmi yok sizin.Sonra Eskişehire boyun eğen aynı yönetim değilmi.Haykırabildilermi Unakıtan maçı katletti diye.

 • Mustafa Büyük  (09.04.2012 00:34:25)

  Murat Bey Konyaspor maçında katledilen ne? Gol attınız sayılmadı mı, Futbolcunuz elini havada iken topa değmedi mi, penaltı haksız mıydı? olayı hemen milletvekili mücadelesine getirmişsiniz. Konyanın 14 milletvekili var, Konyasporla ne alakası var? Maçı izleyen birisi olarak yorumlarınızın maçla bağlantısını kuramadım. Daha objektif yorumlar yapmanız dileğiyle başarılar dilerim.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  NÖBETÇİ ECZANE

  • SİNEM Eczanesi Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı) Tel: 0374 218 21 26
  • ATALAY Eczanesi Kültür Mah. Yavuz Sok. No: 23/ 1(Kültür Cami Karsisi) Tel: 0374 215 41 53
  Vefat edenler

  KÖŞE YAZILARI

  TÜM YAZARLAR

  EN ÇOK OKUNANLAR

  Site içi arama

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit