• resmi ilanlar

YENİDEN REFAHLI GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

25/02/2021 11:00

Soğuyan hava şartlarında araçların sıcak motoruna ısınmak için sığınan canlıların zarar görmemesini sağlamak sebebiyle, Yeniden Refah Partili gençler, araçların camlarına bilgilendirme amaçlı broşürler bıraktı.

“Kontağı çevirmeden önce kaputa vur!” yazılı broşürleri Bolu'nun çeşitli noktalarındaki araçların camlarına bırakan gençler aracını çalıştırmak üzere olan vatandaşlara da birebir uyarıda bulunarak bu davranışın bir alışkanlık olması gerektiğini vurguladılar.

 

“Bu davranışı bir alışkanlık haline getirmemiz gerekli”

Etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar; “Sokak hayvanları bu soğuk kış günlerinde, sıcak buldukları için motor arasına giriyorlar. Olası olumsuz durumlara mahal vermemek için araçlarımızın kaputlarına birkaç defa vuralım. Elbet Bolu halkı bu konuda duyarlı. Bizler de farkındalık oluşturmak adına gençlerimiz aracılığıyla Bolu'nun çeşitli yerlerindeki araçların camlarına “Kaputa Vur” ibaresinin bulunduğu broşürleri bıraktık. Esasen bu davranışı bir alışkanlık haline getirmemiz gerekli. Tekrardan vatandaşlarımıza bu konuda dikkatli olmaya, araçlarını çalıştırmadan kaputlarına birkaç defa vurmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit