• resmi ilanlar

Ece dilini kessin evinde otursun

08/07/2015 10:10

Ece Erken'in şiddet iddiasıyla boşanma davası açmaya hazırlandığı Serkan Uçar'ın babası Nurettin Uçar, gelini hakkında ağır konuştu: "Bu iş yürümez demiştim, şimdi oğluma iftira atıyor."

Ece Erken'in koruma talebiyle mahkemeye verdiği dilekçede yer alan çarpıcı iddialar, magazin gündemine bomba gibi düştü. Serkan Uçar'ın kendisine şiddet uyguladığını ve ölümle tehdit ettiğini öne süren Erken'e kayınpederi Nurettin Uçar sert tepki gösterdi. Erken ve Uçar'ın evliliği öncesinde "Bu evliliği kimse istemiyor. Sonu kötü bitecek. O kişiyi gelin olarak kabul etmiyoruz" açıklamalarıyla gündeme gelen Nurettin Uçar, gelininin oğluna iftira attığını ileri sürdü. Nurettin Uçar, "Bu evliliğe karşı olduğumu en başta söylemiştim. Ece'yle de konuştum. Kızım olmaz, bu iş yürümez dedim. Beni dinlemediler. Oğlum da kendini duvarlara vurdu, evleneceğim diye. Evlattır dedik, sustuk. Dediklerim çıktı. Şimdi Ece oğluma iftira atıyor, şiddet diye bir şey yok. Bütün Türkiye bizi de tanır, onu da. Ayrılıyorlar diye çamur atmaya gerek yok. İftiralarına da kimse inanmıyor. Benim istediğim, Ece dilini kessin, biraz evinde otursun. Böyle açıklamalarla kimseyi bezdirmesin. Torunumuzu ise seviyoruz, annesinde kalması normal, onun için ne gerekiyorsa yaparız" dedi. SERKAN UÇAR: İŞİME BAKARIM

Serkan Uçar ise şu açıklamayı yaptı: "İddiaları kabul etmiyorum. Konuşacak çok şey var ama susmak zorundayım. Çünkü ortada bir bebek var ve o büyüdüğünde internette görecek bunları. Ailemin de isteği, benim bu konuda susmam. Ben iş adamıyım, işime bakarım. İzin verildiği sürece de oğlumu severim."

ECE ERKEN'İ REKLAM YAPMAKLA SUÇLADI

Serkan Uçar, Instagram'da yaptığı açıklamada Ece Erken'i reklam yapmakla suçladı: "Basında boşanma üzerinden yer etme çabası nafiledir."

ECE ERKEN İÇİNİ DÖKTÜ: OĞLUMU ALDIRMAK İSTEDİM AMA...

Boşanmak için dava açtığı eşi Serkan Uçar'ın şiddetine maruz kalan Ece Erken, Instagram'da içini döktü.

İşte Erken'in o açıklamaları...

"Yaş farkı, çocuk için evlendi, bak ikinci evliliği de yine olmadı, yine şiddet vs. denmesin diye bekledim, sabrettim ama olmadı bu kadar dayanabildim. Aslında ünlü-ünsüz farketmez, hangimiz yaşamıyoruz ki benim yaşadıklarımı? Evlendiğimiz kişiyi farklı göstermeyi, yüceltmeyi sevmiyor muyuz? Aile kurumuna saygıdan, başkaları ne der korkusundan susmuyor muyuz? Aman çocuğum analı-babalı büyüsün diye birçok şeye katil Hiçbir anne oğlunu sebepsiz yere maddi gücü de olsa tek başına büyütmek istemez. En iyi anneler beni anlar. Hiçbir anne ne yaşarsa yaşasın oğlunun babasını kötü bilmesini istemez ama can güvenliğimiz için savcılığa başvurmaya mecburduk. Beni geçmişte yaptığım hata vs ile suçlayan kim varsa Allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın, çocuk için evlendi diyenler için de tek cümlem oğlumu 2 aylıkken aldırmak istedim doktorum itiraz etti ben de yapamadım...

 

Allah'a şükür çok sağlıklı bir oğlum var, dimdik ayaktayım, daha da güçlü duracağım oğlum için. Aile kurumuna saygımdan, oğlum için susuyorum. Konuşacak tek yer rapor, delil ve şahitlerle mahkemedir, o da avukatın işidir. Savcılık tarafından verilen uzaklaştırma, ailemi ve beni koruma kararı; herkesin bildiği üzere ispatsız, delilsiz verilmez. Sizler sadece görmüş olduğunuz fotoğraflar veya sözlerle o insanla ilgili hüküm veremezsiniz. Ne kadar iyi insan veya mutlulardı diyemezsiniz. Vardır bir sebebi deyip saygı duymak düşer herkese. Oğlum sağlıklı ortamda, sağlıklı bir ailede, en iyi eğitimi alarak büyüyecek o kadar."

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit