• resmi ilanlar

Sağlığıma tamamen kavuştum

08/07/2015 10:10

Bodrum'da bir gece kulübünde sahne alan ünlü sanatçı Serdar Ortaç, sağlığına tamamen kavuştuğunu açıkladı

Gümbet Barlar sokağında bir mekanda sahne alan ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ortaç, eski ve yeni albümünden şarkılar seslendirdi. Ortaç’ı dinlemeye eşi Chloe Loughnan ve yakın dostları da katıldı.

 

Sık sık hayranları ile konuşan Ortaç, sağlığına tamamen kavuştuğunu belirterek “Dünyanın en önemli şeyi sağlık. Allah'a şükür tekrar sağlığıma kavuştum, tekrar sahnelerdeyim. En önemli ikinci şey ise evliliktir. Benim için sağlıktan sonra ikinci güzel şey sizin için kaçıncı sırada bilemem ama benim için en önemli şey bunlar. Eşim burada beni dinliyor. Eğer hayatında güzel bir aşk ve evlilik varsa her şey yoluna girer. Benim artık bekarlarla işim olmaz arkadaşlar”diyerek "İşim olmaz, benden de güzeli yok" şarkısını seslendirdi.

EŞİNE AÇIKLAMA YAPTI

Kadın dansçılarla şov yapan Ortaç, bir süre sonra durup eşine dönerek “Artık evlendikten sonra dansçılarıma da çok fazla dokunamıyorum. Onlarla fazla dans edemiyorum. Eşim burada. Karıcığım yanlış düşünme, onlar elimde büyüdü. Ben onlarla profesyonelce dans ediyorum. Ne var yaptığım danslarda iki arkamda dans ediyor ben en önde” dedi. Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan ise "Dans eden birisin, yap aşkım problem yok" diyerek cevap verdi.

 

Konserine kaldığı yerden devam eden ünlü sanatçı, kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 2 bin kişiyi coşturdu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit