• resmi ilanlar

Tanju Özcan'dan İl Başkanlarına Çağrı

2021-03-02 11:00:06

HDP'YE YİNE KAPILAR KAPALI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediyenin iki yıllık çalışmaları hakkında AK Parti, MHP ve Saadet partisi il başkanlarına bilgi vermek istediğini belirtti. Üç Partinin il başkanına çağrıda bulunan Başkan Özcan HDP'ye ise kapıların kapalı olduğunu belirtti.

 

Haber; Sefa GÜNAY

 

Bolu Belediye Meclisi Mart Ayı 1. Oturumu Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleşti. Gerçekleşen oturumda açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, MHP Bolu İl Başkanı Cihan başaran ve Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa Sayın'a çağrıda bulundu. Üç partinin il başkanına Bolu Belediyesinin iki yıllık çalışmaları hakkında bilgi vermek için çağrıda bulunan Başkan Özcan, HDP'ye ise kapıların kapalı olduğunu belirtti.

“HDP'YE KAPI KAPALI”

İki yılın hesabını vermek istediğini belirten Başkan Özcan, “AKP, MHP ve Saadet partisinin il başkanlarına açık bir çağrı da bulunmak istiyorum. İki yıllık belediye çalışmalarımızı siyasi parti il başkanlarımızın belirleyeceği bir alan da ister basına açık ister kapalı olarak anlatmak istiyorum. Böylelikle eleştirilerini ve olumlu görüşlerini bize iletebilirler. Ben iki yılın hesabını vermek istiyorum. Ancak HDP'ye kapı kapalı. HDP'den davet beklemiyorum, ederlerse de icabet etmiyorum” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit