• resmi ilanlar

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİ"

2021-02-26 11:00:04

Bolu Karamanlar Mahallesi'nde 0-6 yaş arası çocuklara hizmet veren Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi, pandemi sürecinde çocuklara gösterdiği hassasiyet ve çalışmalarıyla Bolu'da en çok tercih edilen kreşlerden biridir. Her çocuğun yaş grubuna uygun eğitici ve öğretici içerikler oluşturarak onların gelişimine doğrudan katkı sağlıyor.

Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi, okul öncesi eğitimin bilincinde olarak küçük yaştaki öğrencilerin psikomotor ve bilişsel becerilerinin ilerleyen eğitim dönemlerinde daha hızlı gelişmesini sağlamak amacıyla kapsamlı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Eğitimde kullanılan oyuncak ve diğer materyaller düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve kontrolü sağlanmaktadır.

Pandemi döneminde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat edildiğini belirten Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi kurucusu Aylin Özdemir, "Çocuklarımızı hijyen kurallarıyla ilgili sürekli bilinçlendiriyoruz. Kreşe girdikleri andan itibaren kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Hijyen kurallarımız en üst seviyede. Özellikle çocukların temas edebileceği alanlarda temizlik konusunda çok hassas davranıyoruz" dedi.

Küçük yaştaki öğrencilerin beslenmelerinin uzman kişiler tarafından hazırlandığını açıklayan okul kurucusu Aylin Özdemir, "Biz çocuklarımızın zihinsel gelişimleri olduğu kadar fiziksel gelişimlerinin de sağlanması amacıyla uzman kişiler tarafından yemek listelerini hazırlıyoruz. Yaşadığımız pandemi sürecinde hijyen konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti beslenme konusunda da devam ettiriyoruz.  Çocuklarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli" şeklinde konuştu.

Ailelerin güvenli tercih edebileceği bir kurum olan Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi, yaptığı çalışmaları, hijyen kuralları ve gösterdiği ilgiyle çok sayıda velinin takdirini kazanmıştır

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit