• resmi ilanlar

GEÇMİŞİN KRONİKLEŞEN SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTU

2021-02-25 11:00:06

Bolu Belediyesi Kilometrelerce Uzunlukta Altyapı Yeniledi

 

Bolu Belediyesi, yaz aylarında kilometrelerce uzunlukta kanalizasyon ve yağmur suyu hattı yeniledi, su ve kanalizasyon baskını yaşanan bölgelerin sorununu çözdü.

 

Başkan Tanju Özcan'ın talimatıyla 2020 yılında yoğun çalışma temposuna giren Fen İşleri Müdürlüğü, uzun yıllardır sorun yaşayan birçok bölgenin altyapı sorununu çözüme kavuşturdu. Yaşanılan koronavirüs salgınına rağmen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaz aylarında yaptıkları çalışmalarla toplamda 15.000 metre atık su (kanalizasyon) ve 7.000 metre yağmursuyu hattı yeniledi.

 

Yapılan bu altyapı çalışmaları sayesinde geçmişte su ve kanalizasyon baskını yaşanan birçok bölgenin altyapısı güçlendirildi ve kronikleşiş sorunları çözüme kavuşturulmuş oldu. Şehrin sürekli gelişip büyüdüğünü göz önünde bulunduran Bolu Belediyesi, yeni altyapı planlamalarını ve çalışmalarını ise aralıksız sürdürüyor.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Mehmet kodaloğlu  (27.02.2021 09:54:47)

  AKTAŞ mah ş.cemil korkmaz sok ve murat canbaş caddesinden birleşen yağmur suları gelen yerler belediye önünden eflatun sok.hitit sok.buralardan akan yağmur suları murat canbaş caddesinden birleşin ce sanki bir dere oluyor bu arada şehit ş.cemil sok.ayrilan kısım kısmet sit yol kötü düşük olduğu için binaların bodrum katlara su baskını yaşanmakta oluyor bu olayında çözülmesi için defalarca sözlü ve yazılı müracaat ettik dikkate değer kılan olursa minnettarız fen işlerinden sorumlu başkan ferudun yılmaz ayrıca belediye başkanı olarak tanju bey dikkatine saygılarımla selamlar

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit