• resmi ilanlar

Bolu Belediyesi'nden vatandaşlara kandil lokması

2021-02-18 11:00:05

Bolu Belediyesi, Regaip Kandili nedeniyle kapalı semt pazarlarında ve resmî kurumlarda esnaf ve vatandaşlara kandil lokması ikram etti.

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlara lokma ikramında bulunuldu. Kalıcı Konutlar, Beşkavaklar ve Çıkınlar Mahallesi Kapalı Semt Pazarları'nda gerçekleşen lokma ikramına esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü ve Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir de Kalıcı Konutlar Semt Pazarı'ndaki esnaf ve vatandaşlara, belediye aşevi aşçıları tarafından özenle hazırlanan lokmaları ikram etti.

 

“ALLAH RAMAZAN AYINA ERİŞMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH”

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Özdemir, dağıtımın ardından yaptığı açıklamada, Bolu halkının kandillerini kutladı. Ardından lokma dağıtımına ilişkin bilgiler veren Özdemir, pandemi nedeniyle bu yıl sadece semt pazarlarında ve resmî kurumlarda lokma dağıtımı yaptıklarını söyleyerek, “Mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bizler de Bolu Belediyesi olarak Pazar esnafımıza ve vatandaşlarımıza lokma dağıttık. Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü olarak şahsım ve Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan adına tüm Bolu halkının Regaip Kandili'ni kutluyorum. Allah Ramazan ayına erişmeyi nasip etsin inşallah. Her yıl İzzet Baysal Caddesi'nde lokma dağıtıyorduk. Ancak bu yıl pandemi dolayısıyla sadece Kalıcı Konutlar, Beşkavaklar ve Çıkınlar Mahallesi Kapalı Semt Pazarları'nda lokma dağıttık. Semt pazarları dışında kamu kurumlarımızda da lokma dağıtımı yapıyoruz” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit