• resmi ilanlar

“BOLU BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEDE SINIFTA KALDI”

2021-02-18 11:00:05

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, yoğun kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukların ardından belediyenin karla mücadelede sınıfta kaldığını ifade etti.

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, yoğun kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukların ardından belediyenin karla mücadelede sınıfta kaldığını ifade etti. Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, yaptığı açıklamada karla mücadelede belediyeye sitem etti.

 

 

“GELEN GİDENİ ARATIR”

Bayrakdar, “Hani derler ya; gelen gideni aratır... Önceki belediye başkanının icraatlarının çoğuna kızdık, eleştirdik. Ama Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın partimizi kurma sebeplerinden biri olan ‘Bizler yapılan iyi icraatları tebrik etmek; yapılmayan, yanlış olan, vatandaş için kötü olan icraatları eleştirmek için geliyoruz' metodu aklımıza ‘mıh' gibi çakılmış durumda. Vatandaşın özlediği siyaset tam da bu şekilde. Kuraklık içinde kaldığımız aylarda dualar içinde Rabbimize yalvarışımız aklıma geliyor. Yalvarışlarımızın, dualarımızın kabulü olarak gördüğümüz bu yağan karın gelişi bizleri fazlasıyla memnun etti, sevindik. Fakat belediyemizin, Meteoroloji Genel Müdürlüğü günler öncesinden soğuk ve yağışlı hava dalgasının geleceğini belirterek defalarca uyarıda bulunmasına rağmen kar sınavından geçememesi bizleri sıkıntıya düşürmüştür” diye konuştu.

 

“BOLU'MUZ BUNU HAK ETMİYOR”

Bayraktar, “Birkaç ana cadde harici diğer yerlerde karın temizlenmemesi; sokak aralarında araçların bile zor geçmesine ve kaldırımların gözükmediği için yayaların yollardan yürümesine sebep olmuştur. Ana arterlerdeki kaldırım temizliği çalışmaları da aynı şekilde çoğu yerde yapılmadı. Yaşlılarımız, engellilerimiz ve çocuklarımız ise daha zor durumda. Tam anlamıyla Bolu Belediyesi karla mücadelede sınıfta kaldı. Bolu'muz bunu hak etmiyor. Eminim ki kimse bu günleri unutmayacaktır. Belediyeden beklenen, bu zor zamanlarda planlı ve yeterli bir şekilde çalışma yapmasıdır” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Adam  (20.02.2021 16:41:29)

  Yollar daha geniş kapsamlı acılsa çok daha iyi olur.bisillet yada motorlar gecerken her an altina alabilir araçlar kaya bilir motor ve bisikletler.ne işi var demeyin araçların be işi varsa onlarında elbet bir işi vardır.kimse zevkine karda motora bisiklete binmez.herkes ihtiyacı için biryerlere ulaşmak zorunda.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit