• resmi ilanlar

OTOBÜS SEFER VE HAREKET SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK

2020-12-05 11:00:05

Bolu Belediyesi hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağı dolayısıyla şehir içi özel halk otobüs seferlerinde düzenlemeye gidildiğini duyurdu.

Yeni düzenlemeye göre şehir içi tüm hatlarda sefer sayıları sabah ve akşam olmak üzere 2'ye düşürülürken, mesire alanlarına yönelik seferler ise iptal edildi.

 

 

Konuya ilişkin Bolu Belediyesi'nden yapılan açıklamada, “İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda hafta sonu ülke genelinde uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı dolayısıyla Bolu şehir içi toplu ulaşımı sağlayan özel halk otobüs sefer saatlerinde değişikliğe gidilmiştir. Söz konusu değişiklik doğrultusunda; şehir içi hatlarda sağlık çalışanları ve diğer zorunlu görevliler için sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer yapılacaktır. Mesire alanlarına yönelik seferler ise iptal edilmiştir. Vatandaşlarımız güncel otobüs hareket saatlerine ilişkin tüm detayları www.boluulasim.com ve Bolu Ulaşım Mobil Uygulaması'ndan takip edilebilirler.” denildi.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • nazım ademir  (05.12.2020 17:40:07)

  aferin çok güzel iş başardınız sizi tebrik ederiz belediyenin parasını çarçur etmediniz belediye kimden yana bolu da vatandaşından mı işe gitmek zorunda olan sağlık personelinden yanamı dolmuş şirketini koruyacağınıza kendi halkınızı vatandaşınızı korusanız ben kalıcı konutlarda oturuyorum kızım çagsu hastanesinde yoğun bakım hemşiresi işe gidecek dolmuş yok ben kendim getirib götürüyorum banada sokağa cıkma yasağı var hastaneden kagıt aldık polise karakolunda onaylatmak istedik polisde bizim böyle bir yetkimiz yok diyor s munları secim zamanı gelir abak karakolu aradım durumu bildirdim allahtan kimseye denk gelmedik akşamda iş yerinden alacam işallah bir terslik olmaz tanju başkan bolu lu sizi sevmişti ama unutmayın

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit