• resmi ilanlar

BEKAB Mustafa Allar Başkanlığında toplandı

2020-12-01 11:00:02

BEKAB'TA 2021 ÇALIŞMA PROGRAMI ELE ALINDI

Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) Kasım ayı toplantısı, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda çalışma programı ve yatırım planı ele alındı.

 

Haber: BMA

 

Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) Başkanlığına seçilen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar'ın başkanlığında BEKAB'ın Kasım ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Bolu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen Kasım ayı Meclis Toplantısında; Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar'ın BEKAB Başkanlığına seçilmesi nedeniyle boşalan encümen üyeliğine Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak seçilirken, 2021 Çalışma Programı, Yatırım Planı, Gelir-Gider Bütçesi ve Tüzük Değişikliği Üyeler tarafından oybirliği ile onaylandı.

 

Meclis Toplantısı sonra açıklama yapan BEKAB Başkanı Mustafa Allar, “Başkanlığını yaptığım, Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) Kasım Ayı Meclis Toplantısını gerçekleştirdik. BEKAB Başkanlığına seçilmem nedeniyle boşalan encümen üyeliğine Seben Belediye Başkanımız Fatih Kavak seçilirken, 2021 çalışma programı, yatırım planı, gelir-gider bütçesi ve tüzük değişikliği üyelerimizce oybirliği ile onaylandı. Katılım ve katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederim. Alınan kararlar Bolumuza, tüm ilçelerimize ve beldelerimize hayırlı olsun” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit