• resmi ilanlar

Kış Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

2020-11-27 11:00:05

“KAR LASTİĞİ OLMAYAN ÖZEL ARAÇLARIN TRAFİĞE ÇIKMASI KISITLANABİLİR”

2020-2021 Bolu İli Kış Tedbirleri Toplantısı, Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında yapıldı. Toplantıda, kış aylarında vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde seyahat etmelerini sağlamak amacıyla oluşabilecek olumsuzluklara karşı alınması gereken tedbirler görüşüldü.

 

2020-2021 Bolu İli Kış Tedbirleri Toplantısı, Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında yapıldı. Toplantıda, kış aylarında vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde seyahat etmelerini sağlamak amacıyla oluşabilecek olumsuzluklara karşı alınması gereken tedbirler görüşüldü. Bolu'nun İstanbul-Ankara arasında çok önemli bir geçiş noktası üzerinde olduğunu belirten Vali Ümit, “Kışın oluşacak olumsuz şartlardan vatandaşlarımız mağdur olmadan gidecekleri yerlere sağlıklı bir şekilde ulaşmaları için gerekli tedbirleri alıp uygulamaya koyacağız” dedi. Vali Ümit, “Amacımız, kış mevsiminde trafik güvenliğinin olumsuz etkilenmesini önlemek, meydana gelebilecek kaza ve olaylara en seri şekilde müdahale etmek, trafiğin kesintiye uğramasını önlemek, vatandaşlarımıza en üst seviyede güvenli bir seyahat ortamı sağlamaktır" dedi. Her kurumun kendi görevinin bilincinde olarak ve duyarlılığı en üst safhada tutarak vazifesini en iyi şekilde yapacağını belirten Vali Ümit, “Kış mevsiminde İlimiz sorumluluk alanında bulunan yolları kullanacak vatandaşlarımıza kazasız seyahatler diliyorum” dedi.

 

ŞAHSİ ARAÇLAR DA KIŞ LASTİĞİ KULLANMALI

2020-2021 Bolu İli Kış Tedbirleri Toplantısı, Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında yapıldı. Toplantıda, kış aylarında vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde seyahat etmelerini sağlamak amacıyla oluşabilecek olumsuzluklara karşı alınması gereken tedbirler görüşüldüğü toplantıda konuşan Vali Ümit, “Tehlikenin seviyesine göre zor kış şartlarında kar lastiği olmayan özel araçlarında trafiğe çıkması kısıtlanabilir. Hem kendilerini hem de diğer sürücüleri tehlikeye atmamak için özel araçlarda da kış lastiği kullanılmalıdır” dedi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit