• resmi ilanlar

“BUNDAN DAHA CAZİP BİR TEKLİF OLUR MU?”

2020-11-25 11:00:18

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim vaatlerinden olan Kızılay Parkı ve Valilik çevresi düzenlemesi ile ilgili açıklamalarda ulundu. İki projeyi de Vali Ahmet Ümit'e sunduğunu belirten Başkan Özcan, “iki projede hazır; Sayın Valimize sunduk. Parasını tamamen biz karşılıyoruz, onlara bırakıyoruz. Bundan daha cazip bir teklif olur mu?” dedi.

Haber; Sefa GÜNAY

 

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yerel seçimlerde halka vaat ettiği Kızılay Parkı ve Valilik çevresi düzenlemesi projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. İki projenin de hazır olduğunu belirten Başkan Özcan, projelerin Vali Ahmet Ümit'e sunduklarını belirtti.

 

“BÜTÜN MALİYET BİZDEN ÇIKACAK”

İki proje hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Özcan, “Ben Kızılay otoparkı ile ilgili projemizi ve Valilik arkası ile ilgili projemizi Sayın Valimize sundum. Valiliğin arkasını; valilik parkı haline getirelim, İki katlı yer altı otoparkı yapalım. Otoparkı Valiliğe bırakalım, biz sadece üstünü kullanalım dedik. Bütün maliyette bizden çıksın dedik. Kızılay otoparkı ile ilgilide söz verdiğimiz gibi bir katını yere alalım dedik. Kotla birlikte iki katlı bir yer altı otoparkı artı dükkânlar yapalım dedik. Bunu da İl Özel İdareye bırakalım tamamen dedik. Yapım parası bizden çıksın, sadece üstünü biz park olarak kullanalım dedik” dedi.

 

“BUNDAN DAHA CAZİP BİR TEKLİF OLUR MU?”

Hiçbir şeyden geri adım atılmadığını belirten Özcan, “İki projede hazır Sayın Valimize sunduk. Önce Sayın Valimize sunmamız gerekiyor. Özel İdare ile ilgili konuluları. Hiç bir şeyden geri adım atmıyoruz. Parasını tamamen biz karşılıyoruz. Size bırakalım diyoruz. Kızılay otoparkındaki dükkânları, otoparkı, Valiliğin arkasına yapacağımız iki katlı otoparkı. Sadece üstünü yeşil olarak kullanmak istiyoruz diyoruz. Bundan daha cazip bir teklif olur mu?” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit