• resmi ilanlar

BAŞKAN ÖZCAN İLK ÖNCE ANNE BABASINA GİTTİ

2020-11-24 11:00:06

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle sabahın ilk saatlerinde her ikisi de öğretmen olan anne ve babasına ziyarette bulunarak öğretmenler günlerini kutladı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle ziyaretlerde bulundu. Başkan Özcan ilk olarak sabahın erken saatlerinde her ikisi de öğretmen olan anne ve babasının evine giderek öğretmenler günlerini kutladı.

 

 

Ziyarette anne ve babasıyla sohbet de eden Özcan, “Benim eğitim-öğretim sürecim çoğu insana göre daha fazladır. Çünkü annem anaokulu öğretmeniydi ve ben 2 yaşında annemin öğrencisiydim. Onunla birlikte okula giderdim. Babam da benim öğretmenliğimi yaptı. Her ikisinin de annem babam olmasının yanı sıra öğretmenlerim olarak da benim üzerimde emekleri çoktur” dedi.

 

Başkan Özcan anne ve babasına gerçekleştirdiği ziyaretin ardından öğretmenleri olan Sibel Pehlivan ve yine her ikisi de öğretmen olan Perihan Yıldız ve Nurettin Yıldız çiftini de ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit