• resmi ilanlar

DAĞKENT 2. ETAP TOKİ SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR

2020-10-29 11:00:05

Bolu Belediyesi, Dağkent Mahallesi 2. Etap TOKİ konutlarının uzun zamandır bozuk olan yolunu sıcak asfalt ile yenileniyor.

 

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tüm hızla devam ediyor. Bugüne kadar geçmişte ihmal edilmiş mahallelerde kaldırım ve asfaltlama sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dağkent Mahallesi'nde 2. Etap TOKİ konutlarının uzun zamandır bozuk olan yolunu sıcak asfaltla yeniliyor. Çalışmalar kapsamında uzun yıllar önce döşenmiş kilitli parke taşları deforme olması nedeniyle söküldü. Ekipler dik rampalı olan yolun altyapısını düzleştirerek asfalt serim çalışmalarına başladı.

 

 

Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Dağkent Mahallesi Muhtarı Muammer Özkan, “Seçimler yapıldığında hemen sözü alınmıştı. Özellikle 2.etap TOKİ yolunun tek çıkış olması ve rampa kesim olması dolayısıyla kışın bir takım güçlükler yaşanıyordu. Özellikle kilitli taş çalışması yapılan alanlarda, çalışma yapıldığı zaman orijinali gibi olmuyordu. Kasisler oluşuyordu. Bunun için buraya bir şekilde sıfır asfalt yapalım. En azından sorun çözülmüş olur. Burada ikinci bir çalışma olmayacak. Kalıcı bir çalışma olacak. Yandaki bağlantı yolları mahallere giren ara sokakları da 2021 yılının ilk baharında yapılacağı şeklinde başkanımızla görüştüm. Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit