• resmi ilanlar

“KONGREDE DOĞANAY'IN ARKASINDAYIZ”!

2020-09-23 11:00:18

Ak Pati Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen Ak Parti İl kongresinde mevcut İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın arkasında olduklarını ve Doğanay'ı desteklediklerini belirttiler.

Haber; Sefa GÜNAY

 

Ak Pati Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, açıklamalarda bulunarak önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen Ak Parti İl kongresindemevcut İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın arkasında olduklarını belirterek, kongrede Doğanay'ı desteklediklerini söylediler. İl kongresinde Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın arkasında olduklarını belirten Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, “Biz Bolu'da ilçe kongrelerimizi geçen hafta itibariyle bitirdik. Mengen ile beraber sağolsun Arzu hanımda iştirak etti. Bende Sakarya'daydım o süreçte. Bizim kongrelerimiz diğer kongrelerden farklı, Cumhuriyet Halk Partisini kastederek söylüyorum. Hasımlık kongreleri değildir. Bizim kongrelerimiz istişarelere açıktır. Bizim kongrelerimizde kavga gürültü çıkmaz. Bu konuya ilişkin sayın Nurettin Doğanay il başkanıdır, bizim il başkanımızdır, bizim dava arkadaşımızdır. Dün olduğu gibi bu günde devam etme noktasında hiçbir sıkıntı yoktur. Kongre sürecinde yeni bir yapılanma gerekiyorsa eyvallah. Ama onun haricinde vekilim adına da söylüyorum. Ak Parti ailesi anlamında biz kendi aramızdaki vefa noktasında bir eksikliğimiz yok. Biz Ak Parti ailesi olarak yolumuza tam gaz devam ediyoruz. Bulunduğumuz illerde ilçelerde zaman zaman değişiklikler yaşıyoruz. Bu değişiklikler yaşanırken hasımlık üzerine yaşanan değişiklikler değildir. Bazen il başkanı bazen ilçe başkanı buna ilişkin bir talepte bulunur ama bizim açımızdan biz il başkanımızın iki milletvekili olarak da arkasındayız. Bu konuda Nurettin Doğanay Ak Partinin il başkanıdır, başkanımızdır” ifadelerini kullandı.

 

Küpçü'nün açıklamasına baştan sona kadar katıldığını belirten Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın ise, “Ben de kongre konusunda vekilime baştan sona katılıyorum” demekle yetindi.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • acı biber  (24.09.2020 11:22:47)

  nurettin önderliğinde belediyeyi kaybettiniz yakında m.vekilliklerini de kaybedersiniz inşallah.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit