• resmi ilanlar

SAADET PARTİSİ'NDEN SARICI'YA ZİYARET

2020-09-23 11:00:02

Saadet Partisi Bolu il Başkanı İsa Sayın ve Merkez İlçe Başkanı İsa Aydın yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bolu il Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı'yı makamında ziyarette etti.

Ziyarette pandemi döneminde yeni eğitim ve öğretim yılı hakkındaki çalışmalarından ve süreçten bahseden Sarıcı, aynı zamanda okullardaki deprem güçlendirme faaliyetleri konusunda heyete bilgi verdi.  Sarıcı Pandemi sürecinde eğitim öğretimin nasıl işleyeceği konusunda heyeti bilgilendirdikten sonra, okul binalarının güçlendirilmesi konusunda nüfusa oranla Türkiye'de en çok ödeneği alan ilin Bolu olduğunu ve güçlendirme çalışmalarının tamamlanması için yoğun mesai harcadıklarını belirtti.

 

Ziyaret sırasında söz alan Sayın “Bu zorlu süreçte Milli Eğitim müdürümüz nezdinde tüm eğitim camiasını tebrik ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Yeni eğitim öğretim yılında geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı huzurlu bir eğitim ve öğretim yılı geçirmeler için her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

 

Ziyaret sonrasında Sayın günün hatırası olarak İl Milli Eğitim Müdürü Cemi Sarıcı'ya Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ‘DAVAM' adlı kitabını hediye etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit