• resmi ilanlar

RASİM BAŞKAN GÖNÜLLERİ FETHETMEYE DEVAM EDİYOR

2020-09-17 11:00:09

“BİZİM DERDİMİZ, DERTLERE DERMAN OLMAK”

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Bolu Belediyesi olarak engelli ve hasta vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana engelli ve hasta ziyaretlerini sürdüren Başkan yardımcısı Özdemir gönülleri de adeta fethediyor.

 

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkan Yarımcısı Rasim Özdemir, Bolu Belediyesi olarak Bolu'da bulunan engelli ve hasta vatandaşları ziyaret ederek insanların gönlüne girmeye devam ediyor. Engelli vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Yardımcısı Özdemir, her ziyaret ettiği vatandaşla özel ilgilenip sıkıntılarını ve isteklerini dinliyor.

 

“BİZİM DERDİMİZ TASAMIZ BU”

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Leyla Beykoz ile birlikte her Perşembe başta yatalak hastalar ve engelli vatandaşlar olmak üzere sağlık durumu iyi olmayan birçok vatandaşı ziyaret eden Başkan Yardımcısı Özdemir, “Bolu halkına hizmet etmenin gururu ve sorumluluğu içerisindeyiz. Bolu Belediyesi olarak halkla ilişkiler Müdürümüz Leyla Beykoz ve ekibimiz ile birlikte her Perşembe günü sağlık sorunları olan, engelli olan ve ihtiyaç sahibi olan aileleri ziyaret ediyoruz. Hastalarımızla birlikte muhabbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Bizim derdimiz tasamız bu. Bolu Belediyesi olarak da her Perşembe hasta ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Ziyaret esnasında karşılaştığımız vatandaşlarımız ile de hasbihal ediyoruz. Onlarında sorunlarını dinliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“BOLU BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Belediye olarak hasta ve ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanında olduğunu belirten Özdemir, “Biz Bolu Belediyesi olarak da hastalarımıza ve ihtiyaç sahibi ailelerimize hasta yıkama hizmeti ve kuru gıda yardımı gibi birçok hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız 444 26 58'i arayarak isteklerini bildirip yararlanabilirler. Biz Bolu Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanındayız” dedi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit