• resmi ilanlar

ERDOĞAN, İL KONGRELERİ İLE İLGİLİ TARİH VERDİ

2020-09-17 11:00:12

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında video konferans yöntemiyle düzenlenen İl Başkanları toplantısına katıldı. Düzenlenen toplantıda Erdoğan, İl kongrelerine Ekim ayının ortalarında başlamayı düşündüklerini belirti.

Haber; Sefa GÜNAY

 

AK Parti Genel Merkezi, korona virüs sürecinde de çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Genel Merkez tarafından belirlenen program dahilinde teşkilatlar ile toplantılar video konferans yöntemiyle yapılmaya devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında video konferans yöntemiyle düzenlenen İl Başkanları toplantısına katıldı. Doğanay ile birlikte düzenlene toplantıya İl Kadın Kolları Başkan Vekili Aygül Yıldırım Uzun, İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer katılım sağladı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda Erdoğan, il başkanlarına 2023 vizyonundan Türkiye ekonomisine; AK Parti'nin hizmetlerinden Doğu Akdeniz ve Suriye'de yaşanan gelişmelere kadar önemli açıklamalarda bulundu.

 

“ÇOK ÇALIŞMALIYIZ”

Önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen İl kongreleri hakkında da konuşan Erdoğan, “İl kongrelerimizi de Ekim ayı ortasında başlatmayı düşünüyoruz. İnşallah her elimizde teşkilatımızla ve milletimizle kucaklaşacağız. Amacımız, önümüzdeki yıl yapacağımız büyük kongremize çok güçlü bir teşkilat yapısıyla girmektir. 2023'e ilişkin hedef ve hayallerimize taşıyacak bu süreç için hep birlikte daha çok çalışmalıyız. Zaman su gibi akıp gidiyor. Bu hıza kendimizi hazırlamazsak, önce yavaşlamaya, durmaya, gerilemeye mahkum oluruz. Asıl acısı diğer partilere benzeriz ki Allah bizi böyle bir akıbetten muhafaza eylesin diyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit