• resmi ilanlar

EN KAPSAMLI DENETİM SÜRÜYOR

2020-08-11 11:00:14

‘SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN'

Bolu'da İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde, ‘Sağlık için hepimiz için' sloganı ile gerçekleştirilen (Covid-19) tedbirleri kapsamında valilerin yönetimi ve koordinasyonunda koronavirüs denetimleri başladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde, ‘Sağlık için hepimiz için' sloganı ile gerçekleştirilen (Covid-19) tedbirleri Bolu'da başladı. Denetimler kapsamında kentin işlek cadde ve sokakları ile kafe ve restoranlar kontrol edildi. Denetimlere Bolu Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan ile Oda Başkanları katıldı. Denetimler öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan Atılkan, “Yasaklar sonrasında kontrollü sosyal hayat dediğimiz bir hayata geçtik. Bu süreç içerisinde birçok faaliyet alanı ve işyerleri açıldı. Belirli kurallar dahilinde açıldı. Bilim Kurulu'nun belirlediği çalışma rehberi ile çalışmalar devam etti. Biz de bu kontrollü sosyal hayat dediğimiz hayata geçiş sırasında kurallara uymaya özen gösteriyoruz. Denetimlerimiz de belli aralıklar ile devam edecek” ifadelerini kullandı.

Bolu Valisi Yardımcısı Ahmet Atılkan öncülüğünde polis ekipleri ile denetimler sürdü. Denetimler belli aralıklarla kentin işlek cadde ve sokaklarında devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit