• resmi ilanlar

Doğanay'dan bayram sürprizi yapan Kılıçdaroğlu'nu boş göndermedi

2020-05-27 11:00:18

“BOLU'DA MUSLUK TAKACAK BİR ÇEŞME BİLE YAPAMADIKLARINI ÖĞRENİNCE…”

 

Doğanay paylaşımında,  “Temel atamama ve açılış yapamama rekoru kıran CHP Genel Başkanı Sn Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu'da musluk takacak bir çeşme bile yapamadıklarını öğrenince, dönemimizde yapılan Temiz Su Arıtma Tesisinden gelen su ile demlenen çayı içip gitti” ifadelerini kullandı.

 

 

Haber; Sefa Günay

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediyesine sürpriz bir şekilde gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü, Tarihi Yarımadada yer alan 3. Ahmed Çeşmesi'nin restorasyonun sonrasında gerçekleşen törende musluktan su akıtma görüntüsü ile ilgili paylaşımda bulundu.

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Tarihi Yarımadada yer alan 3. Ahmed Çeşmesi'nin restorasyonun sonrasında gerçekleşen törende musluktan su akıtma görüntüsü ile ilgili paylaşımda bulundu. Başkan Doğanay paylaşımında; “ Partisine mensup kabiliyetli Belediye Başkanları sayesinde Türk siyasi tarihinde Genel Başkanlar içinde temel atamama ve açılış yapamama rekoru kıran CHP Genel Başkanı Sn Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu'da musluk takacak bir çeşme bile yapamadıklarını öğrenince, dönemimizde yapılan Temiz Su Arıtma Tesisinden gelen su ile demlenen çayı içip gitti. Dönemimizde başlayan ve AK Parti Hükümeti olarak bir an önce Bolu Halkının kullanması için ciddi destek sağladığımız Karadere suyundan yapılacak çayı içmeye seneye de bekleriz. Kim bilir belki o zamana kadar Bolu'da bir çeşme yaparsınız ve musluğunu takmak da size nasip olur” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit