• resmi ilanlar

Vali Ümit, Kaymakamlarla Video Konferansla Toplantı Yaptı

2020-04-04 11:00:08

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Kaymakamlarla video-konferans üzerinden toplantı gerçekleştirerek Koronavirüs (COVİD-19) salgını ile mücadele kapsamında ilçelerde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Vali Ahmet Ümit, Koronavirüs (COVİD-19) salgınına karşı ilçelerimizde yürütülen çalışmalar, alınan tedbirler, Vefa Sosyal Destek Grubu'nun yaptığı çalışmalar vb. uygulamalar ile ilgili video konferans sistemi üzerinden Kaymakamlardan bilgiler aldı.

 

 

Koronavirüsün (Covid-19) yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirlerin uygulanmasına yönelik konuların görüşüldüğü toplantıda, Vali Ümit, Kaymakamlara Koronavirüsle mücadelede hem birey ve toplum sağlığı, hem de kamu düzenini korumak için Sayın Cumhurbaşkanımızın ve ilgili bakanlıklarımızın almış oldukları tedbirlerin, İl Hıfzıssıhha ve İl Pandemi Kurulu tarafından alınan kararların il genelinde titizlikle uygulanması, alınan kararlara uyulması ve bu konuda gerekli denetimlerin yapılması talimatını verdi.


Vali Ahmet Ümit'in başkanlığında video konferans sistemi ile gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcıları Ahmet Atılkan, İlhan Turgut, Çağlayan Kaya ile video-konferans aracılığıyla İlçe Kaymakamları katıldı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit