• resmi ilanlar

Abant'ta Bolu'dan kim görüldü?

2020-02-26 11:00:14

ABANT'TA GELECEĞİNİ KİM KOVALIYOR?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Bolu'da kurmayları ile bir araya geldi. Davutoğlu, Abant’ta Gelecek Partisi istişare toplantılarına devam ederken, toplantıların ikinci gününden Bolu kamuoyunun yakından tanığı bir ismin de aynı otelde saatlerce beklediği görüldü.

 

Haber: Hakan Aydın

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Abant’ta kurmayları ile bir araya geldi. Partisi ile istişare toplantılarına Bolu’da devam eden Davutoğlu, göreve başlayan 36 il başkanının yanı sıra atama yapılmayan başta Bolu olmak üzere diğer illerde görevlendirilecek isimleri ve partinin izleyeceği politikaları istişare ediyor.

BOLU’DAN BİR İSİM GÖRÜLDÜ

Toplantıyı takip etmek üzere Bolu’dan otele giden basın mensupları ise, otelde gördükleri isim karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Kulislerin döndüğü otelde bulunan isim BAİBÜ eski Rektörü Prof. Dr. Yaşar Akbıyık’tan başkası değildi. Akbıyık, bilindiği üzere birçok kez mahalli ve yerel seçimlerde Ak Parti’den aday adaylığı başvurusunda bulunmuş, ancak Ak Parti Genel Merkezi tarafından listelere dahil edilmemişti. Akbıyık’ın kulislerde Davutoğlu ekibiyle her hangi bir görüşme yapıp yapmadığı ise bilinmiyor.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit