• resmi ilanlar

BIÇAĞI TEK HAMLEDE ALDILAR

2020-02-26 11:00:09

Yunuslardan temiz müdahale

 

Aşağısoku Mahallesi’nde sabah saatlerinde bir vatandaşın elinde bıçakla sokakta gezdiği ihbarının İl Emniyet Müdürlüğü’ne yapılması üzerine bölgeye sevk edilen Yunus Ekipleri, psikolojik tedavi gördüğü belirtilen vatandaşın elindeki bıçağı tek hamlede aldı. Yunus ekiplerinin müdahalesi vatandaşların kamerasına yansıdı.

 

Haber: Hakan Aydın

Olay sabah saat 08.30 sularında Aşağısısoku Mahallesi Cihan Sokak üzerinde meydana geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen Yunus ekipleri, psikolojik tedavi gördüğü belirtilen 52 yaşında ki Mustafa Ö.’nün elinde bıçakla sokak üzerinde gezindiğini gördü. Mustafa Ö.’ye sakin bir şekilde yanaşan Yunus ekipleri, bir yandan vatandaşla konuşurken bir yandan da en uygun şekilde müdahalede bulunabilmek amacıyla vatandaşın etrafını sardı.

Bir polis memurunun Mustafa Ö.’yü ikna etmek için konuşturduğu esnada arkadan yaklaşan başka bir polis memuru tek hamleyle Mustafa Ö.’nün elindeki bıçağı aldı. Olay anı vatandaşların cep telefonuyla çektiği videoya yansırken, Mustafa Ö. Kelepçelenerek gözaltına alındıktan sonra İzzet Baysal Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit