• resmi ilanlar

FATİH METİN CUMHURBAŞKANI İLE AZERBAYCAN'DA

2020-02-25 11:00:09

Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi'nin 8'inci toplantısına katılmak üzere Azerbaycan'a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Metin de Azerbaycan'a gitti.

Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin 8’inci toplantısına katılmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan’a gitti. Cumhurbaşkanı ile kabileden birçok bakanın da eşik ettiği ziyarete Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Metin de katıldı.

 

 

Konsey toplantısında yapılacak görüşmelerde, Türkiye-Azerbaycan ilişkileri tüm boyutlarıyla gözden geçirilecek ve iki ülke arasındaki iş birliğinin daha da derinleştirilmesi imkânları ele alınacak. Temaslarda, ikili ilişkilerin yanı sıra, bölgesel ve uluslararası meseleler hakkında fikir teatisinde bulunulması da öngörülüyor. Toplantı vesilesiyle, ikili ilişkilerin ahdi zeminine önemli katkılar sağlayacak muhtelif anlaşma ve mutabakat metinlerinin imzalanması da gündemde yer alıyor.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit