• resmi ilanlar

Hizmette sınır tanımayan başkan

2020-02-24 11:00:00

Karacasu Beldesi Belediye Başkanı Celal Beydili, hizmette sınır tanımıyor. Görev aşkıyla yanıp tutuşan Başkan Beydili, belde halkına hizmet vermek için gece gündüz demeden görevinin başında bulunuyor.

Karacasu Belde Belediye Başkanı Celal Beydili, yaz-kış, yağmur, çamur demeden görevini en iyi şekilde yapmak ve belde halkına hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Beydili; “Beldede su taşkınları önlemek adına Orüs Deresi’ni Allah’ın izniyle bitirdik, nasip olursa 2.dereye başlayacağız. DSİ ve Fen İşleri Müdürlüğü ekibimizle çalışmayı tamamlamak için yoğun gayretlerimiz devam etmektedir. Amacımız halkımıza en iyi hizmeti vermektir” dedi.

Başkan Beydili, Karacasu beldesinin ormanlık alanların hemen alt kısmında bulunmasından dolayı, yoğun kar yağışlarının ardından karların su olarak aşağıya inmesi nedeniyle, su taşkınlarını önlemek amacıyla bölgemizde bulunan tüm dere yatakları temizlenmekte. Belde halkına hizmetlerimiz her geçen gün artarak devam edecektir” açıklamasında bulundu. BMA

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit