• resmi ilanlar

ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

2020-02-21 11:00:10

20 Şubat 2015 tarihinde, İzmir Ege Üniversitesi Eğitim Kampüsünde, hain terör örgütü mensuplarınca Şehit edilen, Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu şehadetinin 5. yılında anmak üzere düzenlediğimiz programımız, İzzet Baysal Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

 

Programa Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Fatih Bozkurt, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Meclis Üyeleri ve Bolu Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu, teşkilat üyeleri ve vatandaşlarımız katıldı.

 

 

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, “Üniversitelerde terör ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu’ Video belgesel gösterimi, Ortaöğretim Birim Başkan Vekili Halim Akça’nın konuşması ve Orta öğretim Teşkilatı’nın şiir sunumu ile devam etti. Programda son olarak Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül konuşma yaptı.

 

Akgül konuşmasında; “Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimiz çözüm süreci denen safsatanın palazlandırdığı hainlere, eşkiyalara, vatan hainlerine karşı, vatanını, bayrağını, okulunu, eğitim hakkını müdafaa ederken kalleşçe şehit edilmiştir. 50 yıl önce ilk şehidimiz Ruhi KIlıçkıran’dan, son şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na bu dava uğruna şehit verdiğimiz tüm ülküdaşlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. Bizler opnların yolunda gerekirse bu dava uğruna bu vatan uğruna bu bayrak uğruna seve seve can verir ama bir ölür bin diriliriz. Bizler Fırat kardeşimizin emanetine, onun mücadelesine sahip çıkarak bu bayrağı daha yükseklere taşımaya ve bu vatanı her türlü haine karşı sonuna kadar müdafaa etmeye yeminliyiz.” diye konuştu. Sefa Günay

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit