• resmi ilanlar

2020 yılında 30 adet amenajman planı yenilenecek

2020-02-18 11:00:01

Orman İdaresi Ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı'ya hayırlı olsun dileklerinde bulunmak ve 2020 yılında Bolu Orman Bölge Müdürlüğü'nde yenilenecek olan amenajman planlarıyla ilgili toplantı yapmak üzere beraberindeki heyetle birlikte Bolu Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

İlk olarak Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı Orman İdaresi Ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme’nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

Ziyaretin ardından Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme,  Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Ali Özel, Bölge Müdür Yardımcısı Nizamettin Ören, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Güven Gültekin ve Mali İşler Şube Müdürü İsmail Eker, Orman Genel Müdürlüğünden Alpaslan Altındaş ile 2020 yılında amenajman planı yenilenecek Orman İşletme Müdürlüklerinin Müdür Yardımcıları ve İşletme Şeflerinin katıldığı toplantı düzenledi.

 

Toplantıda amenajman planlarının yapımı ile ilgili konularda açıklamalarda bulunan Orman İdaresi Ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme planların yapılması çalışmaları esnasında tüm birimlerin gerekli hassasiyeti göstermesini istedi. Daha sonra Şube Müdürü Ali Özel ve Alpaslan Altındaş tarafından yenilenecek amenajman planlarının ihale işlemleri ve sonraki süreçte yapılması gereken işlemler ile amenajman planlarının yapım aşamasında dikkat edilecek hususlar anlatılarak, ormanların fonksiyonlara ayrılmaları konusunda detaylı bilgiler verildi. Toplantı sonunda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme ve beraberindeki heyet Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı ve ekibine teşekkür ederek çalışmalarda başarılar dileyip Bolu Orman Bölge Müdürlüğünden ayrıldı. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit