• resmi ilanlar

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

2019-09-19 11:00:04

Bağımlılık İle Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında gerçekleştirildi.

Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu’nda Vali Ahmet Ümit başkanlığındaki toplantıya, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, Cumhuriyet Savcısı İsmail Hakkı Özcan, İl Emniyet Müdür Vekili Tuncay Sancak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever, İl Sağlık Müdürü Muhammet Emin Demirkol ve diğer kurul üyeleri katıldı.

İl Jandarma Komutanlığı ve İl Müftülüğü tarafından sunumlar yapılarak ilimizde bağımlılık ile mücadele hakkında yapılan çalışmalar, karşılaşılan sorunlar ve bağımlılıkla mücadele kapsamında bilinçlendirmeye yönelik başlatılan projeler ile yapılacak çalışmalar hakkında kurul üyelerine bilgiler verildi.

Yapılan sunumların sonrasında kurul üyelerinin kendi fikir ve önerilerini aktarmasının ardından sunumları yapan kurumlara, yapılan çalışma ve projelere emek verenlere teşekkür eden Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Bağımlılıkla mücadele herkese yönelik bir mücadeledir. Herkesin kendi üzerine düşen görevi yapmaya çalışmalıdır. Evlatlarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlayarak sağlıklı ve bilinçli nesillerin yetiştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit