• resmi ilanlar

AK PARTİ BOLU TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

2019-08-13 11:00:07

AK Parti Bolu İl Başkanlığı'nın geleneksel bayramlaşma töreni her Kurban Bayramında olduğu gibi bayramın 2'nci gününde parti il binasında gerçekleşti.

Bayramın ikinci günü gelenek haline gelen AK Parti bayramlaşma programı yapıldı. Bayramlaşmada birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

Bayramlaşma programına; AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ, AK Parti ilçe belediye başkanları, partinin çeşitli kademelerinde görev yapan teşkilat mensupları ve çok sayıda AK Partili vatandaş katıldı.

 

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay parti teşkilatının kurban bayramını kutlayarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

“GÖNÜL BİRLİĞİ İÇERİSİNDE YÜRÜMEYE ÇALIŞIYORUZ”

 

Doğanay; “2015 yılından bu yana görev yapan görevinde bulunan İl Başkanı sıfatıyla sizlerin arasında bulunan bir kardeşiniz olarak 4 yıldır yılda 2 bayram bugün takvime baktığımız zaman 10 bayramdır sizler ile birlikteyiz. Rabbime binlerce kez şükrediyorum ki bizlere böyle bir görev nasip etti ve bu görevi de öncelikle başta sizlerin sayesinde, destekleriyle tüm teşkilat arkadaşlarımızla birlikte elimizden geldiği kadarıyla el birliği, gönül birliği içerisinde yürümeye çalışıyoruz.

 

 “YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

 

AK Parti davası 2 gün sonra 18 yılını dolduran, 18 yıldır ülkesine ve milletine hizmet eden, 2001 yılında ülkenin karanlığa büründüğü bir anda erdemliler hareketini başlatan, başta genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve aynı zamanda onun yol arkadaşlarıyla birlikte yola çıktıklarında o niyettedir. O gün il teşkilatlarını kurmak için, ilçe teşkilatlarını kurmak çok kolay değildi. O günlerde insanların ak parti teşkilatlarında görev almak için 2 adım geriye uzaklaştığı, acaba geçmişte olanlar tekrar olur mu? Tekrarı yaşanır mı? Diye insanların tereddüt ettiği 2001 yılında Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde yeter artık sözde karar da milletindir dediğinde yola çıkanlardan ve o gün yola çıkıp ta bugün aramızda olmayanların hepsinden Allah razı olsun.  Bizim kendilerinden öğrendiğimiz çok şey var. Teşkilatçılık anlamında, siyaset anlamında öğrendiğimiz çok şey var. İşte onlar bugünün önünden gidenler bugün yine bizim aramızda bizim büyüğümüz olarak, bizim bir abimiz olarak bize her zaman yol gösterici olmaya devam ediyorlar. 18 yılın sonunda bugün geldiğimiz noktada baktığımız zaman güçlü bir Türkiye ile birlikte biz yolumuza yine aynı devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin kurban bayramı mübarek olsun. En kötü günümüz böyle olsun. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. ” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit