• resmi ilanlar

BAŞARAN MİTİL'İ İSTANBUL'A ATTI

2019-06-18 11:00:05

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul Seçimleri için bizzat görevlendirilen MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran mitil'i İstanbul'a attı.

İstanbul Bolu ve İlçeleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğine ile birlikte organizasyonlarda hemşehrileri ile bir araya gelen Başaran, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak 23 Haziran da yapılacak olan seçimlerde  Cumhur İttifakı Adayı Sayın Binali Yıldırım'a destek olmak için İstanbul'dayız.Çalışmalarımızda bizlere eşlik eden Bolumuzu burada temsil ederek bizleri gururlandıran bütün dernek başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ederim " dedi.

 

Bolulu hemşehrileri tarafından İstanbul'da büyük ilgi gösterilen Cihan Başaran, “MHP Bolu'yu temsilen aranızda olmaktan gurur duyuyorum. İnşallah bu birlikteliğimiz Cumhur İttifakı adayımızın önünü açacak ve onu Belediye Başkanlığına taşıyan etkenlerden biri olacaktır" dedi.

Başaran'ın yoğun tempo ile devam eden İstanbul Seçim çalışmalarına sırasında Bağcılar Belediyesinin düzenlediği 7 Bölge 7 Renk Festivaline konuk olan MHP İl Başkanı Cihan Başaran'a MHP Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker ve Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya’da katılarak destek verdiler. Erol Değirmenci

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit