• resmi ilanlar

KARNELER DAĞITILDI

2019-06-14 11:00:16

Şehit Ozan Özen Ortaokulu'nda tören düzenlendi. İlimizde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki 50 bin 615 öğrenci karne alarak 3 ay sürecek yaz tatiline girdi.

 

Şehit Ozan Özen Ortaokulunda düzenlenen karne törenine; Bolu Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

2018-2019 eğitim öğretim yılının tamamlanmasının ardından Bolu’da da öğrenciler karne sevinci yaşadı. 4 bin 92 öğretmenin görev yaptığı Bolu’da, 50 bin 615 öğrenci sabah erken saatlerde okullarına giderek karnelerini aldı. Sınıfta öğrencilere karnelerini veren protokol üyeleri ise öğrencilere tatil süresinde yapmaları gerekenler konusunda tavsiyelerde bulundular.

“DERS ÇALIŞIN DEMİYORUZ…

Bolu Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan; “Yorucu bir seneyi bitirdiniz. Bugün karne alacaksınız. Bizler de karne heyecanınıza ortak olmak için buraya geldik. Sizlere güzel bir tatil dönemi diliyoruz. Ders çalışın demiyoruz, benim tek tavsiyem var; bilgisayarda az vakit geçirin, sokakta daha fazla oynayın” dedi.

“O ZAMANLARI HATIRLADIM”

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ise; “Sizleri görünce çok mutlu oldum. Kendimi sizin yerinize koydum, o zamanları hatırladım. Çok özel bir okulda öğretim görüyorsunuz. Şehit Ozan Özen Ortaokulu’nda annemiz, babamız burada. Onun adını yaşatıyorsunuz, biz ona Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz. Rabbim bu ülkenin evlatlarını şehitlik mertebesine ulaştırmayı nasip etsin. Sizlere çok değer verdiğimizi bilmenizi istiyorum. Hem bir anne olarak, hem de milletvekili olarak sizlere çok değer veriyoruz” şeklinde konuştu.

 

KARNELER DAĞITILDI

 

Eğitim öğretim yılı sonunda okul birincisi olan Ahmet Fatih Arslan karnesini AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın’ın elinde aldı. Karne töreni Bolu Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve beraberindekilerin öğrencilere karnelerini vermesiyle son buldu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit