• resmi ilanlar

Bayram tatili Bolu'ya yaradı

2019-06-06 15:54:43

BİNLERCE KİŞİ AKIN ETTİ

Bolu turizminin önemli bölgeleri arasında yer alan Abant ve Gölcük Tabiat Parkları’nda doluluk oranı bayram boyunca yüzde 80’in üzerinde kaldı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Ramazan Bayramı nedeni ile ilan edilen 9 günlük tatil sonrası vatandaşlar yollara döküldü. Havaların ısınmasını da fırsat bilen tatilciler, Türkiye’deki turizm bölgelerine akın etti. Bolu’nun turizmi açısından büyük önem taşıyan Abant ve Gölcük Tabiat Parkları da, tatile çıkan vatandaşların ilk tercihlerinden biri oldu. Bayram tatilinin başlaması ile beraber Bolu’daki tabiat parklarına gelen tatilciler, güzel havanın ve eşsiz manzaranın tadını çıkardı.

Bayram tatili başladığından bu yana ise tabiat parklarının doluluk oranı yüzde seksenin altına inmedi. Gölcük tatil boyunca şehir içi ve dışından gelen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görürken, Abant Tabiat Parkı girişinde ise 3 kilometreyi bulan uzun araç kuyrukları oluştu. Bayram tatili boyunca yoğunluğun devam etmesi bekleniyor.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Xray  (06.06.2019 17:53:09)

  Gölcük giriş 18TL olmuş. İçine baksan ne ışıklandırma var ne de bakım. Bayan Mescidine geçerken bebek arabasıyla (bebek bakım odası olmadığı için oraya geçiyordum) iftardan sonra nerdeyse kayboluyorum karanlıktan. Babam desen yürürken ayağını kırdı. Rezalet yani. Verdiğiniz paraya yazık. Gelmeyin derim tatiliniz zehir olabilir...

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit