• resmi ilanlar

HUZUREVLERİNDE Kİ YAŞLILARI UNUTMADI

2019-06-05 11:00:04

Ramazan Bayramı ziyaretleri kapsamında İzzet Baysal Vakıf Huzurevi ile İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevini ziyaret eden Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit ve diğer protokol üyeleri huzurevi sakinlerinin bayramlarını kutladılar.

Vali Ümit ve eşi Şengül Ümit’in Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlere Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Ümit Koçak, Belediye Başkanı Tanju Özcan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, İl Müftüsü Orhan Genç katıldı.

İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’ni ve İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi ziyaret eden Bolu Valisi Ahmet Ümit ve beraberindekiler huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek bayramlarını kutladılar.

Sohbet havasında geçen ziyarette Vali Ümit eşi Şengül Ümit ve diğer protokol üyeleri huzurevi sakinleri ile yakından ilgilendiler.

Ziyarette ayrıca huzurevi sakinlerimize çeşitli hediyeler de veren Vali Ahmet Ümit,  “Sizleri her zaman ziyaret etmeye gayret ediyoruz. Devletimiz size en iyi imkânlarını sunup rahat etmenizi sağlıyor. İnşallah hizmetlerden memnunsunuzdur. Sizlerin yüzünüzün güldüğünü görünce inanın çok memnun oluyorum. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Çünkü sizler bu toplumun bereketlerinsiniz. Sizler ülkemize hizmet ettiniz ve görevinizi yaptınız. Ancak sizlerden istirhamımız var. İstirhamımız ise devletimize, milletimize dua etmenizdir. Sizlerden ricam dualarınızda devletimizi milletimize, yöneticilerimizi, çalışanlarımızı eksik etmeyin.  Birlik ve beraberliğimiz hep daim olsun. Tekrar Ramazan bayramınızı en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz. Allah nice bayramlara sağlık içerisinde bizleri beraberce ulaştırsın” dedi.

Huzurevi Sakinlerinden 74 yaşındaki Abdulkadir Andariman ziyaret esnasında söz alarak, “Biz burada sizlerin de söylediği gibi her aman devletimize milletimize dua ediyoruz. Devletimize ve idarecilerimize çok teşekkür ediyorum. Burada bizlere gerçekten güzel imkânlar eşliğinde bakıyorlar. Bizlerin bir eksiği yok. Sizlerden tek ricamız bizleri yalnız bırakmamanızdır” dedi. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit