• resmi ilanlar

CADDE ORTASINDA SATIRLI SOPALI KAVGA

2019-05-20 11:00:14

Cumhuriyet Caddesi'nde sıcak anlar…

 

Bolu Cumhuriyet Caddesi’nde iki grup arasında kavga çıktı. Kavgaya karışan şahıslar birbirlerine sopa ve bıçaklarla saldırdı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Olay, saat 17.00 sıralarında Bolu’nun Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde meydana geldi. Cadde üzerinde bulunan iki grup arasında bilinmeyen nedenlerden sözlü tartışma çıktı. İki gruptaki şahısların birbirlerine bağırmaları üzerine olay kavgaya dönüştü. Cadde ortasında birbirleri ile kavga eden grup çevredeki vatandaşlar tarafından güçlükle ayrıldı. Kavgaya karışan şahıslardan birinin cadde üzerinde bulunan lokantadan aldığı satır ile tekrar diğer grubun üzerine koşmasıyla ortalık tekrar savaş alanına döndü. Caddedeki vatandaşlar büyük panik yaşarken bu esnada başka bir şahıs bulduğu sopa ile tekrar kavgaya girdi. Kavga tekrar vatandaşlar tarafından ayrılırken, çevredeki insanların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi.

Kavga eden şahıslar vatandaşlar tarafından bir birlerinden uzaklaştırılırken, olay yerine gelen emniyet güçleri kavgayla ilgili incelemelerine başladı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit