• resmi ilanlar

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN 23 NİSAN ZİYARETİ

2019-04-23 11:00:07

Bolu Valisi Ahmet Ümit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında kendisini ziyaret eden öğrencilerle bir araya geldi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Gazipaşa İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri Elanur Şafak ile Muhammed Enes Erkoç, Bolu Valisi Ahmet Ümit’i ziyaret etti. Ziyarette Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Recai Yörük, Gazipaşa İlkokulu Müdürü Kamil Oflaz ile sınıf öğretmeni Naci Günaydın da yer aldı.

Ziyarette Gazipaşa İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Elanur Şafak Sayın Valimiz Ahmet Ümit’e tüm öğrenciler adına çiçek takdiminde bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ümit, “Sizleri burada görmek bizleri son derece mutlu etti. 23 Nisan günü okul olarak yapılacak olan programda coşkumuzu, sevincimizi, mutluluğumuzu tüm dünya çocuklarına göstermek, aynı zamanda da bu anlamlı günün milletimiz için ne kadar önemli olduğunu tüm çocuklara anlatmak için güzel bir program sergileyeceksiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, bayramınızı kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

ÖĞRENCİLERLE HOŞ BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİ

Öğrencilerle sohbet eden Vali Ümit, ileride ne tür meslek sahibi olmak istediklerini, derslerinin nasıl olduğunu, 23 Nisan ile ilgili ne düşündüklerini öğrencilere sorup, eğitim hayatlarıyla ilgili çeşitli tavsiyelerde bulundu.  

Ziyaret Vali Ahmet Ümit’in, ziyaret anısına çocuklara çeşitli hediyeler vermesinin ardından sona erdi. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit