• resmi ilanlar

“TÜRK OCAKLARI SİYASET ÜSTÜ BİR KURULUŞTUR”

2019-04-18 11:00:07

Türk Ocakları Bolu Şubesi Yönetim Kurulu, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Hamdi Zenginbal, yeni dönemde tekrar seçilerek görevlerini yürütecek olan Yüceer ve Beydili’ye Türk Ocakları rozeti hediye etti. Zenginbal, Türk Ocakları’nın siyaset üstü ve herkesi kucaklayan bir yapı olduğunu belirterek, kalbi Türk Milleti için atan herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

 

Türk Ocakları yönetimi ilk olarak Bolu İl Özel İdaresine giderek, 31 Mart Yerel Seçimleri’nden sonra İl Genel Meclisi üyelerinin oyuyla tekrar meclis başkanı olarak seçilen Yaşar Yüceer’i makamında ziyaret etti. Türk Ocaklılar Yaşar Yüceer’e yeni dönemde başarılar dileyerek, güzel hizmetlere imza atmasını temenni etti. Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü büyük mutluluk yaşadığını belirten İl Genel Meclis Başkanı Yüceer, toplumsal uzlaşmanın önemine vurgu yaptı.

“TÜRK OCAKLARI SİYASET ÜSTÜ BİR KURULUŞTUR”

 Ziyaretin sonunda Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Hamdi Zenginbal, Yaşar Yüceer’in yakasına Türk Ocakları rozeti taktı. Zenginbal, “Türk Ocakları siyaset üstü bir kuruluştur. Dolayısıyla Türk Ocakları rozeti de siyaset üstüdür. Hangi siyasi görüşten, hangi siyasi partiden olursa olsun, kalbi Türk Milleti için atan herkese bu ocağın kapısı açıktır” dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ziyaretinden sonra Karacasu Beldesi’ne geçen Türk Ocaklılar, Belediye Başkanı Celal Beydili’yi makamında ziyaret ederek, yeni dönemde kendisine başarılar diledi. Celal Beydili de her zaman Türk Ocakları’nın yanında olduğunu ifade ederek, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Hamdi Zenginbal, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili’nin yakasına Türk Ocakları rozeti takarak, yeni dönemin Karacasu için hayırlı olmasını diledi. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit