• resmi ilanlar

FATİH METİN: "DEMİRTAŞ'I ZİYARETE GİDERKEN GÜLÜCÜKLER ATIYORLARDI, NİYE GELMESİNİ İSTEMEDİN?"

2019-03-21 11:00:08

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, CHP'li Muharrem İnce'nin Dörtdivan'a gelip Bolu'ya uğramamasına ilişkin, "İki gün önce Dörtdivan'daydı. Hani bunlar kankiydiler? Selahattin Demirtaş'ı ziyarete giderken fotoğraflarda gülücükler atıyorlardı. Her yerde askerliğini yapıyordu Muharrem İnce'nin. Niye gelmesini istemedin” yorumunda bulundu.

Bolu'da yaşayan Çorumlular ile Çorumlular Derneği'nde araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin iki gün önce CHP'li İlyas Özalp'e destek vermek üzere Dörtdivan'ı ziyaret ettiğini belirterek "Bolu'ya niye gelemedi?" diye sordu.

 

"HANİ KANKİYDİLER?"

İnce ile Tanju Özcan ile yakın arkadaşlığına dikkat çeken Metin, "Muharrem İnce Dörtdivan’a geldi haberiniz var mı? İki gün önce Dörtdivan'daydı. Bu niye gelmedi Bolu'ya?  Niye gelmedi? Niye istemedi? Hani kankiydiler? Her yerde beraberlerdi. Selahattin Demirtaş'ı ziyarete giderken fotoğraflarda gülücükler atıyorlardı. Her yerde askerliğini yapıyordu Muharrem İnce'nin. Niye gelmesini istemedin? İşte bunlar bu kadar, bunların gerçek yüzü bu. Çünkü Muharrem İnce geldiği zaman ona tepki geleceğini biliyordu. Sandıkta sizin cevap vereceğinizi biliyor ama kaçamayacaklar Allah'ın izniyle." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Bolulu  (23.03.2019 17:44:28)

  Yorumları yayinlasaniza

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit