• resmi ilanlar

KILINÇ BOLU PAZARINI ZİYARET ETTİ

2019-03-19 11:00:07

Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan adayı Turan Kılınç ve partililer Bolu Pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Pazar esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Kılınç, sorunların çözümü için destek istedi.

Bolu pazarını ziyareti esnasında gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirten Kılınç, “Vatandaşımız fiyatların pahalılığından ve geçim sıkıntısından şikayetçi, esnaf bunun sorumlusu gibi gösterilmekten şikayetçi. Bu sıkıntılar merkezi politikalardan kaynaklansa da bizim tarım alanında ciddi projelerimiz var. Projelerimizde de ortaya koyduğumuz üzere Belediye Başkanı olarak seçilmemiz halinde ilk etapta 500 hektarlık bir sera projemiz var, sonra ise devamı gelecek. Böylece Bolu’nun en azından temel sebze kalemlerinde kendine yetecek kadar üretim yapmasını planlıyoruz.”

 

 

“KÖYLÜNÜN ÜRÜNÜNÜ DOĞRUDAN BİZ SATIN ALACAK, ONLARI DESTEKLEYECEĞİZ”

Marka 14 projemiz kapsamında Bolu’muzun köylerinde yaşayan, tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın özellikle süt, süt ürünleri ve patatesi doğrudan Belediye olarak biz satın alacağız. Onları destekleyeceğiz.” İfadelerini kulandı. Gördüğü ilgiden memnun olduklarını belirten Kılınç, “Pazar esnafının şartlarının da iyileştirilmesi gerek. Bu konuda da elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit