• resmi ilanlar

ÖZCAN İLK KEZ ANKET SONUCU AÇIKLADI

2019-02-11 11:00:07

CHP Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Siyaset Arenası'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı, Özcan ilk kez anket sonucu açıkladı.

 

Tanju Özcan, Köroğlu televizyonunda yayınlanan 'Siyaset Arenası' programında Caner Güngör ve Bülent Velioğlu'nun sorularını yanıtladı. İlk kez anket sonucu açıklayan Özcan,"Elimizde 2 anket var. Biri benim adaylık sürecimde 15 Aralık civarında. O ankette fark 8 puandı. Ben ilk kez aday olarak

önde başladım. 1 ay sonra tekrar yaptırdım, ciddi bir firmaya. 16 puana kadar çıktığını gördüm. Bu anketleri sadece ben yaptırmıyorum. Herkes yaptırıyor. Benim açımdan sürpriz değil bu anket sonucu. Şimdi yapılsa farkın daha da artacağını düşünüyorum" dedi.

"DAHA DİNAMİK ÇALIŞIYORUM"

"10 yıl önce başkan adayıydım. 10 yıl öncekinden istekli azimli çalışabiliyorum. Sabah namazından başlayıp gece 12’ye kadar çalışmalara devam ediyorum. 31 Mart’tan sonra Allah izin verirse Bolu’nun belediye başkanı oalcağım. Aday olmadığım dönemden itibaren, aday olursan sana destek vereceğiz diye istekler vardı. Aday olduktan sonra bu arttı. Vatandaşın çok ciddi teveccüh göstermesini beni aramalarından yanıma gelmelerinden hissetmiştim. Bolu’da yapılan ankette de açık ara benim ismim çıktığı için bana adaylık yönetildi. Bolu halkı benim arkamda dimdik durdu."Ben rüya görmüyorum, uyanığım. Ben bütün adayları seviyorum. Ayaklarına taş değmesin. Eskiden genel siyaset yapıyordum. Şimdi yerel siyaset yapıyorum. Ben şuan hizmet makamına talibim.

"İTTİFAK FARKETMEZ, BEN HERKESİN OYUNA TALİBİM"

Ben kimseyi partisini sorgulamadan vaatlerimi anlatıyorum. Kim kimle ittifak yaparmış genel merkezlerin işi. Ben Bolu’da kim AK Partili kim MHP’li sormadan vatandaşımdan destek istiyorum. Genel seçimlerde daha büyük etki yaratabilir ama yerel seçimlerde ittifak tabanda oluşuyor. İki kere iki 4 eder diye birşey yok. Etmeyebilir de. Ortada genel merkezler tarafından verilen bir karar yok. ülkücü kardeşlerimden, AK Parti’ye oy verenlerden, Milli Görüş kesiminden de oy istiyorum. Ben milliyetçi bir insanım. Konuşmalarımda hassasiyetlerim ortada. Bu tutumumdan dolayı kendi genel merkezimden dolayı sıkıntılar da yaşadım. Ben yöremde yaşayan insanların hissiyatlarını paylaşıyorum. Hepsinin oyuna talbim.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • emel  (11.02.2019 22:29:57)

  Rabbim inseallah sizin elinize dusurmez bizi bolu 20 yil geri gider.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit