• resmi ilanlar

MÜSİAD'IN YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

2019-02-08 11:00:06

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bolu Şube Başkanı Davut Uzun, beraberindeki MUSİAD heyeti ile birlikte Vali Ahmet Ümit'i makamında ziyaret etti.

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçim ile Başkan seçilen Davut Uzun ile yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Aydın, Mustafa Dağdelen, Oğuzhan tiftik, Ali Sağol ve Kadir Uzun katıldı. Ziyarette Şube Başkanı Uzun, MUSİAD’ın amacı ve faaliyetleri hakkında Sayın Valimiz Ahmet Ümit’e bilgiler verdiler.

Ziyaretleri için MÜSİAD heyetine teşekkür eden Bolu Valisi Ahmet Ümit, STK’ların önemine vurgu yaptı. Ticaret erbabının hem mesleki hem de sosyolojik olarak teşkilatlı olmasının önemli olduğunu söyledi.

Ekonomik olarak derin bir potansiyele sahip olan Bolu’da MÜSİAD’ın da üyelerine ve üyelerinin üzerinden ilgilenenlere öncülük edebileceğini, bu hususta MÜSİAD’ın güzel çalışmalar yapacağına inandığını, Valilik olarak ta bütün STK’lar gibi MÜSİAD’la da ilimizin ve insanımızın geleceği için hayırlı ve faydalı çalışmalarda işbirliği içerisinde olacaklarını ve toplum için yapılacak girişimleri imkânlar ölçüsünde destekleyeceklerini ifade etti. Kendilerine başarılar diledi. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit