• resmi ilanlar

ORTOPEDİ AMELİYATLARI MERKEZ ÜNİTEYE

2019-01-25 11:00:09

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi arasında imzalanan protokol ile ortopedi ameliyatları İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitede de yapılacak.

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, “Müdürlüğümüze bağlı İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi cerrahi işlemlerin ve operasyonların yoğun olarak yapıldığı hastanelerimiz. Kurumlarımızda yapılacak operasyonların yoğunluğunun azaltılabilmesi ve kaynakların etkin kullanılabilmesi adına İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi arasında bir protokol imzalandı. Bu protokolle birlikte İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam eden ortopedi ameliyatlarına ek olarak İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitede de yapılmaya başlandı. Böylece ortopedi ameliyatı için hastalarımız mağdur edilmeden en kısa zamanda ameliyatları planlanarak tedavileri sağlanacak” dedi.

 

Demirkol; “Protokolde emeği geçen başta hastane yönetimlerimizi olmak üzere bu konuda duyarlı ve halka hizmet etmeyi ilke edinmiş tüm hekim ve sağlık çalışanı ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit