• resmi ilanlar

Gölyüzü'nde coşkulu karşılama…

2019-01-18 11:00:15

FATİH METİN PROJELERİ NE ZAMAN AÇIKLAYACAK?

 

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Gölyüzü Mahallesi’nde esnafları ve vatandaşları ziyaret etti. Yoğun ilgi gördüğü ziyaretlerde konuşan Metin, “Birileri sadece konuşuyor. Ama biz 16 yıldır yaptıklarımızla, yani hizmetimizle sahadayız” dedi. Metin ayrıca, AK Parti’nin Bolu’ya kazandırdıklarının ortada olduğunu belirterek “Allah’a şükür vatandaşımız bunu görüyor. Dolayısıyla sanal anlamda, kafasında her önüne gelene mavi boncuk dağıtan, her beklentiye ulu orta konuşan kişileri bir tarafa koyuyor, icraatı yapan kişililere ve AK Parti iktidarına güvenini veriyor.” diye konuştu.

 

Eski Ticaret Bakan Yardımcısı ve AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, esnaf ve vatandaş ziyareti için gittiği Gölyüzü Mahallesi’nde ilgiyle karşılaştı. Doğup büyüdüğü Gölyüzü’ne aralarında İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın da bulunduğu kalabalık partili grubuyla ikinci kez gelen Fatih Metin, dükkân ve işyerlerini tek tek gezdi. Esnaf ve vatandaşlar, Fatih Metin’e ilgi gösterdi. AK Parti adayı Metin de gördüğü ilgiye kayıtsız kalmayarak, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşlarla fotoğraf ve selfie çektirdi, ardından seçimi kazanması halinde belediyeyi nasıl yöneteceğini anlattı ve projelerinden bahsetti.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbetinde Türkiye’de yerel kalkınmanın mimarı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu anlatan Metin, 14 yıldır AK Parti ile yönetilen Bolu Belediyesi’nin de şehrin dört bir yanını adeta şantiye alanına çevirip, hayal dahi edilemeyen birçok önemli projeyi hayata geçirdiğini söyledi. AK Parti Belediyeciliği ile yeni dönemde de bu hizmetlerin katlanarak devam edeceğini bildiren Metin, 1 dönem Bolu Milletvekilliği ile üç önemli bakanlıkta 7,5 yıl kesintisiz ‘bakan yardımcılığı’ görevinde bulunduğunu, 16 yılda edindiği tecrübeleri de ‘Bolu Belediye Başkanı’ sıfatıyla doğup büyüdüğü şehre hizmet olarak sunmayı hayal ettiğini kaydetti.

 

“BOLU’NUN ÇEVRESİNİ ÇİÇEK GİBİ YAPACAĞIZ”

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Basın mensuplarına Bolu’yu daha estetik bir kimliğe kavuşturma hedefi olduğunu anlatan Metin, “Allah’ın izniyle Bolu’nun çevresini çiçek gibi yapacağız. Başta Gölyüzü Mahallesi olmak üzere tek tek elden geçireceğiz. Tüm Bolu’yu daha estetik bir kimliğe kavuşturacağız.” dedi.

 

“REFAH SEVİYESİNİ YÜKSELTECEĞİZ”

Dertlerinin ‘daha yaşanılabilir bir Bolu’ olduğunu kaydeden Metin, “Bizim için önemli olan şu: Bolulu vatandaşımız refah seviyesi yüksek bir şehirde yaşasın arzu ediyoruz. Bu konuda Belediye olarak her türlü çalışmayı yapıp tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz” diye konuştu.

 

 “HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ ÇOK YÜKSEK SEVİYEDE”

Sokağın nabzı ile ilgili de Metin, şunları söyledi: “Girdiğimiz dükkânlarda, gezdiğimiz sokakta vatandaşımızın teveccühü çok yüksek seviyede. İnşallah bizlerde 31 Mart’ta yetkiyi aldığımız takdirde, ben ve arkadaşlarım Bolu’ya çok güzel hizmetleri kazandırmanın derdinde olacağız.”

 

“AK PARTİ AĞIRLIĞINI SAHAYA KOYDU”

Metin, aday olarak isminin açıklanmadan önce farklı bir algı olduğundan da bahsetti. “Allah’a şükür o algı kayboldu.” diyen Metin, “Neden? Çünkü AK Parti ağırlığını sahaya koydu. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kampanyamız devam edecek. 70 gün önce bu işe başladığımızdan bugüne çok büyük değişim olduğunu görüyoruz. İşte önümüzde bir 70 gün daha var. O 70 gün sonunda inşallah bize güvenen hiç kimseyi mahcup etmeyeceğiz” diye konuştu.

 

PROJELERİ NE ZAMAN AÇIKLAYACAK?

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, hayata geçirmeyi düşündüğü projeler için ise “Halkımıza projelerimizi kısa sürece sunacağız, görüşlerini alacağız ve ardından son şeklini vereceğiz. Yetkiyi aldıktan sonra da uygulamaya geçeceğiz. O nedenle zamanla vatandaşımıza bir heyecan geleceğini, kafasında bazı şeylerin daha somutlaşacağını düşünüyorum” dedi.

 

‘YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATI’

AK Parti’nin “Onlar konuşur, AK Parti yapar” sloganını hatırlatan Metin, “Birileri sadece konuşuyor. Ama biz 16 yıldır yaptıklarımızla, yani hizmetimizle sahadayız. Hizmetlerimiz, AK Parti’nin Bolu’ya kazandırdıkları ortada. İnşallah yeni dönemde yeni projelerle vatandaşımızın karşısına çıkacağız.  Bizler ‘yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı’ diyerek yola çıkıyoruz. Allah’a şükür vatandaşımız bunu görüyor. Dolayısıyla vatandaşlarımız sanal anlamda, kafasında her önüne gelene mavi boncuk dağıtan, her beklentiye ulu orta konuşan kişileri bir tarafa koyuyor, icraatı yapan kişilere ve AK Parti iktidarına güvenini veriyor.” diye konuştu. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit